April 29, 2024, 06:43:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: 1.2.3.Trbusnjaci Pomoc  (Pročitano 1470 puta)

Van mreže Peca02

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
1.2.3.Trbusnjaci Pomoc
« poslato: Februar 10, 2022, 01:58:26 posle podne »
Postovanje svima pratim djetu(temu) koju je Pedja napisao.
Koristim je vec nepune dve sedmice znaci sve kako je napisao
Jedina stvar koju nisam ispostovao je ta da cetvrtkom i petkom u prvoj sedmici nisam radio hit nego brzi hod.
E sad ja se inace bavim treningom na sipkama
U vecini slucajeva sets and reps mada pull uglavnom opterecavam sa dobrim kilazama.
Imam nejasnocu sa unosom proteina je 1.5  i 0.75 do 1 da li je to malo plasim se da ne odem u kolaps posto sam prije kretanja dijete imao 86kg nakon jedne nedelje sam spao na 82 da li je to puno i da li trebam da   drzim unos Proteina na 2 grama svih sedam dana?

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: 1.2.3.Trbusnjaci Pomoc
« Odgovor #1 poslato: Februar 10, 2022, 02:19:39 posle podne »
Peco aj da te nateram malo da sklopiš mozaik. Znači sa 86 na 82 kg - prazni se lagano GLIKOGEN jer si unosio manju količinu  UH a podebljao P u danima kad je to predvidjeno, kada dodje dan za nizak unos P onda se unosi veća količina UH i daje telu signal da popunjava ispražnjen GLIKOGEN. Nebrini nema tu katabolizma.

Van mreže Peca02

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: 1.2.3.Trbusnjaci Pomoc
« Odgovor #2 poslato: Februar 10, 2022, 02:45:41 posle podne »
Hvala na pomoci to sam cisto pitao iz razloga sto sam procitao u toj temi od par clanova da se skida 1kg sedmicno pa reko sta je sad ovo ja skinu 4 kg,a ne razumijem se bas u ishranu najbolje...
Interesuje me takodje vezano za ove rotacije dal iz sedmice u sedmicu P Uh treba prilagodjavati tadasnjoj tvojoj kilazi ili sve ostaje kao kad si krenuo prve sedmice?(npmr u mom slucaju prve sedmice sam prilagodio p uh prema 86kg tjelesne i da li ove sedmice treba da prilagodim prema 82kg?)Izvinjavam se na smetnji

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: 1.2.3.Trbusnjaci Pomoc
« Odgovor #3 poslato: Februar 10, 2022, 06:00:59 posle podne »
Najbolje da ne diras nista dok radi posao. Kad krene da stagnira onda smanjujes. A to koliko ce da se skine sedmicno zavisi od mnogo faktora. Ni ti nisi smrsao stvarno 4kg nego kao sto ti je Bogi reko smanjio se glikogen u telu a on vezuje vodu. Vecina tih kilograma je voda koja je izasla. Sad kad bi se vratio na tvoju staru ishranu vratila bi se i voda.

Van mreže Peca02

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: 1.2.3.Trbusnjaci Pomoc
« Odgovor #4 poslato: Februar 10, 2022, 09:30:09 posle podne »
Uredu.Hvala na pomoci