Mart 29, 2024, 01:52:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Kako sada to sve smiksati  (Pročitano 4180 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Kako sada to sve smiksati
« Odgovor #15 poslato: Mart 19, 2022, 08:48:24 pre podne »
Da da glm 20 do 30 g pred spavanje, najbolje sa kazeinom ko moze

Ma dobro nije gosn Gavran mislio nista lose, pogresno protumacen, neshvacen, malo posprdan zbog nekonciznosti ;D ali opet se namece pitanje da li tamo gde nabavis suplemente, treba i da dobijes upustvo za koriscenje.
« Poslednja izmena: Mart 19, 2022, 09:00:57 pre podne pirat »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kako sada to sve smiksati
« Odgovor #16 poslato: Mart 19, 2022, 09:08:55 pre podne »
Citat
ali opet se namece pitanje da li tamo gde nabavis suplemente, treba i da dobijes upustvo za koriscenje.

to je po DEFAULTU i tako bi trebalo- i to je logicno, normalno i prirodno. Meni licno je nejasno da neko kupi NESTO, a da ne zna za cega je to kupio ili kako se konzumira itd...

medjutim
gos"n Raven nije iz Srb, pa onda nije zgorega coveku objasniti ali....ukoliko isti "zna" kako vec kaze ili kako pise na pakovanju, jbg...

Van mreže Gavran

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Kako sada to sve smiksati
« Odgovor #17 poslato: Mart 19, 2022, 09:17:12 pre podne »
Ja stvarno ne znam Pedja gdje si ti u mom postu vidio stavove.Ako dobro pogledas moje pitanje je bilo vise vezano za glutamin,kao neko ko se ne razumije dobro u suplemente normalno je da citam i pratim uputstva sa pakovanja.Sto se tice moje izjave da tjelo sa 48 i 22 godine nije isto ja i sada stojim iza toga,pretpostavljam da se kombinacija suplemenata vjerovatno malo razlikuje kod starijih vjezbaca.U moje vrijeme ja sam slusao savjete ljudi koji su imali vise znanja pa se tadapreporucivao whey i dekstroza.Ocigledno se to promijenilo,ok otvoren sam za nove predloge.Glupo bi bilo ocekivati od mene sa mslim ili nikakvim znanjem o ovoj tematici da izazivam ili pokisam da obezvrijedim ljude koji se citav zivot bave sa tim.Na kraju krajeva da sam toliko samouvjeren i da midlim da sve znam ne bih ni pitao za misljenje.Kako god ajde da reformulisem pitanje.

48 godina
172cm
72kg
Dorucak banana whey i zitarice oko 5:30
Oko 08:00 dvije kriske tosta sa kikiriki puterom
Oko 12 riza sa pilrcim prsima
Oko 3 kako kad zavisi sta je supruga spremala al gledam da ima sto manje UH
Oko 5 BA I TERETANA posle treninga kreatin whey i dekstroza
Najkasnije 1 sat posle treninga riza piletina
Dva puta sedmicno je riba i kuhani krompir
Naravno da se nekad omakne parce pizze ili nesto bogatije sa UH ali rijetko.
Interesuje me koje suplemente u ovim godinama i kako da uzimam jer znam da se ne bi nesto trebalo mjesati.
Ako sam ja na ovom forumu nekoga uvrijedio ili na bilo koji nacin prozvao ja se evo javno izvinjavam.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Kako sada to sve smiksati
« Odgovor #18 poslato: Mart 19, 2022, 09:22:21 pre podne »
Citat
Ja stvarno ne znam Pedja gdje si ti u mom postu vidio stavove.Ako dobro pogledas moje pitanje je bilo vise vezano za glutamin,kao neko ko se ne razumije dobro u suplemente normalno je da citam i pratim uputstva sa pakovanja

nema smisla nastavljati

Citat
Sto se tice moje izjave da tjelo sa 48 i 22 godine nije isto ja i sada stojim iza toga,pretpostavljam da se kombinacija suplemenata vjerovatno malo razlikuje kod starijih vjezbaca.U

Netacno

Citat
Ocigledno se to promijenilo,ok otvoren sam za nove predloge.

evo napisao sam predlog nekoiko postova iznad

Citat
48 godina
172cm
72kg
Dorucak banana whey i zitarice oko 5:30
Oko 08:00 dvije kriske tosta sa kikiriki puterom
Oko 12 riza sa pilrcim prsima
Oko 3 kako kad zavisi sta je supruga spremala al gledam da ima sto manje UH
Oko 5 BA I TERETANA posle treninga kreatin whey i dekstroza
Najkasnije 1 sat posle treninga riza piletina
Dva puta sedmicno je riba i kuhani krompir
Naravno da se nekad omakne parce pizze ili nesto bogatije sa UH ali rijetko.
Interesuje me koje suplemente u ovim godinama i kako da uzimam jer znam da se ne bi nesto trebalo mjesati.
Ako sam ja na ovom forumu nekoga uvrijedio ili na bilo koji nacin prozvao ja se evo javno izvinjavam.

Nema potrebe za izvinjavanjem

Sta je cilj ovde price?

Isrhana, poprilicno konfuzna. Nema mesta opcijama "sta supruga skuva" ili kako bi Kiki rekao, "kaj mi stara skuha" itd.
Omakne se neko parce pizze, ne bi trebalo da ima mesta ali....

Sve ovo moze da "igra" ukoliko cilj je neki rekreativni status, opste zdravlje, poboljsanje forme, kondicije itd.
Naravno, u skladu sa slobodnim vremenom

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Kako sada to sve smiksati
« Odgovor #19 poslato: Mart 19, 2022, 09:43:53 pre podne »
Citat
Interesuje me koje suplemente u ovim godinama i kako da uzimam jer znam da se ne bi nesto trebalo mjesati.


ovo ti je vec napisano na prethodnoj strani , sada vec pocinjemo da se netezemo oko vec postavljenjih  stvari, citaj malo u pizdu mat, citaj...