April 27, 2024, 08:38:53 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Rezultati hormona i krvne slike  (Pročitano 1115 puta)

Van mreže maretzare

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Rezultati hormona i krvne slike
« poslato: Jun 07, 2022, 06:02:46 posle podne »
Pozdrav svim članovima foruma! Pošto mi je prvi post, da ukratko napišem nešto o sebi. Zovem se Marko, imam 31 godinu. Aktivno idem u teretanu 2 godine, rekreativno (mada strast je i iznad toga). Ranije sam se bavio fudbalom 20-ak godina (poluprofesionalno). Pratim vas već duže vreme i zaista ima korisnih informacija, a to je ono što me i zanima.

Evo nekih informacija ako je bitno:
- Trening: Push, Pull, Lower, pauza, Push, Pull, pauza i u krug. (Kad je Push radim Biceps, kad je Pull Triceps)
- Ishrana je čista, pratim unos makro-a unazad 2 godine, zapisujem svaki dan i pratim stanje (vizuelno i vaga na 10 dana otprilike, zavisi od ciljeva)
Od suplemenata trenutno uzimam: Kreatin, Glutamin, Omega 3, Vit C, ZMB.

*Glavni razlog što pišem je jer sam radio krvnu sliku i analizu hormona. Imam već sigurno godinu dana problema sa libidom, s vremena na vreme blagom letargijom. Može li neko da mi kaže nešto više o rezultatima? Jer vidim da mi je Progesteron povišen. Da li treba da se javim endokrinologu?
Ukoliko trebam detaljnije da napišem o treningu i ishrani ili bilo koje info o sebi, napisaću. Nisam ni znao gde da postavim ovu temu, pa pišem ovde.