Mart 29, 2024, 04:42:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Vodjenje kroz ciklus  (Pročitano 4394 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #15 poslato: Mart 26, 2022, 08:04:18 pre podne »
napisano mu je kako bi trebalo da ide to sve i pre svega zakonski ko ima pravo da ti prepise te terapije i to ima svoje zasto, pisano o tome vise puta... nema efekta da se ponavlja jedno te isto


Van mreže zoxkika2

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #16 poslato: Mart 26, 2022, 08:23:48 pre podne »

To se naravno ne radi tako ali Boze moj, sta sada...
Reci mi onda kako se radi, ja sam prvo pitao vas vi niste hteli, nasao sam coveka koji hoce za pare da podeli svoje znanje. Covek ima nekoliko titula iza sebe, sto znaci da zna kako se to radi a i nije sebican da podeli to znanje, naravno za novac jer se i on namucio dok je sve to naucio. A vi ako ste toliko dobri recite mi barem gde mogu doci do takvih saznanja. Na stranim forumima video sam da ima dosta saveta takvog tipa, ali opet ne bih se upustao u sve to bez mentorstva nekog ko je strucan.
« Poslednja izmena: Mart 26, 2022, 08:27:37 pre podne zoxkika2 »

Van mreže zoxkika2

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #17 poslato: Mart 26, 2022, 08:30:58 pre podne »
napisano mu je kako bi trebalo da ide to sve i pre svega zakonski ko ima pravo da ti prepise te terapije i to ima svoje zasto, pisano o tome vise puta... nema efekta da se ponavlja jedno te isto
A vi sve to radite uz pomoc doktora, pa niste vi bolesni da vam doktor daje takve lekove. Vi takodje zloupotrebljavate te lekove za postizanje boljih rezultata. Ko o cemu, baba o ustipcima a kurva o moralu.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #18 poslato: Mart 26, 2022, 08:45:19 pre podne »
Citat
bolesni da vam doktor daje takve lekove.

ako imas simptome low T i poklapaju se analize sa klinickom slikom, ti jesi bolestan i treba ti TERAPIJA, zakonski terapiju moze da ti prepise samo lice sa licencom, jer ono svojim radom diplomom i strukom stoji odgovorno iza toga.
postoje mnogi rizici kod trt-a i stanja koja treba pratiti, izmedju ostalog ako je uzrok tvog niskog testa adenom na hipofizi, nisi dobar kandiat za trt, primera samo radi...ne bih vise komentarisao na temu, i izmenio sam poruku jer mi babe i kurve nemamo vremena da provodimo na forumu po ceo dan sa tipovima kao sto si ti... ti si imao misiju za izija i ispunio si je , sve najbolje
« Poslednja izmena: Mart 26, 2022, 09:04:53 pre podne pirat »

Van mreže zoxkika2

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #19 poslato: Mart 26, 2022, 10:34:23 pre podne »
Citat
bolesni da vam doktor daje takve lekove.

ako imas simptome low T i poklapaju se analize sa klinickom slikom, ti jesi bolestan i treba ti TERAPIJA, zakonski terapiju moze da ti prepise samo lice sa licencom, jer ono svojim radom diplomom i strukom stoji odgovorno iza toga.
postoje mnogi rizici kod trt-a i stanja koja treba pratiti, izmedju ostalog ako je uzrok tvog niskog testa adenom na hipofizi, nisi dobar kandiat za trt, primera samo radi...ne bih vise komentarisao na temu, i izmenio sam poruku jer mi babe i kurve nemamo vremena da provodimo na forumu po ceo dan sa tipovima kao sto si ti... ti si imao misiju za izija i ispunio si je , sve najbolje
O gordosti li vase, vas izgleda boli to sto to vise nije tajna za koju znali samo iz uskog kruga koji su vezbali bb. Na vasu nesrecu ima medju vama i onih koji su voljni da podele svoje znanje. ZBOGOM.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #20 poslato: Mart 26, 2022, 10:39:30 pre podne »
Sve  si provalio...zovite Mensu... ;D hahahah

edit

i Konstraktu pod hitno  !!! imamo novi lyrics za jeboviziju - KOJA JE TAJNA TRT-A MEGAN MARKL  :) :) :)
« Poslednja izmena: Mart 26, 2022, 10:56:30 pre podne pirat »

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #21 poslato: Mart 26, 2022, 11:16:24 pre podne »
Sve  si provalio...zovite Mensu... ;D hahahah

edit

i Konstraktu pod hitno  !!! imamo novi lyrics za jeboviziju - KOJA JE TAJNA TRT-A MEGAN MARKL  :) :) :)
Bilder mora biti zdrav, biti zdrav mora mora mora biti zdrav jer TRT JE NAŠ STAV.  ;D

Van mreže zoxkika2

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #22 poslato: Mart 26, 2022, 01:49:55 posle podne »
Sve  si provalio...zovite Mensu... ;D hahahah

edit

i Konstraktu pod hitno  !!! imamo novi lyrics za jeboviziju - KOJA JE TAJNA TRT-A MEGAN MARKL  :) :) :)
Od bildera zakrzljalog mozga i ne moze se ocekivati neka bolja duhovitost.

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #23 poslato: Mart 26, 2022, 02:07:55 posle podne »
E jebiga, nema smisla vređati to nije lepo, zreo si čovek nije u skladu sa godinama.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #24 poslato: Mart 26, 2022, 02:56:22 posle podne »
Sve  si provalio...zovite Mensu... ;D hahahah

edit

i Konstraktu pod hitno  !!! imamo novi lyrics za jeboviziju - KOJA JE TAJNA TRT-A MEGAN MARKL  :) :) :)
Od bildera zakrzljalog mozga i ne moze se ocekivati neka bolja duhovitost.

Otkud znas? Mozda ti u nedostatku istog ne mozes da razumes humor?  ;D

« Poslednja izmena: Mart 26, 2022, 03:09:10 posle podne pirat »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Vodjenje kroz ciklus
« Odgovor #25 poslato: Mart 27, 2022, 09:25:22 pre podne »
E jebiga, nema smisla vređati to nije lepo, zreo si čovek nije u skladu sa godinama.

S obzirom na stil pisanja, na stav itd, nema ni 28 god, a ne 48.
U tim godinama, covek ima mnogo ozbiljniji pristup bilo cemu i bilo komu, a pogtovo ukoliko ima zdravstveni problem.
Ovde je rec o osobi mladje dobi, koji je svoj hormonalni status urnisao sa zloupotrebm lekova ( ovde NIKO OD NAS NE KRIJE DA LI KORISTI, STA KORISTI ITD- a tvoje pisanje o tome je samo jos jedan fakat nezrelosti osobe koja pise tj tebe) i kao sto NIkola Kojoj kaze u lepim selima..."sada kada vise ne moze da vam se dize, e sada se se setili da glumite postenje"

Ne znam iz kog razloga vise nastvljas da pises! Nasao si coveka koji za pare daj svoje znanje sto je ok, a evo mi ovde to radimo za dzaba i to nije ok.
To sto ja nisam idiot i da ti uzmem 150 eu i da ti nabijem testosteron kroz par poteza ne znaci da ne zelim da pomognem, jer takva vrsta pomoci NIJE RESENJE tvog problema, ukoliko ga i imas! ALi.....

ti si uporan u odbijanju toga da ti se objasni da to nije TAKO JEDNOSTAVNO, i da vestacki povedati T nije nikakav problem, ali NIJE RESENJE. Ne zelim ovde da gubim vreme vrteci se u krug. Ne zelis da prihvtis ono sto ti se kaze, pronasao si resenje ( po tvom misljenjeu) i sve ok.

Pozeleli smo ti srecu i ne znam gde je vise problem.

Svakako, ja kao admin vidim i tvoj IP i odakle pises, pa tako kada se za par meseci vratis ovde sa istim pitanjem i istim problemom, znati cemo da si ti.

srecno jos jednom