Mart 28, 2024, 11:18:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Prenos suplemenata preko granice  (Pročitano 2286 puta)

Van mreže marmil

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Prenos suplemenata preko granice
« poslato: Septembar 07, 2022, 10:04:14 pre podne »
Pozdrav svima.
Selim se sledece nedelje u inostranstvo i nosim pozamasnu kolicinu suplemenata. Rodjak mi prelazi granicu kopnenim putem (ide kolima) i njemu sam spakovao vecu kolicinu proteina da mi prenese, dok ja idem avionom i mislio sam u rucni da natrpam druge supse (asvagandu, vitamine itd).
Medjutim, juce bas procitao vest da su neki nasi platili ozbiljnu kaznu na granici jer su neku hranu pokusali da unesu.
Zanima me, ako je neko nosio odavde supse preko grane a verujem da jeste posto verovatno ima i medjunarodnih takmicara, da li to treba da se prijavi, da li supsi trebaju biti 'načeti' (otvoreni) i kako vec to ide, da ne bismo imali problem ni ja ni rodja na granici.
Ja letim iz BG za Nemacku a on ide preko Madjarske takodje za Nemacku, ako nekome znaci koja je granica u pitanju.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Prenos suplemenata preko granice
« Odgovor #1 poslato: Septembar 07, 2022, 11:08:46 pre podne »
to sve zavisi na koga naletis, ali nece pasti kazne, samo ce da ti to oduzmu... jbg

Van mreže midzi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 318
Odg: Prenos suplemenata preko granice
« Odgovor #2 poslato: Septembar 07, 2022, 02:37:33 posle podne »
Kao sto rece Pirat zavisi na koga naletis. Imao sam punu putnu torbu tesku jedno 30kg sa proteinima, suplementima. Na granicnom prelazu sa Hrvatskom nista. Hvala i svako dobro. Dobar covek 🙌

Van mreže marmil

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Prenos suplemenata preko granice
« Odgovor #3 poslato: Septembar 07, 2022, 06:10:52 posle podne »
Hvala vam, onda cu da rizikujem pa i ako oduzmu, samo da nije kazna. Zbog tog rodjaka se tripujem najvise da ga ne maltreriraju na granici, nije u toj prici oko suplementacije, njemu je to kao kokain da sam mu dao da prebaci.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.524
Odg: Prenos suplemenata preko granice
« Odgovor #4 poslato: Septembar 07, 2022, 07:25:24 posle podne »
Brate ako imas pun gepek kanti proteina najbolje je ne to raditi...