Mart 28, 2024, 07:20:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Posle korone  (Pročitano 2306 puta)

Van mreže GymBajoo

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Posle korone
« poslato: Februar 18, 2022, 05:17:48 posle podne »
Pozdrav dragi bilderi i vezbaci !

Prelezao sam koronu i brzo se umaram,puls se popne brzo smeta mi jak napor,imam padove jake energije,krvna slika i ostalo top,kakva vi imate iskustva posle kovida,posle koliko ste krenuli sa treningom?
Preporuka za suplemente da se sto pre vratim u normalu?
Trenutno pijem vitamin c,cink,omega,propolis i tako to...ubacicu i tablete q10+lcarnitinom

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Posle korone
« Odgovor #1 poslato: Februar 18, 2022, 05:47:43 posle podne »
onoliko koliko si vukao koronu vremenski, pa pomnozis sa 2 , toliko bez treninga... to su sve moguci miokarditisi i upale pluca koje ljudi ne preleze dobro i onda tako vuku sa sobom. Ovo mozes piti za imunitet, ali bez pauze no no, to ti vazi za svaki respiratorni virus...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Posle korone
« Odgovor #2 poslato: Februar 19, 2022, 07:33:00 pre podne »
Bez obzira na vakcinacju koju sam imao tri puta (zbog putovanja itd, posto nikad to ne bih uradio zbog tzv korona prevare) smo supruga i ja dobili koronu pre 30ak dana

Nakon 7 dana izolacije, uzimanja GLUTHATIONA, NAC, VIT D OD PO 10 OOOIU itd
cim sam zavrsio sa tim, otisao sam na trening

Pirat je u pravu, ukoiko je to bio neki jaci repsiratorni virus, onda trbea pauzu uraditi 10ak 15 dana....
ja nisam hteo da cekam

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Posle korone
« Odgovor #3 poslato: Februar 19, 2022, 08:33:58 pre podne »
pa ono, to je neko generalno pravilo, dati TKIVU vremena da zaraste, kako bi se izbegli oziljci, jer subjektivan osecaj se ne poklapa uvek sa realnim stanjem, ni ja obicno ne cekam mnogo, ali ovaj put sam bio sacekao i duze bez ikakvih imuno pomagala sto ne treba tako, ali me mrzelo da pijem iskreno, sve kao sutra cu da nabavim... u svakom slucaju na kraju sam mogao pun gas, nikakvi zamori, tahikardije i slicno... samo dobar san i sto manje stresa
« Poslednja izmena: Februar 19, 2022, 09:02:07 pre podne pirat »

Van mreže GymBajoo

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: Posle korone
« Odgovor #4 poslato: Februar 19, 2022, 03:11:23 posle podne »
Hvala drugari  :)
Nisam imao upalu pluca, ali temp 39, 4 dana, pa jos 3 neku malu... pauziram vec 10 dana, krenucu najlaganije sto mogu, pa pratim situaciju

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Posle korone
« Odgovor #5 poslato: Februar 19, 2022, 03:28:55 posle podne »
pauzu pravis od trenutka kada nemas nikakve simptome - temperatura , kasalj itd. Kod nas u kolektivu je vecina otprilike kao ti prosla, ali ima par nevakcinisanih slucajeva koji su se krevetirali dobro, skocili dimeri, mada s druge strane doktori su im rekli da nisu isti sojevi u pitanju...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Posle korone
« Odgovor #6 poslato: Februar 20, 2022, 06:28:32 pre podne »
pauzu pravis od trenutka kada nemas nikakve simptome - temperatura , kasalj itd. Kod nas u kolektivu je vecina otprilike kao ti prosla, ali ima par nevakcinisanih slucajeva koji su se krevetirali dobro, skocili dimeri, mada s druge strane doktori su im rekli da nisu isti sojevi u pitanju...
doktori su rekli moj qc....

ja znam 70% onih koji su vakcinisani sa dve i tri doze i svi su "obeleli" od gripa

tako da.....star je jasna
uostalom
zarada pfizera u iznosu od 32 miljarde dollara za 1 god dovoljno gobori

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Posle korone
« Odgovor #7 poslato: Februar 20, 2022, 07:09:42 pre podne »
Vakcina nije nikada bila apsolutna zastita, ali smanjuje verovatnocu znacajno da bolest razvije teze oblike...
Stobse tice faajzera i ostalih farmaceutskih kompanija, svi su svakako imali zarade, jer trebalo je vakcine i proizvesti od necega

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Posle korone
« Odgovor #8 poslato: Februar 21, 2022, 03:27:41 posle podne »
Vakcina nije nikada bila apsolutna zastita, ali smanjuje verovatnocu znacajno da bolest razvije teze oblike...
Stobse tice faajzera i ostalih farmaceutskih kompanija, svi su svakako imali zarade, jer trebalo je vakcine i proizvesti od necega

da da
naravno
Ja kada sam isao u Zimbave i Ugadnu i morao sam da primim vakcine zbog tamosnjih bolesti koje ne ostavljaju mogucnost prezivljavanja jer nismo navikli na to itd itd

tako da....Dr Konj fore i ta sranja koja pricas u vezi sa vikcainama i propagadna
kao..uzmi 3 kom ali nije sigurna zaistata
onda necu da je uzmem
ako je ne uzmes onda cemo da te karamo
zasto da je uzmem ako nisam zastiecen

ili
krivis mene koji sam ZDRAV i NEVAKCINISAN zbog troga sto si se ti razboleo a ti si vakcinisan

ajd procitaj sada ponovo

mani se price o glupostima ponovo


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Posle korone
« Odgovor #9 poslato: Februar 21, 2022, 03:53:52 posle podne »
Hvala drugari  :)
Nisam imao upalu pluca, ali temp 39, 4 dana, pa jos 3 neku malu... pauziram vec 10 dana, krenucu najlaganije sto mogu, pa pratim situaciju

samo GLUP i PREPLASEN tj ISFRUSTRIRAN covek moze da ti kaze da si ti krivac zbog njegove bolesti i samo glup covek moze da ti kaze da VAKCINA ne stiti 100%
Naravno...ovo im je izgovor sada, a na pitanje gde je variola vera, male bognje, velike boginje, sarlah i sve ostale picke materine za koje su vakcine osmisljenje i gde je efikasnost 99% tj ostaje onaj 1 % da bolest moze da mutira kroz 50 godina na uzorku od 1 mil da 1 pacijent ima eventualne sindorme, odgovor je- eeeee to je drugo

ovo je jebena bolest, i vidis da ti kao zdrav mozes da zarazis nekoga ko je bolstan