Mart 29, 2024, 11:53:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Sta mislite o SARMS-ima  (Pročitano 4042 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Sta mislite o SARMS-ima
« Odgovor #15 poslato: Novembar 23, 2022, 11:30:37 pre podne »
Te informacije sto si prepisao ovde, to su budalastine. Odsutnost poznavanja uopste naucnih principa studija, dokaza, ispitivanja i analize kao i samih postupaka. To ne moze svako da koristi za validnost podataka. Tj. moze, ali ovako, za neuke dusu dalo da im se utrpa ...marketing...

Mimo toga, da izuzmemo da je to sve ilegalna proizvodnja sa aspekta kvaliteta (macka u dzaku). Kakva proizvodnja pa takve i studije lab. nalaza hahahhaha.. sta uopste znaci konkretno useru informacija da supresija ide od 50 do 90 posto :) ? Jel primecujes range ? Da li ljudi zaista misle i da je moguce odrediti konkretne cifre? Da li uopste razmisljaju o tome? Koji je raspon starosti , parametri ispitanika... njihovi rezultati pre koriscenja, medicinska pozadina, stil zivota, koriscenje lekova... Znas koliko studije takvog tipa vrede tebi ili bilo kome? NE VREDE NISTA ! I MANJE OD NISTA..

Da uzmemo u obzir i 50 posto supresije, to nije uopste malo, pogotovo za neke ljude moze biti nemoguce da idu u oporavak "cold turkey". Hipoteticki cak tim cescim a slabijim supresovanjem, koje kod nekog moze dati i slabiji signal za oporavak i vracanje u normal range, moze da se nanese na duze staze veca steta.

 

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Sta mislite o SARMS-ima
« Odgovor #16 poslato: Novembar 23, 2022, 12:21:55 posle podne »
Procenti su naravno  okvirni i ne menjaju suštinu.Par procenata gore dole na isto se svodi i tu se priča završava.
Naravno da onaj koji je ispratio nekoliko hiljada ciklusa ima barem dobru procenu. Da li je neka promenljiva dobro statistički ocenjena i sa kojom tolerancijom, ma daj molim te.
Ti ako hoćeš da se baviš naučnim radom možeš slobodno ako ze baš toliko zanima.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Sta mislite o SARMS-ima
« Odgovor #17 poslato: Novembar 23, 2022, 12:30:53 posle podne »
Citat
Naravno da onaj koji je ispratio nekoliko hiljada ciklusa ima barem dobru procenu

Da uzmemo u ozbir i te cifre kao validne, a NISU nego je obicna sklonost ka frljanju sa ciframa... ta empirija ne znaci nista bez podrske u prethodno navedenim stvarima koje necu opet da pisem.


Citat
Ti ako hoćeš da se baviš naučnim radom možeš slobodno ako ze baš toliko zanima.

ne bavim se ja, nego onaj koji ti prodaje to sranje, ne bavi se ni on, ali nema veze... necu da se natezem oko gluposti i BUDALASTINA...


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta mislite o SARMS-ima
« Odgovor #18 poslato: Novembar 24, 2022, 03:46:57 posle podne »
LGD i Ostarin supresuju  testosteron 50-80% A RAD i do 90%.

x 100

mene su RASTURILI

Van mreže MR…

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Sta mislite o SARMS-ima
« Odgovor #19 poslato: Novembar 24, 2022, 11:40:29 posle podne »
Znaci li to da su zapravo pravi steroidi bolji od SARMS-a?

Van mreže MR…

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Sta mislite o SARMS-ima
« Odgovor #20 poslato: Novembar 24, 2022, 11:45:16 posle podne »
Sta mislis pod rasturili?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Sta mislite o SARMS-ima
« Odgovor #21 poslato: Novembar 25, 2022, 12:54:55 pre podne »
Supresovali test, pa ti baji po procentima...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta mislite o SARMS-ima
« Odgovor #22 poslato: Novembar 26, 2022, 09:22:27 pre podne »
Sta mislis pod rasturili?

urinisali HPTA

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Sta mislite o SARMS-ima
« Odgovor #23 poslato: Septembar 26, 2023, 02:44:50 posle podne »
Dobardan i pozdrav svima!

Moj prvi upis ovde, na zalost vise zlom nego dobrom. Elem, da se pozalim da sam kupio Lgd 4033 proizvodjaca Matrix, sa jednog domaceg sajta u cijem nazivu imamo rec sarms i rec suplementi. Ovo mi je 6.dan kako uzimam po pola kapsule dnevno (jedna cela kapsula je navodno 10mg), ujutru cim se probudim. Ono sto se da primetiti za ovih 6 dana je mnostvo toga sto se ne uklapa u klasican opis lgd-a i sarmsa uopsteno. Navescu te nuspojave:
- u prvom delu dana sam kao na tabletama za smirenje, a u drugom kao na spidu,
- koncentracija i mentalni fokus su ravni nuli, lenj sam za bilo sta,
- razdrazljiv sam i svadljiv, sve mi smeta,
- prisutan je odredjeni nivo anksioznosti, kao i odsustvo samopouzdanja,
- mokrim pojacano
- na treningu sam jaci i krace se oporavljam izmedju serija, ali veza mozak-misici je na minimumu,
- nelagoda pracena povremenim blagim bolom u predelu srca,
- prekjuce libido vrh, juce dno,
- opsta psihicka neuravnotezenost, nemogucnost postizanja mirnog stanja, sama negativa u glavi,
- 5 dana neprekidnog zujanja u usima.

Kontam da je prerano za supresiju endogenog testa i da zapravo nisam dobio pravi lgd, vec neko drugo sranje od kojeg primecujem samu stetu i skoro nikakvu korist, cak sam i pao 2 kg.

Ne znam da li sam u pravu sa tom konstatacijom, s obzirom da mi je ovi prvi kontakt sa hemijom za mojih 37 godina. Pa ako moze neko da mi razresi tu dilemu, da li je ovo normalan efekat lgd-a ili sam dobio neko drugo sranje upakovano kao lgd, tipa neki prohormon? Ja svakako bacam preostalih 57 kapsula u wc cim se vratim sa posla, jer sam u stanju gde ne mogu podneti ni druge ni sebe. Zali Boze 7650 din, mogao sam kupiti 3.5kg amino whey hidro-a. Ali mogu makar zdravlje da sacuvam.


e da evo ga to je taj Mirkov prvi ulet, vidi ako mene pitas bolje da si kupio amino Whey hidro, definitivno... :) Ti si zapravo odlican primer kako nesto ne treba raditi. Ovo bi trebalo staviti pod sticky. Unisteni HPTA, koji onda vodi u besomucno trazenje resenja, naravno tvoji prethodni postovi govore dokle te je to i odvelo. Lepo je kada postoji ovako nesto opisano plasticno po koracima. Mirko Boron sin junacki koji je hteo da nabaci misice malo, ali nije imao muda da krene sa steroidima pa onda je nasao resenje u next best thing hahahah SAMRS, ono sto samo Mirko Boron nije ubacio u kalkulaciju a o tome se 10000 puta pisalo na forumu je da SAMRS i supresuju test isto ako ne i gore od AAS-a... Sada Mirko Boron umesto da poslusa savete koji mu se daju radi njegovog dobra, mlati slamu i istresa frustracije niskog testa... jbg Mirko.. ne valja ti radnja, nije valjala od samog pocetka, nece ni u buducnosti, prvo izvadi glavu iz dupeta za pocetak pa onda kreni da resavas problem. To je to, ne bih se stvarno vise natezao sa tobom, provociraj dalje do mile volje...