April 19, 2024, 12:45:00 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Trening tri puta nedeljno  (Pročitano 2801 puta)

Van mreže Boki 1979

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Trening tri puta nedeljno
« poslato: Avgust 07, 2022, 11:17:53 posle podne »
Pozdrav pošto imam 44 godine da li je puno da treniram tri puta nedeljno a treniram svaki drugi dan zbog posla i to grudi biceps pa dan pauze pa leđa triceps pa dan pauze pa noge i ramena

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: Trening tri puta nedeljno
« Odgovor #1 poslato: Avgust 08, 2022, 07:22:37 pre podne »
Pozdrav pošto imam 44 godine da li je puno da treniram tri puta nedeljno a treniram svaki drugi dan zbog posla i to grudi biceps pa dan pauze pa leđa triceps pa dan pauze pa noge i ramena
Pa tako treniras godinu dana?
Niko ne moze znati da li je to za tebe puno. To moras znati sam.

Van mreže Boki 1979

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Trening tri puta nedeljno
« Odgovor #2 poslato: Avgust 08, 2022, 11:28:33 pre podne »
Ok hvala

Na mreži icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Trening tri puta nedeljno
« Odgovor #3 poslato: Avgust 08, 2022, 12:25:58 posle podne »
E to noge i ramena mi nikad nije bilo jasno. Prvo noge dovoljne da te prekinu same za sebe ako ćeš ih raditi  zgodno solo ili sa nekom manjom partijom, još kad kažem noge ne mislim na listove. Sa druge strane ramena pipava od napred sa strane pa nazad + trapezi traže vremena.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Trening tri puta nedeljno
« Odgovor #4 poslato: Avgust 08, 2022, 12:50:03 posle podne »
odradis ramena sa tri vezbe, dovedes krv u trapeze i onda sipka za cucanj nalegne fino ;) ps ramena mogu svaki dan da se rade letenja jer nikome side deltsi nisu dovojno razvijeni, ona vole veci broj serija i ponavljanja ;)

ps ramena jesi mala misicna partija koja radi UVEK bilo da su potisci ili vuce u pitanju, bolje bi ti bilo da imas vec potpuno razvijenu kuglu inace da ih odvajas u solo rezim totalna besmislenost i rizik za trosenje materijala pravljanje kalcifikata i povreda, bolje i izdvojiti koji trening za rotatornu manzetnu onda, jacanje misica oko ramene kapsule kako bi radili bolju stabilizaciju na potiscima
« Poslednja izmena: Avgust 08, 2022, 01:07:47 posle podne pirat »

Van mreže Boki 1979

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Trening tri puta nedeljno
« Odgovor #5 poslato: Avgust 09, 2022, 11:28:58 pre podne »
Hvala