Mart 29, 2024, 09:42:45 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: 4 meseca treninga.  (Pročitano 5769 puta)

Van mreže dusanboss

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: 4 meseca treninga.
« Odgovor #15 poslato: Januar 17, 2022, 01:20:44 posle podne »
Dušane - samo klopaj kvalitetno narednih par meseci, bez vaganja i kalkulisanja, isprati šta se dešava i sa zdravljem i izgledom pa posle laganica. Peglaj trening nemoj da se štediš veruj mi biceš zadovoljan.
Najverovatnije će tako biti što se tiče ishrane. Rotaciuja mi deluje suviše komplikovano. Pitanje u kojoj meri bih uspeo da je ispoštujem.  Ipak merio bih na početku stvari koje jedem redovno čisto da steknem neku sliku koliko čega od prilike unosim.

Da li neko ima iskustva sa ovim sajtom https://www.keepitfit.rs? Koliko su tačni što se tiče kalorija?
Vidim da imaju neke nelogičnosti za recepte. Kao i u tome gde po njihovoj računici lagano trčanje troši mnogo više kalorioja nego plivanje. (Jedino ako se pod plivanjem podrazumeva i održavanje na vodi. :))



Van mreže dusanboss

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: 4 meseca treninga.
« Odgovor #16 poslato: Januar 17, 2022, 01:28:13 posle podne »
Što se tiče treninga ubacio bih još jedan dan noge. Planiram da ga stavim izmedju grudi,biceps dana i ledja, triceps. Tog dana bih radio samo noge intezivnije nego kad ih kombinujem sa ramenima.

Takodje moraću istezanje da ubacim bar 20 min svakog dana nezavisno od treninga sa tegovima. Postao sam jako krut i samim tim podložan povredama. Razvio sam blaži teniski lakat koji mi smeta jedino pri treningu bicepsa. Pročitao sam da je rešenje dobro istezanje plus ojačati podlaktice... koje stvarno nisam trenirao do sada (ovih zadnjih 4 meseca).

Van mreže dusanboss

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: 4 meseca treninga.
« Odgovor #17 poslato: Januar 28, 2022, 01:40:27 posle podne »
Da napišem nešto o svom napredku pošto je još rano za slikanje.

Od 7. janura vodim računa šta jedem i trudinm se da sam u kalorijskom deficitu. Izgubio sam 5 kg vrlo brzo od čega je dobar deo bila voda koja je izašla nakon što sam prestao da pijem svaki dan. Deo tih 5 kg su sigurno i masti jer nadzirem detalje na svom telu koje pre samo mesec dana nisam. Takodje zanimljivo koliko ljudi mi je reklo da sam oslabio jer se u licu izgleda prvo vidi. Donji deo stomak i spojleri sa strane kao da zadnji kreću da pokazuje efekte diete. :)
« Poslednja izmena: Januar 28, 2022, 01:42:00 posle podne dusanboss »

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: 4 meseca treninga.
« Odgovor #18 poslato: Februar 02, 2022, 09:41:43 pre podne »
Ako daje efekte,samo nastavi dalje  :D