April 19, 2024, 10:14:27 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Dianabol prvi ciklus  (Pročitano 3407 puta)

Van mreže Highrazer

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Dianabol prvi ciklus
« poslato: Februar 01, 2022, 07:12:43 pre podne »
Pozdrav svima, imam jedno pitanje u vezi dbola ili metana.Treniram aktivno od 2018 godine nikad nisam uzimao steroide bilo kakve.Popio sam dosta suplimenata pocevsi od kreatina,whey proteina, preworkouta,glutamina,bcca i dosta vitamina i minerala.Skoro sam uzeo dianabol ili metanabol naravno u tabletama proizvodjaca arenis medico.Ako moze neki savet u vezi prvog ciklusa kojeg planiram da pocnem uskoro. Visina je 203cm i 112 kg.Citao sam da je 10 do 20 mg dnevno sasvim dovoljno za prvi put.Hvala

Van mreže kiki85

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Dianabol prvi ciklus
« Odgovor #1 poslato: Februar 01, 2022, 07:59:44 pre podne »
ako si preko 15 bodyfat - steroidi kamoli dianabol nije za tebe

Van mreže Milanlamito

  • Član
  • *
  • Poruke: 43
Odg: Dianabol prvi ciklus
« Odgovor #2 poslato: Februar 01, 2022, 09:19:48 pre podne »
Evo da pokusamo da odgovorimo/pomognemo,damo koji savet...da bi se krenulo u bilo kakav ciklus prvo mora da je sredjena ishrana,trening na zavidnom nivou,podrska suplementacije,da znas na kakvom nivou su ti sada hormoni(bilo bi pozeljno,jer ovo je igra koja moze skupo da kosta ako se igra napamet),i onda eventualno covek moze da se odluci za "hemiju".naravno da je preduslov da si potpuno zdrav,to se podrazumeva...dalje,da si upoznat sa lekovima koje zelis zloupotrebiti,da znas sta oni rade i koje eventualne nezeljene efekte mogu da imaju...kad sve to znas,napravis plan,koju/koje supstance ,koji period...dalje,uzimanje samo dianabola solo je,izvini sto cu tako reci,glupost,i to ne treba raditi,zasto je to tako predlazem ti da procitas ovde na forumu,dosta je bas o tome pisano,da ne bi ja sad kucao 2 strane ovde...dalje,osnova svakog,iole normalnog ciklusa je testosteron...znam,treba se bosti,lakse je progutati tabletu,ALI...imalo bi mnogo toga da se kaze o svemu i svacemu,vidi da procitas(tebi je u interesu) ovde na forumu o solo metanu,o nekim osnovama ciklusa sa AAS,nezeljenim efektima,uopsteno o ovoj materiji da sto vise saznas,to bolje...u svakom slucaju,imas ovde na forumu i personalne trenere koji saradjuju sa klijentima,i kojima isto mozes da se obratis da te provedu kroz ciklus...eto nadam se da sam ti malo pomogao,ako imas jos sta ti pitaj,iskusniji ce odgovoriti...p.s. nisi napisao koliko godina imas :-)
« Poslednja izmena: Februar 01, 2022, 09:21:45 pre podne Milanlamito »

Van mreže vagabundo1

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Dianabol prvi ciklus
« Odgovor #3 poslato: Februar 01, 2022, 01:55:08 posle podne »
Metan se u praksi nije pokazao kao toliko jak supresor koliko je na papiru. Neko uzimanje na kraci period u manjim dozama ne bi ugasilo prirodnu produkciju testa u potpunosti, ali to ne osporava da je to jako los izbor. To sto nece ugasiti prirodnu produkciju ne mora da znaci da te, daleko bilo, nece strefiti neka druga nuspojava, poput estrogenskih nuspojava - ginekomastija. Ako ulazis u tu pricu sa visim bf-om, samo podizes sansu za istom. Rizikujes sjebavanje svojih hormona i mogucnost drugih nuspojava zarad dobijanja neke minimalne misicne mase. Ona kilaza sto ces navuci na njemu je gomila vodurine na racun estrogena i nema tu mnogo kvaliteta - sve mnogo brzo ode :)

Van mreže Highrazer

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Dianabol prvi ciklus
« Odgovor #4 poslato: Februar 01, 2022, 09:10:07 posle podne »
Hvala svima na odgovorima, imam 30 godina poslednjih godinu dana vezbam bas intezivno 5 do 6 puta nedeljno,kad kako zavisi od posla radim prva,druga,treca po 3 dana, gledam to sve nekako uklopiti.Bodyfat je tu negde oko 15÷.U vezi ishrane bas i ne pazim sta jedem, jedino bezim od slatkisa, nisam neki obozavaoc.

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Dianabol prvi ciklus
« Odgovor #5 poslato: Februar 01, 2022, 11:04:31 posle podne »
Pazi nisi ti klinac da se drkaš sa takvim glupostima. Ja iskreno nemam iskustva sa tim ali sam čitao dosta po forumu i predlažem tebi malo da pretražiš teme ovde.

Prvo i osnovno najveća glupost ti je ulaziti u bilo kakvo drkanje sa hormonima ako ti ishrana nije sredjena. To je osnova svega. Samo ćeš da navučeš vodurinu sjebeš svoje hormone i posle da sve to ispišaš i da budeš u lošijoj poziciji nego sad.

Sredi ti prvo ishranu i treninge pa tek kasnije možeš da razmišljaš o nekoj pravoj kuri a ne solo metan. Ima ovde na forumu i izreka često se ponavlja u ovim metan temama "Bolje sin peder nego solo metandžija". A ima i pesmica mnogo dobra Bogiša je izbacivao ali to ćeš da naletiš ako budeš čitao kao što sam ti preporučio solo metan teme.

Van mreže g0xy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 754
  • Go hard or go home
Odg: Dianabol prvi ciklus
« Odgovor #6 poslato: Februar 02, 2022, 09:37:10 pre podne »
Solo metan je jedna od najvecih gluposti i jedan od potpuno pogresnih puteva.

Van mreže Slobodan

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Dianabol prvi ciklus
« Odgovor #7 poslato: Februar 10, 2022, 10:09:31 pre podne »
Apsolutno tačno! Ja na sebi isprobao :) i bukvalno posle 10 dana, imam utisak da sve što sam napravio za par nedelja od solo metana ispiškim.... ali na greškama se uči ako ne slušaš  savete iskusnih... Tako da, Rock n Roll baby...

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Dianabol prvi ciklus
« Odgovor #8 poslato: Februar 10, 2022, 11:02:36 pre podne »
Nije cilj da mi sad pljujemo po d-bolu kao po nekom smeću jer on to nije, koristi se vise od pola veka ali treba znati kad šta i kako. Znači kad je stvarno nizak bf recimo 8 % imaš testosteronsku podlogu( nebitno kog estra) izašao si iz dijete, i počinje ciklus onda će d-bol dati i snage i punoće i otvoriti apetit i puniti glikogen odlično, i podići raspoloženje itd. E tad pije vodu da se uzima čak i manja doza odradi posao.