Mart 29, 2024, 12:07:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: Operacija i Gyno, iskustvo i pitanja.  (Pročitano 1092 puta)

Van mreže crnajasmina

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Operacija i Gyno, iskustvo i pitanja.
« poslato: Januar 11, 2023, 10:07:55 pre podne »
Pozdrav. evo da podijelim svoje iskustvo.

Na posljednjom ciklusu od 12 tjedana (npp test i tbol) oko 7. tjedna vidno mi narastu sise, tada nisam jos osjecao nikakvu iritaciju ni bol pa se nisam puno ni osvrcao , sve do prestanka uzimanja kada mi pocinju oticati i boliti, te osjetim kliker ispod jedne, pa nakon mjesec dana i druge bradavice.

Nisam nikada pio blokatore estrogena  iz razloga jer nisam imao nuspojave vec samo vidno izrazeno povecane grudi cijeli taj period,  i 2 mjeseca nakon ciklusa odradim hormone i sve je u redu sa njima ali klikercic ispod bradavica i bol  se pojavljuju pa sam odlucio se naruciti kod Endokrinologa.

Nakon pregleda kod endokrinologa znajuci da su hormoni u redu  ( a vjerojatno sve ovo lose sa hormonima se odvilo prije u tom kratkom peridou)  daje mi neke mastodin tablete i kaze da bi se trebalo to povuci i daje mi uputnicu na Mamografiju.

Na mamografiji radim pregled i ustanove da je jedino rjesenje operacija.

Pa me sad zanima ako tko ima iskustva za operaciju dali da idem odma dok osjecam bolove jos, i dok je malo vremena proslo ( to se sve odvilo u pola godine )  i jeli normalno da tako duzi period vec osjecam bol. i kakve posljedice ostavlja operacija i koliko traje oporavak tj kada se moze poceti trenirati. i sa daljnom uporabom steroida jel bi nastajao opet isti problem i kako vec to sve ide, ako tko zna neka mi ukratko napise sve vezano za operaciju i oporavak. Unaprijed hvala

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Operacija i Gyno, iskustvo i pitanja.
« Odgovor #1 poslato: Januar 11, 2023, 10:44:46 pre podne »
sve odgovore mozes naci kod hirurga i tamo je najbolje iskreno,  jer ON ce te seci i ispratiti kroz koju kontrolu oporavak, tako da ono sto cujes od drugih moze da se znacajno razlikuje od onoga sto ces sam doziveti...

Citat
i sa daljnom uporabom steroida jel bi nastajao opet isti problem

Vrlo moguce... mozda istim tempom kao prvi put, mozda drugacijim, znam ljude koji su skidali gyno sto mast , sto samu zlezdu vise puta...

Van mreže crnajasmina

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Operacija i Gyno, iskustvo i pitanja.
« Odgovor #2 poslato: Januar 11, 2023, 12:38:22 posle podne »
Da, u pravu si. Probat cu to sta prije rijesit nema se sta cekat.

A morat cu sljedeci put drzat sve pod kontrolom, ovaj put me zajebalo jer nisam ima bas nikakve nuspojave, a poslije bilo vec kasno, uglavnom glupost moja ali sta je tu je....