April 19, 2024, 06:17:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Glutation  (Pročitano 7144 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Glutation
« Odgovor #30 poslato: Decembar 14, 2022, 08:03:54 pre podne »
Zamolio bih vas da imate bar malo pameti u tim glavama i nista na svoju ruku ne ubrizgavate u telo direktno u venu, niti na preporuku nekih dilera i "trenera" sa instagrama.

To je karatkeristicno za ovakva vremena, pogotovo oni oglasi sto je neko spomenuo, da se najezis, covek moze fakticki da te ubije nestrucnim apliciranjem... ovde je idealna podloga za ovakve mlatipare... uvek bilo i ostalo...

jbg

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Glutation
« Odgovor #31 poslato: Decembar 14, 2022, 04:19:15 posle podne »
Jeste Pedja savrsena stvar ali za tebe koji znas sta radis i imas potrebno znanje iz te oblasti. Ja koji sam mislio da bi trebao da uzmem na kraju sam odustao.
Stevo tih dilera i "velikih trenera" danas ima najvise po internetu.
Da Pirat sad se nude suplementi na svakom cosku koji su sumnjivog porekla a nude se i ovakve stvari sto je jos gore. Ljudi ce da ubrizgavaju tako nesto a poreklo i sta je unutra nemaju pojma.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Glutation
« Odgovor #32 poslato: Decembar 15, 2022, 08:01:19 posle podne »
Citat
Da Pirat sad se nude suplementi na svakom cosku k

nisam to znao , hvala na infou :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Glutation
« Odgovor #33 poslato: Decembar 16, 2022, 04:04:34 posle podne »
Jeste Pedja savrsena stvar ali za tebe koji znas sta radis i imas potrebno znanje iz te oblasti. Ja koji sam mislio da bi trebao da uzmem na kraju sam odustao.
Stevo tih dilera i "velikih trenera" danas ima najvise po internetu.
Da Pirat sad se nude suplementi na svakom cosku koji su sumnjivog porekla a nude se i ovakve stvari sto je jos gore. Ljudi ce da ubrizgavaju tako nesto a poreklo i sta je unutra nemaju pojma.

jasno sve ali kao i sto sam napisao,
bez obzira na znanje IV plasiranje se ne radi SAM osim ne dao Bog neke situacije gde je to NEOPHODNO- drugacije je to ludost
IM nije problem i to se radi, ali sam za taj oblik opsisao sta moze da se desi.

iz tog razloga, hvala Bogu pa postoji SUBLINGVALNI OBLIK gluthationa + setria + Vit C i onda nema nikakve bojazni u vezi bilo cega

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Glutation
« Odgovor #34 poslato: Decembar 19, 2022, 04:31:08 posle podne »
Naravno iv po meni ne treba raditi niko sem strucnih lica a im sto kazes nije problem. Da to je od yamamota? Probao sam i cini mi se da jedino te zime nisam bio prehladjen. Necu da tvrdim nista,mozda je slucajnost ali...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Glutation
« Odgovor #35 poslato: Decembar 19, 2022, 05:30:11 posle podne »
Naravno iv po meni ne treba raditi niko sem strucnih lica a im sto kazes nije problem. Da to je od yamamota? Probao sam i cini mi se da jedino te zime nisam bio prehladjen. Necu da tvrdim nista,mozda je slucajnost ali...

Pa generalno ja verujem da slucajnosti ne postoje.
nevezano za gluthation

Van mreže Dzon

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 61
Odg: Glutation
« Odgovor #36 poslato: Decembar 20, 2022, 08:33:02 posle podne »
Napisao sam to Pedja iz razloga da ne bude da reklamiram nesto ovde jer mi nisi sponzor za suplemente. Sa imunitetom stvarno imam problem i zato sam zapoceo temu vezano za tad 600. Obzirom da od toga nema nista probacu alternative ukljucujuci i glutation u tableti koji se topi a koji sam vec probao.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Glutation
« Odgovor #37 poslato: Decembar 21, 2022, 06:07:28 pre podne »
Napisao sam to Pedja iz razloga da ne bude da reklamiram nesto ovde jer mi nisi sponzor za suplemente. Sa imunitetom stvarno imam problem i zato sam zapoceo temu vezano za tad 600. Obzirom da od toga nema nista probacu alternative ukljucujuci i glutation u tableti koji se topi a koji sam vec probao.

Da, ukapirao sam sta si napisao