April 19, 2024, 05:04:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Vodjenje kroz ciklus  (Pročitano 4445 puta)

Van mreže zoxkika2

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Vodjenje kroz ciklus
« poslato: Mart 25, 2022, 09:55:35 pre podne »
Ima li nekog na ovom forumu ko me za odredjenu svotu novca moze provesti kroz TRT? Ako ima neka ni mi pise u privatne poruke.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #1 poslato: Mart 25, 2022, 11:42:57 pre podne »
Ima li nekog na ovom forumu ko me za odredjenu svotu novca moze provesti kroz TRT? Ako ima neka ni mi pise u privatne poruke.

TRT nije CIKLUS vec procedura
Veliko je ptanje DA LI TEBI treba TRT uiopste

Van mreže zoxkika2

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #2 poslato: Mart 25, 2022, 12:02:37 posle podne »
Recimo da mi treba, koja je cena svega toga?

Van mreže zoxkika2

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #3 poslato: Mart 25, 2022, 12:03:48 posle podne »
Dodao bih da imam 48 godina.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #4 poslato: Mart 25, 2022, 12:21:22 posle podne »
a da sacekas kao jos jedan momak sto se zali na umor pre neki dan, da prodje prolecni prelaz vremena :)

Citat
Recimo da mi treba, koja je cena svega toga?

trt je terapija i da bi se ustanovilo da ti je potrebna, moraju da se urade mnoge analize, uostalom treba da se iskljuce svi ostali moguci uzroci simptoma koje osecas, pa kada ne preostane nista drugo, onda krenes sa gasenjem svoga prirodnog testa uzimajuci sintetski nemajuci drugog izbora, ako ga nema... u svakom slucaju u drzavnoj instituciji da bi ti prepisali protokol, moras da prodjes komisiju, nakon analiza kod urologa, psihologa, snimanja MRI, koji kasnije su odgovorni da analizama krvi prate tvoje stanje... to ces dobiti besplatno...  mladjim ljudima ce teze prepisati, to imaj u vidu... kod privatnika spremi dosta love... znaci za analize kontrole i test offcourse... da sam na tvom mestu prvo bih odradio procenu i analize u drzavnoj klinici

edit
sad videh i za godine , zakazi pregled kod endokrinologa, to je duzi proces ali mora tako da bude

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #5 poslato: Mart 25, 2022, 12:22:43 posle podne »
Recimo da mi treba, koja je cena svega toga?

to se ne odredjuje na osnovu "recimo" ili "ja mislim da mi treba" ili slicne refernce
Licno, i ja mislim da sam zgodan i lep, ali da li je tako u stvarnosti, to je drugo...

Dakle,

nije rec o ceni, vec o tome da li je nekome potreban ili ne TRT
Na osnovu ovoga sto si napisao, moze samo da se zna da imas 48 god i da ti smatras (iz nekog razloga) da je terbi potrebna testosterosnka terapija itd...

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #6 poslato: Mart 25, 2022, 12:26:06 posle podne »
Citat
trt je terapija i da bi se ustanovilo da ti je potrebna, moraju da se urade mnoge analize, uostalom treba da se iskljuce svi ostali moguci uzroci simptoma koje osecas, pa kada ne preostane nista drugo, onda krenes sa gasenjem svoga prirodnog testa uzimajuci sintetski nemajuci drugog izbora, ako ga nema... u svakom slucaju u drzavnoj instituciji da bi ti prepisali protokol, moras da prodjes komisiju, nakon analiza kod urologa, psihologa, snimanja MRI, koji kasnije su odgovorni da analizama krvi prate tvoje stanje... to ces dobiti besplatno...  mladjim ljudima ce teze prepisati, to imaj u vidu... kod privatnika spremi dosta love... znaci za analize kontrole i test offcourse... da sam na tvom mestu prvo bih odradio procenu i analize u drzavnoj klinici

edit
sad videh i za godine , zakazi pregled kod endokrinologa, to je duzi proces ali mora tako da bude

drug,
NIJE potrebbno sve ovo - niti ima smisla niti logike niti u nasoj zemlji postoji bilo KO, a da se ozbiljno bavi sa tim, tj cak pojam TESTOSTERON REPLACMENT i ne postoji, osim sto postoji tu i tamo po neki endokrinolog koji prepise upotrebu testosterona u slucejvima neplodnosti i slicno.....

MRI i ostale stvari su totalno irelevatne,

ali....

da postoje stvari koje treba da se odrade i da se prate u odredjenom vremenskom kontinuitetu i na osnovu toga se donosi odluka, odredjuju doze (koje su od xxx do xxx mg) itd itd

sve u svemu

recimo da mi treba - NIJE refe vrednost za odredjivanje da li treba ili ne TRT - tu si u pravu

Van mreže zoxkika2

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #7 poslato: Mart 25, 2022, 12:30:08 posle podne »
Nista onda, zdravo.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #8 poslato: Mart 25, 2022, 12:35:34 posle podne »
Dovidjento  ;D

@Djape
Nije na odmet proveriti mri hipofize recimo, ima to svoje zasto... Poceli su i kod nas da rade to...
mislim jer ti nikada ne znas zasto je doslo do prekida, mora da se obavi dedukcija pa tek onda...

Citat
po neki endokrinolog koji prepise upotrebu testosterona u slucejvima neplodnosti i slicno.....

ja koliko znam stvar je tu da samo dodaju hcg uz trt kako bi se zadrzala spetmatogeneza, u tom nekom kontekstu
« Poslednja izmena: Mart 25, 2022, 12:43:53 posle podne pirat »

Van mreže zoxkika2

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #9 poslato: Mart 25, 2022, 01:00:08 posle podne »
Nasao sam coveka koji ce mi to raditi za 150 EU. Poz jos jednom i hvala na svemu.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #10 poslato: Mart 25, 2022, 01:16:56 posle podne »
Citat
Nije na odmet proveriti mri hipofize recimo, ima to svoje zasto... Poceli su i kod nas da rade to...
mislim jer ti nikada ne znas zasto je doslo do prekida, mora da se obavi dedukcija pa tek onda...

APsolitno se slazem
samo sto je u 90% slucajeva do zaustavlanja prirodne produkcije doslo zbog zloputrebe lekova, a ovih 10 % zavrsi kod psijhjatra gde ih nataknu na bendzose bez da se "zajebavaju" da li je hipofiza ugasila pa radi hormonalni haos u pozadini itd...i tu si u pravu, ali to moras opet SAM i na svoju ruku.....

Citat
a koliko znam stvar je tu da samo dodaju hcg uz trt kako bi se zadrzala spetmatogeneza, u tom nekom kontekstu

tacno!
To ukoliko je TRT potreban, ali ideja o potomstvu je prisutna itd, e onda treba debelooooo znanje, debelooooo istrazivnje, sve analize koje si naveo, kao MR hipfize i stitne itd itd..ali jbg..

Citat
Nista onda, zdravo.

e do qc  ;D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #11 poslato: Mart 25, 2022, 01:28:28 posle podne »
to jeste, hoce da ih nabiju na bendzose i onda - zombieeee kroz noc...

Citat
amo sto je u 90% slucajeva do zaustavlanja prirodne produkcije doslo zbog zloputrebe lekova

mri zbog sekundarnog hipogonadizma... pogotovo kod ljudi koji su naglo poceli da osecaju simptome i onih kojima prolaktin ide sky rocket

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #12 poslato: Mart 25, 2022, 01:28:57 posle podne »
to jeste, hoce da ih nabiju na bendzose i onda - zombieeee kroz noc...

Citat
amo sto je u 90% slucajeva do zaustavlanja prirodne produkcije doslo zbog zloputrebe lekova

mri zbog sekundarnog hipogonadizma... pogotovo kod ljudi koji su naglo poceli da osecaju simptome i onih kojima prolaktin ide sky rocket

upravo tako

Van mreže Jogzy

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 162
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #13 poslato: Mart 26, 2022, 12:36:06 pre podne »
Ne znam samo jel vam promakla poruka od čoveka da je našo nekog da mu "odradi" to za 150e verovatno mesečno. Pa samo ne bi bilo loše da se skrene pažnja čitaće još neko ko će isto tako da nadje čoveka i da se možda upropasti za ceo život. Moje skromno mišljenje da ne ide to tako.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #14 poslato: Mart 26, 2022, 07:34:01 pre podne »
Ne znam samo jel vam promakla poruka od čoveka da je našo nekog da mu "odradi" to za 150e verovatno mesečno. Pa samo ne bi bilo loše da se skrene pažnja čitaće još neko ko će isto tako da nadje čoveka i da se možda upropasti za ceo život. Moje skromno mišljenje da ne ide to tako.

misljenje ti je odlicno
Post je edititovan, sto znaci da je (u medjuvremenu) nasao nekoga ovde na forumu.
To se naravno ne radi tako ali Boze moj, sta sada...

u svakom slucaju, sve ok i neka je sa srecom