Mart 29, 2024, 02:49:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Pozdrav iz BiH  (Pročitano 27405 puta)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Pozdrav iz BiH
« Odgovor #15 poslato: Januar 18, 2006, 05:41:06 posle podne »
ala volis biceps  :wink:

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Pozdrav iz BiH
« Odgovor #16 poslato: Januar 18, 2006, 06:09:03 posle podne »
Smanjicu slike jos za dial-up-ovce nije problem :)
Ma znam to za biceps.. nekako se potrefile sve hehe
Kad bude nova tura slika bice raznih dijelova tijela :)
Usput pozdravljam Ismara ovom prilikom... mog prijatelja takmicara... uskoro se vidimo na stage-u :)
Ja se nisam ni predstavio.. izvinite... zovem se Dejan...

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Pozdrav iz BiH
« Odgovor #17 poslato: Januar 18, 2006, 08:45:46 posle podne »
Ali vidim da Ismar nije aktivan nesto... ma dobro zauzet covjek.... radi.. trenira.. i tako

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Pozdrav iz BiH
« Odgovor #18 poslato: Januar 18, 2006, 08:49:20 posle podne »
Citat: IFBBPro
Ali vidim da Ismar nije aktivan nesto... ma dobro zauzet covjek.... radi.. trenira.. i tako
..da neznam sta je sa tim momkom..jako retko posecuje forum,a i meni se jako slabo jvalja..stvarno ne znam..

Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Re: Pozdrav iz BiH
« Odgovor #19 poslato: Januar 18, 2006, 09:41:17 posle podne »
Dobrodosao! Kada planiras da se takmicis?

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Pozdrav iz BiH
« Odgovor #20 poslato: Januar 18, 2006, 11:17:46 posle podne »
Hvala Binaise.
Pa cuo sam se sa Ismarom rekao je da takmicenja pocinju tamo negdje u maju. Znaci gdje god prvo takmicenje bude na prostoru bivse Yuge, a da se isplati otici.. otici cu. Ako se ne varam u junu bi trebao biti Bihac open, to nikako ne propustam. Nadam se posjetiti i Beograd.. u BG uvijek bude nesto.. ipak je tamo u SCG bodybuilding dosta razvijen, iako ljudi iz SCG ne misle tako. Ovdje je ipak dosta gora situacija.
Bio sam ove godine u Vogosci.. organizacija je bila nula. Ali isplatilo se otici, bilo je finih momaka, a i djevojki poput Nele koja je bila sudija.. itd.. da ne nabrajam..
Pedjos ti rece da si htio doci u Vogoscu, e pa trebo si jer bi definitivno sudije dobro razmislile dok bi proglasile apsolutnog pobjednika. S takvom gradjom po meni si jedan od boljih u Evropi (koliko ja pratim bodybuilding dogadjaje preko interneta).

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Pozdrav iz BiH
« Odgovor #21 poslato: Januar 19, 2006, 07:43:33 pre podne »
Citat: IFBBPro
Hvala Binaise.
Pa cuo sam se sa Ismarom rekao je da takmicenja pocinju tamo negdje u maju. Znaci gdje god prvo takmicenje bude na prostoru bivse Yuge, a da se isplati otici.. otici cu. Ako se ne varam u junu bi trebao biti Bihac open, to nikako ne propustam. Nadam se posjetiti i Beograd.. u BG uvijek bude nesto.. ipak je tamo u SCG bodybuilding dosta razvijen, iako ljudi iz SCG ne misle tako. Ovdje je ipak dosta gora situacija.
Bio sam ove godine u Vogosci.. organizacija je bila nula. Ali isplatilo se otici, bilo je finih momaka, a i djevojki poput Nele koja je bila sudija.. itd.. da ne nabrajam..
Pedjos ti rece da si htio doci u Vogoscu, e pa trebo si jer bi definitivno sudije dobro razmislile dok bi proglasile apsolutnog pobjednika. S takvom gradjom po meni si jedan od boljih u Evropi (koliko ja pratim bodybuilding dogadjaje preko interneta).
...hteo sam da dodjem da ti budem iskren ali mi se upleleo neko s..oko viziranje pasosa jer sam sledece nedlje trebalo da idem u slvoeniju pa zbog toga nisam ni stigao da vezbam kako treba tyako da je vogosca otpala defintivno...

ali da sam znao da je nella sudija...ma bio bih dosao pa neka budem i zadnji :roll:  :roll:  :oops:  :oops:

Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Re: Pozdrav iz BiH
« Odgovor #22 poslato: Januar 19, 2006, 02:47:03 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: IFBBPro
Hvala Binaise.
Pa cuo sam se sa Ismarom rekao je da takmicenja pocinju tamo negdje u maju. Znaci gdje god prvo takmicenje bude na prostoru bivse Yuge, a da se isplati otici.. otici cu. Ako se ne varam u junu bi trebao biti Bihac open, to nikako ne propustam. Nadam se posjetiti i Beograd.. u BG uvijek bude nesto.. ipak je tamo u SCG bodybuilding dosta razvijen, iako ljudi iz SCG ne misle tako. Ovdje je ipak dosta gora situacija.
Bio sam ove godine u Vogosci.. organizacija je bila nula. Ali isplatilo se otici, bilo je finih momaka, a i djevojki poput Nele koja je bila sudija.. itd.. da ne nabrajam..
Pedjos ti rece da si htio doci u Vogoscu, e pa trebo si jer bi definitivno sudije dobro razmislile dok bi proglasile apsolutnog pobjednika. S takvom gradjom po meni si jedan od boljih u Evropi (koliko ja pratim bodybuilding dogadjaje preko interneta).
...hteo sam da dodjem da ti budem iskren ali mi se upleleo neko s..oko viziranje pasosa jer sam sledece nedlje trebalo da idem u slvoeniju pa zbog toga nisam ni stigao da vezbam kako treba tyako da je vogosca otpala defintivno...

ali da sam znao da je nella sudija...ma bio bih dosao pa neka budem i zadnji :roll:  :roll:  :oops:  :oops:


Pedja ja te svecano pozivam na Binais Open, glavni sudija je Nela a pomocni sudija njena drugarica, broj takmicara je ogranicen na dvije osobe (ja sam vec prijavljen)  :roll:

Nela je prihvatila poziv... :wink:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Pozdrav iz BiH
« Odgovor #23 poslato: Januar 19, 2006, 03:11:18 posle podne »
Citat: Binais
Citat: pedjos
Citat: IFBBPro
Hvala Binaise.
Pa cuo sam se sa Ismarom rekao je da takmicenja pocinju tamo negdje u maju. Znaci gdje god prvo takmicenje bude na prostoru bivse Yuge, a da se isplati otici.. otici cu. Ako se ne varam u junu bi trebao biti Bihac open, to nikako ne propustam. Nadam se posjetiti i Beograd.. u BG uvijek bude nesto.. ipak je tamo u SCG bodybuilding dosta razvijen, iako ljudi iz SCG ne misle tako. Ovdje je ipak dosta gora situacija.
Bio sam ove godine u Vogosci.. organizacija je bila nula. Ali isplatilo se otici, bilo je finih momaka, a i djevojki poput Nele koja je bila sudija.. itd.. da ne nabrajam..
Pedjos ti rece da si htio doci u Vogoscu, e pa trebo si jer bi definitivno sudije dobro razmislile dok bi proglasile apsolutnog pobjednika. S takvom gradjom po meni si jedan od boljih u Evropi (koliko ja pratim bodybuilding dogadjaje preko interneta).
...hteo sam da dodjem da ti budem iskren ali mi se upleleo neko s..oko viziranje pasosa jer sam sledece nedlje trebalo da idem u slvoeniju pa zbog toga nisam ni stigao da vezbam kako treba tyako da je vogosca otpala defintivno...

ali da sam znao da je nella sudija...ma bio bih dosao pa neka budem i zadnji :roll:  :roll:  :oops:  :oops:


Pedja ja te svecano pozivam na Binais Open, glavni sudija je Nela a pomocni sudija njena drugarica, broj takmicara je ogranicen na dvije osobe (ja sam vec prijavljen)  :roll:

Nela je prihvatila poziv... :wink:
[-o<  =D>  [-o<  =D>  [-o<  =D>  [-o< ....hehehehh..kako kaze nikola kojo..nasa tela ce da se spoje u divoljoj pozudi..

blagodarim binais..sa velikim zadovoljstvom prihvatam taj poziv i spremiti cu se sto bolje budem mogao :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže Nella

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 872
    • http://www.nellamehinovic.se
Re: Pozdrav iz BiH
« Odgovor #24 poslato: Januar 22, 2006, 11:51:25 posle podne »
Dobro nam dosao IFBB pro to jest Dejane!!:)
Slazem se sa tobom oko ove absolutne bilo bi jako tesko proglasiti pobjednika jer je Pedjos stvarno dobro definisan. Steta sto nisi mogao Pedja.. Bilo bi tu svasta..  :o
A za organizaciju ne bih bas rekla da je nula.. Meni je bila jedna cvrsta petica (na skali 0-10), jer tako je to na skoro svim takmicenjima nikad nista na vrijeme itd...


Za ovaj Binais open nemam komentar..  :roll:
LIFE IS NOT MEASURED BY THE NUMBER OF BREATHS WE TAKE,BUT BY THE MOMENTS THAT TAKE OUR BREATH AWAY.

Nella

http://www.myspace.com/nellamehinovic

http://www.nellamehinovic.se/

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Pozdrav iz BiH
« Odgovor #25 poslato: Januar 23, 2006, 07:14:17 pre podne »
eto binais....hehehehhehe.....weep and cry!!! :twisted:  :twisted:

Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Re: Pozdrav iz BiH
« Odgovor #26 poslato: Januar 23, 2006, 08:22:24 pre podne »
Citat: Nella
Dobro nam dosao IFBB pro to jest Dejane!!:)
Slazem se sa tobom oko ove absolutne bilo bi jako tesko proglasiti pobjednika jer je Pedjos stvarno dobro definisan. Steta sto nisi mogao Pedja.. Bilo bi tu svasta..  :o
A za organizaciju ne bih bas rekla da je nula.. Meni je bila jedna cvrsta petica (na skali 0-10), jer tako je to na skoro svim takmicenjima nikad nista na vrijeme itd...


Za ovaj Binais open nemam komentar..  :roll:


Izvini Nella, pogresno sam napisao. Takmicenje se zove "Binais Closed" :P

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Pozdrav iz BiH
« Odgovor #27 poslato: Januar 23, 2006, 08:49:22 pre podne »
Citat: Binais
Citat: Nella
Dobro nam dosao IFBB pro to jest Dejane!!:)
Slazem se sa tobom oko ove absolutne bilo bi jako tesko proglasiti pobjednika jer je Pedjos stvarno dobro definisan. Steta sto nisi mogao Pedja.. Bilo bi tu svasta..  :o
A za organizaciju ne bih bas rekla da je nula.. Meni je bila jedna cvrsta petica (na skali 0-10), jer tako je to na skoro svim takmicenjima nikad nista na vrijeme itd...


Za ovaj Binais open nemam komentar..  :roll:


Izvini Nella, pogresno sam napisao. Takmicenje se zove "Binais Closed" :P
:cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :twisted:  :twisted:

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Pozdrav iz BiH
« Odgovor #28 poslato: Januar 23, 2006, 01:41:03 posle podne »
hvala nella.. a za organizaciju   pa dobro upravu si.. to ja tako uvijek uvelicam :) organizacija je ipak bila petica slozicu se sa tobom.. dodao bih jos koji komentar ALI vidim da se ovdje odvija nekakav bermudski trougao izmedju tebe, pedjosa i binaisa :) zato necu da ometam  :oops:   :P

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Pozdrav iz BiH
« Odgovor #29 poslato: Januar 23, 2006, 07:49:38 posle podne »
cetvorougao,cini mi se da je Binais pomenuo i Nellinu drugaricu :D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!