Mart 29, 2024, 03:46:25 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Turkesterone  (Pročitano 2856 puta)

Van mreže Irfano8866

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Turkesterone
« poslato: Avgust 06, 2022, 07:34:37 posle podne »
Pozdrav svima. Neka iskustva sa Turkesteron??? Internet je pun recenzija i linkova za prodaju pa me zanima jel neko probao i valjal to cemu.?

Van mreže Tris_Ta

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Turkesterone
« Odgovor #1 poslato: Avgust 11, 2022, 03:14:06 posle podne »
Prije nego što drugi stignu da te edukuju... (ja nemam pravo, prirodan sam i izgledam šnj u poređenju sa nekim likovima ovdje)

Samo ću se nasmijati i reći ti da pogledaš malo Turkesteron horor priče i loša iskustva, koje vjerovatno izbjegavaš podsvjesno jer ti se ne sviđa šta imaju da kažu.

Zdravije bi ti bilo, po mom mišljenju, da se drogiraš.

Izmjena: Džef Nipard ima dobar video ako znaš engleski i ne mrzi te da gledaš https://www.youtube.com/watch?v=s_lcSDTnZG0
« Poslednja izmena: Avgust 11, 2022, 03:19:43 posle podne Tris_Ta »
Zašto biti depresivan i ružan sam, kada možeš biti depresivan i ružan u teretani? 😂

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Turkesterone
« Odgovor #2 poslato: Avgust 11, 2022, 03:57:35 posle podne »
Iskren da ti budem morao sam da izgooglam o cemu je rec, bio sam ubedjen 1000 posto da je neka firma izbacila samo naziv za vec postojeci roid.
btw Nipardovo izlaganje je suvise detaljno i komplikovano da mnogi to razumeju, pogotovo kod tumacenja studija, treba prvo da objasnis ljudima mnoge termine da bi ispratili sta je false positive itd...

Stvar je vrlo jednostavna - protecice ispod mosta mnooogo vode, da bi se doslo do neceg sto radi kao steroidi a da ne pravi posledice, i verovatno ce biti rec u genetskom inzenjeringu,  i to ne govorim o stvarima koje se danas znaju poput blokatora enzima itd.
Sve do tada sto izmisle za povecanje testa, a nije konkretan derivat istog, MOZES BITI PRESIGURAN da je u pitanju mlatipara. To su sve drkalice, koje nemaju nimalo znacajan ako ne i nikakav uticaj na serum u krvi.
Nekada su to bili tribulusi i ostale pizdarije tipa DAA itd, gde je suplement industrija uhvatila fazon u studijama koje su maksimalno izmanipulisane u korist prodaje. I sada ako pise da je studija to mora da je tacno zar ne? Pa nije bas tako, problem je sto mnogi ne umeju da tumace studije na prvom mestu... pogotovo ne klinci koji se zalecu na ovakve stvari bez razmisljanja. Ukombinujes to sa placebom, u hu a la, eto ti sega mega giga drajv novi sups koji radi i drzi patke uspravnim 24/7 , ali kao nus pojavu pa aj da se ne uplasite samo, bezte zene i devojke hahahhahahah prija usima zar ne?

Van mreže Tris_Ta

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Odg: Turkesterone
« Odgovor #3 poslato: Avgust 15, 2022, 04:29:26 posle podne »
,,Ukombinujes to sa placebom, u hu a la, eto ti sega mega giga drajv novi sups koji radi i drzi patke uspravnim 24/7 , ali kao nus pojavu pa aj da se ne uplasite samo, bezte zene i devojke hahahhahahah prija usima zar ne?"

Sa ovime se slažem 100%. Placebo je čudo. Ima jedan vrlo dobar video, prevarili neke budale da su ima davali steroide, a davali im placebo. Bukvalno se ljudi istripovali da su na steroidima, pa trenirali jače i vidjeli bolje rezultate. Evo ga video: https://www.youtube.com/watch?v=rHyu81hfrIo (sekcija o placebu kao steroidu počinje na 3:10
Zašto biti depresivan i ružan sam, kada možeš biti depresivan i ružan u teretani? 😂

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Turkesterone
« Odgovor #4 poslato: Avgust 15, 2022, 06:36:09 posle podne »
ma placebo ima kratkorocan efekat... to nije prolongirano paljenje procesa, ide preko sprege dopamin - andrenalin

Van mreže Ivanbre1

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Turkesterone
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 08, 2022, 02:15:19 pre podne »
Glupost. Svasta ce da izmisle.
Benč 185kg
Čučanj 240kg
Mrtvo 290kg
Natural