April 20, 2024, 11:54:00 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Erektilna disfunkcija/deka/zblobovi  (Pročitano 5828 puta)

Van mreže peja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Erektilna disfunkcija/deka/zblobovi
« Odgovor #30 poslato: Septembar 05, 2022, 10:31:14 pre podne »
Pitao sam ga.. Rekao je da ce se problem resiti sam od sebe i da ce telo za par meseci krenuti da luci sopstveni test  ali da smo barem resili tekuci problem sa kolenom. I jeste tako bilo... Veruj mi da sam u martu i aprilu cak i trckarao pomalo sto je do skoro bilo nezamislivo !!

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Erektilna disfunkcija/deka/zblobovi
« Odgovor #31 poslato: Septembar 05, 2022, 10:31:48 pre podne »
Bogisha, hvala na savetu druze , ali nikakav ciklus nije bio u pitanju. Pa,  pobogu da sam hteo da pitam sta da koristim od Aas to bi i pitao. Nemam problem da pitam tako nesto. Napisao sam kako mi je receno i to sam uradio. Test depo mi nije receno da uzimam , to sam na svoju ruku ali Decu i kolagen peptan mi je receno a ne PREPISANO kao sto pirat misli.
ok ok, ja sam pisao na kontu hormonalnog panela i kako da funkcionišeš normalno, što se tiče boljke koja te muči jedno je sigurno (supstance poput deke, bolde, i anavara će pomoći ali MASKIRATI problem) i to nije trajno rešenje. Sem ako neko želi da do kraja života bude na anabolicima. Probaj istražuj i konsultuj se ljudima koji imaju isti problem, mora da postoji način da se POČUPA KOROV IZ KORENA.

Van mreže peja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Erektilna disfunkcija/deka/zblobovi
« Odgovor #32 poslato: Septembar 05, 2022, 10:37:46 pre podne »
Hvala Bogisha.. Slazem se da nije resenje problema ali po meni nije ni operacija koja ce me vezati za krevet. Na konzilijumu su mi rekli da jlicno oni ne bi radili operaciju ali da je to moj izbor hocu li ili ne.  Po meni je manja steta uzimati na svakih 7-8 meseci po mesec dana ovu kuru a obzirom na godine i problem...., jos malo pa cu u penziju.. hahah

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Erektilna disfunkcija/deka/zblobovi
« Odgovor #33 poslato: Septembar 05, 2022, 10:40:45 pre podne »
Pirate, zadnju dozu Dece i testa sa primio krajem januara i od tada nemam bolova.. Da li razumes da sam primio samo deset deke . Milsim da mi se jedna razbila..Od tada nista i to mi je prvi put u zivotu. Pobogu, mator sam i imam toliko samopouzdanja da pitam. Znaci, rezime. Ne uzimam nista od AAS od pocetka februara

Pa toliko i da si mirovao ne bi bilo bolova, jer tkivo zarasta fibrinogenom, problem je sto taj fibrinogeni "oziljak" nema svojstva hrskavice, tj nema elasticnost i erozivan je, i onog momenta kada opet dodje kost na kost on se potrosi i krenu oticanja i bekerove.  Opet ti se vraca na isto da ti treba extra lubrikant koji ce da smanji trakciju izmedju femuralne hrskavice i casice, to je ono gde se tebi javlja... Kazem ti TVOJ problem nije toliko STRASAN, za sada... Dokle god nije ugrozena ta artikularna hrskavica na femuru, a to ce se desiti vremenom nazalost i na casici ce ti se javiti osteofiti...
Ja bih probao sa hijaluronskom injekcijom, ali i pricao bih sa hirurgom o strategiji koja moze da ti odlozi i spasi koleno od proteze. Ti posle mozes uzimati deku pri oporavku da malo lubrikuje prilikom fizio vezbi itd. Ali sta god da radis nemoj cekati!

Van mreže peja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Erektilna disfunkcija/deka/zblobovi
« Odgovor #34 poslato: Septembar 05, 2022, 10:45:33 pre podne »
Pirate ja nemam bol tu gde mi je izvadjena hrskavica kod casice vec tu gde je nekroza. Inace treniram minimum 5 puta nedeljno, tako da ne mirujem bas. Probao sam sa Hijaluronskom injekcijom u oktobru i dzabe sam dao 18000. Nikakvo olaksanje nisam imao od nje . Kako bih ti objasnio, bol imam od casice dole levo sa unutrasnje strane. I tu mi je cevanicna kost vidno izbacena cak sam i na papucama video kao  da mi potkolenica ide u stranu.Kako bih ti rekao kao dam inoga ide vani . Ako me razumes
« Poslednja izmena: Septembar 05, 2022, 10:48:58 pre podne peja »

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Erektilna disfunkcija/deka/zblobovi
« Odgovor #35 poslato: Septembar 05, 2022, 10:52:49 pre podne »
Pa ništa onda 500 deke 500 testa 600bolde i 50 vara i ĆERAJ Hahahahaha zajebavam se ;D ;D

Van mreže peja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Erektilna disfunkcija/deka/zblobovi
« Odgovor #36 poslato: Septembar 05, 2022, 10:54:46 pre podne »
 ;D ;D ;D ;D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Erektilna disfunkcija/deka/zblobovi
« Odgovor #37 poslato: Septembar 05, 2022, 11:02:10 pre podne »
Tibia moze da izgleda izbaceno jer ti se istopio kvadriceps, tacnije vastus medijalis, koji prvo ode u toj situaciji.
Pokusaj da ga vezbas ako mozes na sut masini ali samo poslednjih 10, 15 stepeni od zavrsnog pokreta, jer tu se on aktivira. Takodje neka elektrostimulacija nije na odmet. Ali ta nekroza... ona je zapravo posledica  poremecene biomehanike upravo zbog casice... Sto te vraca u zacarani krug... Put kojim bi trebalo po meni ici je da se hirurski regulise ta casica, kao preduslov, pa onda rehabilitacija da se vrati opseg, m. masa i to sveu normalu, tu se mozes pomoci u tim periodima decom, gh itd... posle ti nece realno u te svrhe trebati


Van mreže peja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Erektilna disfunkcija/deka/zblobovi
« Odgovor #38 poslato: Septembar 05, 2022, 11:06:13 pre podne »
Jeste mi problem sa kvadricepsom. Cak ne mogu lepo da kontrahujem misic ali radim noge jednom ili dvaput mesecno i to uglavnom na sut masini . Cucanj ne smem, imam bol u donjem polozaju a iskorak kako kad. Leg pres mi ne predstavlja problem ali ne osecam lepo misic tada. Tako da sam preorijentisan na sut masinu.  Inace nosim jake steznike na trenigu i nisam gojazan, sta vise za moje godine, ja sam prezadovoljan. Hvala svakako na savetu !! Ziv bio !
« Poslednja izmena: Septembar 05, 2022, 11:08:05 pre podne peja »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Erektilna disfunkcija/deka/zblobovi
« Odgovor #39 poslato: Septembar 05, 2022, 11:16:34 pre podne »
Jeste mi problem sa kvadricepsom. Cak ne mogu lepo da kontrahujem misic ali radim noge jednom ili dvaput mesecno i to uglavnom na sut masini . Cucanj ne smem, imam bol u donjem polozaju a iskorak kako kad. Leg pres mi ne predstavlja problem ali ne osecam lepo misic tada. Tako da sam preorijentisan na sut masinu.  Hvala svakako na savetu !! Ziv bio !

bicikl prvo 15 min da se pusti tecnost u zglob, podesi sediste da ti odgovara, posle samo sut nikakvi cucnjevi prese itd zbog nekroze, opet... nisi ti toliko star covek, ako nesto treba da operises sada je zadnji voz...  izvagaj sam koji je pravac bolji, jeste zajebana odluka... ja sam ti napisao kako bih ja, ne mora da znaci da je to bolje!

Van mreže peja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Erektilna disfunkcija/deka/zblobovi
« Odgovor #40 poslato: Septembar 05, 2022, 11:28:07 pre podne »
Ne znam ni ja sto je najgore. Na konzilijumu su mi rekli da mi je noga toliko ostecena kao da me je udario autobus ali da se ne ponavljam nisu za operaciju zbog mogucih komplikacija. Atrofije misica, itd...Ja sam ih poslusao i mislim da nisam pogresio. Jer lezanje 12 nedelja bi me u svakom smislu ubilo, kako fizickom tako i psihickom. Inace me je  profesor doktor Bulat progurao i angazovao neke ljude da mi izadju u susret i zauzmu se za mene.Licno on mi je rekao da cu hijaluronskom injekcijom samo pare da bacim. Hvala svakako za savet sto se treninga tice.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Erektilna disfunkcija/deka/zblobovi
« Odgovor #41 poslato: Septembar 05, 2022, 12:12:22 posle podne »
maticne celije, ali opet zavisi od godina, casica ce stradati definitivno, i to moze da se sva izjede iznutra ako nema hrskavice (bude suplja kost), vremenom se formiraju osteofiti koji grebu dalje zdravo tkivo... tako, negde za 15 godina je moguce da radis parcijalni vestak... a mozda i izmisle nesto bolje, neki bolji materijal itd.. tesko prognozirati. Jebem li ga  problem je tu ako ides u pravcu lekova sto ce to sve manje i manje da radi zbog neminovnog mehanickog ostecenja, moraces da na toj deki da budes sve duze i duze ili cesce, a treba imati sex u tim godinama, sto je opet opterecenje na koleno kad si gore i tako... nema tu sjajnih vesti...

Van mreže peja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Erektilna disfunkcija/deka/zblobovi
« Odgovor #42 poslato: Septembar 05, 2022, 12:29:40 posle podne »
Ja sam mislio da ce mi ugraditi vestacku hrskavicu ,medjutim to su radili par godina kako su mi rekli sa Izraelcima i da se nije dobro pokazala. Inace ne pijem nista od lekova za bolove, trpim koliko mogu. Za sada jos uvek nemam bolova i nadam se da ih nece ni biti. Mada i ako krenu ja cu ponovo ovu kombinaciju, pa kako bude. Prosto je neverovatno da nema necega sto bi ubrzalo produkciju i aktivaciju prirodnog testa. Inace pijem multivitamine, omegu, magnezijum i cink.. Mada sto to kazes, medicina napreduje.. Ko zna sta ce biti za par godina

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Erektilna disfunkcija/deka/zblobovi
« Odgovor #43 poslato: Septembar 05, 2022, 12:41:30 posle podne »
ma jok usiva se graft od tvoje hrskavice, pogotovo sto to nije na nosecem tezinskom delu... samo treba naci nekog ko ce to dobro da ti uradi, kazem ti popricaj sa Gavrilovicem, imas Atlas klinika u BG. Za deku videces i sam, necu nista da pricam vise na tu temu, pozz

Van mreže peja

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Erektilna disfunkcija/deka/zblobovi
« Odgovor #44 poslato: Septembar 05, 2022, 12:43:32 posle podne »
Poslusacu te. Hvala i pozdrav !!