April 25, 2024, 12:38:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Hitno mršavljenje pomoću anabolika - clean ili nešto drugo?  (Pročitano 2247 puta)

Van mreže HrvojeBukic71

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Hitno mršavljenje pomoću anabolika - clean ili nešto drugo?
« poslato: Avgust 04, 2022, 10:06:01 pre podne »
Pozdrav ekipa,

Kao što naslov kaže zbog nepredvidih okolnosti u životu (da ne idem u detalje) hitno moram smršaviti 10-15kg, pretežno masnog tkiva na trbuhu u što kraćem vremenskom periodu. Plan prehrane i treninga odrađeni i u tijeku korištenja ali mi treba anabolik da što brže se vratim na stare kile, a za kasnije održavanje te kilaže nije problem. Trebalo bi mi vaše mišljenje s čime bi što brže postigao taj rezultat te neki kontakt suppliera za HR.
Zdravlje nije upitno, 27god, 183cm, 92kg.

P.S. Znam da se rezultati mogu postići i samo prehranom i treningom ali s razlogom tražim tablete.  ;)

Lp

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: Hitno mršavljenje pomoću anabolika - clean ili nešto drugo?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 04, 2022, 10:13:22 pre podne »
Pozdrav ekipa,

Kao što naslov kaže zbog nepredvidih okolnosti u životu (da ne idem u detalje) hitno moram smršaviti 10-15kg, pretežno masnog tkiva na trbuhu u što kraćem vremenskom periodu. Plan prehrane i treninga odrađeni i u tijeku korištenja ali mi treba anabolik da što brže se vratim na stare kile, a za kasnije održavanje te kilaže nije problem. Trebalo bi mi vaše mišljenje s čime bi što brže postigao taj rezultat te neki kontakt suppliera za HR.
Zdravlje nije upitno, 27god, 183cm, 92kg.

P.S. Znam da se rezultati mogu postići i samo prehranom i treningom ali s razlogom tražim tablete.  ;)

Lp
Ako zdravlje nije upitno. Sta jeste onda? Sta je?

Van mreže HrvojeBukic71

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Hitno mršavljenje pomoću anabolika - clean ili nešto drugo?
« Odgovor #2 poslato: Avgust 04, 2022, 10:31:09 pre podne »
Citat
Ako zdravlje nije upitno. Sta jeste onda? Sta je?

Mislio sam da trenutno zdravlje nije upitno, te od mjesec dana korištenja dugoročno nebi trebalo ostaviti posljedice.

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: Hitno mršavljenje pomoću anabolika - clean ili nešto drugo?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 04, 2022, 10:43:43 pre podne »
Mogao bih da pitam imam frenda tu u HR za herbafast ako te zanima?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Hitno mršavljenje pomoću anabolika - clean ili nešto drugo?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 04, 2022, 11:18:31 pre podne »
Nemoguce je to sto si zamislio... I da uradis tako nesto to ce pre biti voda.. Mani se corava posla, poz

Van mreže Southwest90

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Hitno mršavljenje pomoću anabolika - clean ili nešto drugo?
« Odgovor #5 poslato: Avgust 05, 2022, 04:47:36 posle podne »
Iskreno, nemoj kretati tim putem. Barem ne sada. Pogotovo kada kažeš "pitam za tablete" jasno mi je sve. Steroidi nisu kreatin i educiraj se dobro prije nego što počneš. A gubitak masnog tkiva ćeš i tako postići samo prehranom i treningom.