April 25, 2024, 01:56:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Glutation  (Pročitano 7162 puta)

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Glutation
« poslato: Novembar 28, 2022, 01:29:45 posle podne »
Postovani članovi imam veoma narusen imunitet usled tesko prelezane mononukleoze vec duze vreme. Moze li neko da mi kaze dali vredi uzimati Glutation i koliko se cesto ubrizgava,duzina koristenja itd.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Glutation
« Odgovor #1 poslato: Novembar 28, 2022, 02:27:12 posle podne »
kako znas da imas narusen imunitet ? koji su simptomi?

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Glutation
« Odgovor #2 poslato: Novembar 28, 2022, 03:47:49 posle podne »
Pre nego sto sam imao mononukleozu nisam bio prehladjen bas cesto. Posle mononukleoze dva puta godisnje minimalno simptomi kao kad sam tada bio u bolnici. Obicna gripa me toliko rastavi da osecam malaksalost danima kao da sam pretucen. Nikad do tada problema sa ekcemima,posle toga je pocelo u vidu ekcema i osipa. Imao sam takodje posle mononukleoze problem sa upalom bubrega. Generlno je organizam puno osetljiviji nego pre toga.

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Glutation
« Odgovor #3 poslato: Novembar 28, 2022, 03:59:04 posle podne »
Radim dosta jake treninge i telo ih teze podnosi nego ranije. Od suplemenata redovno pijem vitaminsko mineralne komplekse, ehinaceu,pio sam nac dosta dugo,asvagandu i jos dosta stvari koje redovno ubacujem i dalje.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Glutation
« Odgovor #4 poslato: Novembar 28, 2022, 04:24:44 posle podne »
Pa ako nisi dobro prelezao mono, moguce, sto da ne. Moras smanjiti trosenje i fizicki stres na duze vreme.

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Glutation
« Odgovor #5 poslato: Novembar 28, 2022, 04:35:28 posle podne »
Hvala na savetu a pitanje vezano za glutation? Uzimao sam ga jedni vreme u oralnom obliku ali nije to to kao sto znamo

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Glutation
« Odgovor #6 poslato: Novembar 28, 2022, 05:08:23 posle podne »
Druze ja sam zbog mononukleoze bio u bolnici 14 dana,nisam ja to nesto kuci lecio na svoju ruku. To je bilo pre 3 godine a prvu godinu posle toga sam bas mirovao. Inace ishrana je top i suplementacija. To si u pravu sto se tice toga da svuda reklamiraju. Ja sam mislio da to zaista nesto pomaze.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Glutation
« Odgovor #7 poslato: Novembar 28, 2022, 05:21:52 posle podne »
"Druze" ja to ne znam... ti pricas kao da je juce bilo do sad, prvo proveri sta pises pre nego sto se druškaš... Mozes probati sa podjezicnim glutationom imas Yamamoto proizvod bas koji mozes ubaciti u arsenal. Intravensko apliciranje ja licno ne bih, jer se to u infuzijama koristi u druge svrhe zvanicne medicine

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Glutation
« Odgovor #8 poslato: Novembar 28, 2022, 05:25:58 posle podne »
Pa dobro zato sam i napisao zato sto ne znas a drugo to sto sam napisao druze je neka uvreda???? Pio sam bas taj glr od Yamamota.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Glutation
« Odgovor #9 poslato: Novembar 28, 2022, 05:39:02 posle podne »
Onda moras smanjiti gas na neko vreme, mozda i duze. San mora biti takodje kvalitetan i dati vremena... Intravezne i ampula price bih zaobisao, bacanje love... Ali toga ce biti jos vise jer guske kupuju to radi kozmetike

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Glutation
« Odgovor #10 poslato: Novembar 28, 2022, 05:48:49 posle podne »
Gledam da spavam bar 8h i da ne lezem posle 23h. Hvala na odgovoru

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Glutation
« Odgovor #11 poslato: Novembar 28, 2022, 05:49:48 posle podne »
Bice to sve ok, samo se ne forsiraj

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Glutation
« Odgovor #12 poslato: Novembar 28, 2022, 06:02:25 posle podne »
Hvala brate a da ne pricam o tome kako zelim u nekom trenutku na kuru?😁💪

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Glutation
« Odgovor #13 poslato: Novembar 28, 2022, 06:20:25 posle podne »
Tu su vec jako oprecna misljenja i studije, generalno se test smatra imunosupresorom dok estrogen ima suprotan efekat. Ali postoji znacajan broj studija koje govore u korist endogenog testosterona u svrhi imunomodulatora.
Neko je nepisano pravilo doduse uvek, da ako hoces da se igras sa hormonima, ulazis u tu pricu bez ikakvih smetnji, zato se i prave redovne kontrole analize i slicno. Poz

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Glutation
« Odgovor #14 poslato: Novembar 28, 2022, 07:46:06 posle podne »
Da vecina kaze da im je imunitet na kuri top ali zato kada stanu onda je vec druga prica. Hvala svakako