Mart 29, 2024, 07:01:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Bcca  (Pročitano 6503 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bcca
« Odgovor #15 poslato: Februar 27, 2023, 06:33:35 pre podne »
Hvala dosta se priča da bcca su bacanje novca i da ga ima dovoljno u Whey proteinu

taj koji PRICA na taj nacin, samo KRIJE nesto ili se ne razume

dakle u kratkim crtama

MOLEKUL proteina se sastoji od AMINO KISELINA ( pa tako i BCAA) sto je sasvim logicno

Samim tim je i LOGICNO da SVE I JEDAN protein u sebi sadrzi BCAA a ovisno od filtracije surutke toliko ovisi i % BCAA u proteinu, ali se krece izmedju 4.5 i 6.5 gr- VISE SVAKAKO NE niti bilo ko na osvom svetu spajkuje proteina sa BCAA posto bi to bilo van svake pameti i i cena u tom slucaju bi bila..

Ono sto je vazno da se kaze da neki BREND nije prozvodjac SIROVINE ( whey sirovina, bcaa, kreatin......) vec da BRENDOVI su tu da osmisle ime, a od 100 brendova, mozda njih 40 ima svoje POGONE tj fabrike za prepradu i obradu sirovine i izbacivanje gotovog prozivoda na trziste.

Pa tako.....npr mnogi bi seli na guzicu da znaju GDE SE USLUZNO pune neki od "vodecih" prozivoda na srpskm trzistu, a dovoljno je da se kaze samo da ni jedan jedini brend koji moze da se nadje u ovom trenutku kod nas se ne PROIZVODI u USA, a bez obzira sto je to USA brend ili je npr signature line BREND ;) - pametnom dovoljno


BCAA svakako NIJE bacanje novca i nikada NIJE NI BIO

Mi zivimo u losem vremenu, finabijski i na sve druge nacine besmislenom i veoma teskom ali.....prica o LISICI I ZELENOM GROZDJU ne pije vodu. Prica je takva da je lisica htela da dohvati ZREO groz koji je viseo za jedna stabiljke vinograda, nekoliko puta je pokusala da se zaskoci da ga dohvati, ali i nakon 6-7 x nije uspela. Tada lija odmahnu repom i kaze- MA I ONAKO JE ZELENO!!

Dakle, ukoliko neko nema finacnsijkih mogucnosti za nesto to po defaultu NIKAKO ne znaci da to nesto nije dobro ili da ne treba.
Isto bi bilo kao kada bi neko rekao da je Merc AMG (bilo koji( qc, samo iz razloga sto i neki najmanji model sa tim motorom kostom 50k eu (polovan) ali to svakako ne znaci da taj aauto

a- ne trosi
b- nije jeftin za odrzavanje
c- nije za svakoga

D i najvaznije, ali TO NE ZNACI DA ON NE VALJA, IZ RAZLOGA STO JA NE MOGU DA GA KUPIM!


Oni sto se vade na "hrpe studija" i slicne retardirane izraze i sisteme, nikako da nauce da jedino sto je NEZAVISNIM studijama dokazano da je 80%studija na interenetu PLACENE studije od strane nekoga kome ista treba u nekom trenutku itd i da je JOS VISE STUDIJA koja aposltno nemamo ADEKVATNE RECENZIJE od strane ovlastenih ustnova, ili lica koja su zaduzena za recenzije odredjenih studija, da te studije da bi imale vaznost moraju da budu objavjenje u naucnim publikacjima, pod tim i tim brojem kao i da SVE STUDIJE moraju da imaju zakonske okvire tipa da studija NIJE RADJENA U marketinske svrhe, u svrhe prodaje ili preporodaje necega itd itd itd itd kao i stvari da studije ne mogu da budu radjene u mesec dana i na uzorku od 10ak ljudi jednog pola i da sada ne ulazim u sve ono i u vezi sa tim.

Stvar je jednostavna, a onaj ko moze da sebi priusti AMINO KISELINE pre, u toku i posle treninga (govorim o npr esssential amino acids) taj ce svakako imati MNOGO vise napredka nego bilo ko- DA KOSTA KOSTA, ali nije tema.

Ista je stvar i sa ljudima koji su "online" tada i u tom slucaju, iskoristijvnost AK je 99%

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,11994.0.html

stari tekst ali tekst koji je zlata vredna

ps ceski bilder
da mu nije 30 iu insulina + 15 iu GH, i XXX GRAMA HEMIJE svakako ne bi imao 140 kg ali svakako bi imao realnije izgleda da iz "ironicne" price gleda kako da izadje zdrav (mada ne verujem), a sutra kada mu neko od sponzora bude cepio guzicu onda ce da se upljuje reklamirajuci nesto. Da, vec vidjeno, posto u ovom trenutku NEMA spoznora, kao i mnogi do sada, sada i u buduce, pljuvanje, sranje i kenjanje po necemu sto KORISTE ali posto nemaju koristi- po defaultu, ne zelim da pricam

Kao neko ko je 35 god u ovom sportu, takvih sam se nagedao ihaaaaaaaaaa..pogotovo u USA i eu, pa cak su i kod nas proprimili taj sindorom....konzumirati cu krisom sve, ali tok mi neko to ne daje za dzaba, ja cu da pljujem

Kada se samo setim video zapisa (koji je naravno obrisan hahahahahahhaahha) i recenice.

Kakav sam samo auto mogao da vozim da nisam morao da kupujem suplemente. Pljuvanje po istim

a danas....da nema suplemeneta ja ne bih bio ovo sto jesam i tako to hahahhahahahahahah

Kao taj poljak ili ceh  - original......tako da......


Jos jednom

meni je licno FASCINANTNO ali ja sam prosto FASCINIRAN sa tim kada neko odvaljuje takve budalstine, ali ne iz razloga sto nesto ZNA o tome ili bilo sta, vec samo iz jednog jedinog razloga, sto NEMA SPONOZRA ili NE MOZE DA KUPI ili nesto slicno

Prosto je neverovatno da bilo ko ( npr daj poljak ili ceh ili sta god da jeste) ali ne samo on, kao sto sam rekao, znam ih stotine smatraju sebe za nekoga relevatnog ( jedini kredbilitet je taj sto ima 140 kg  ;D ) i da si neko daje za pravo da obesmisljava ili govori negativno za nesto (nebinto sta, u ovom trenutku su to suplementi) na cemu su radjene miljarde relevatnih studija, na cemu pociva jedna multri bilijarderska industrija, na temu na koju su apsrobovali najveci svetski strucnjaci na polju farmakologije, farmakolskih dodaata ishrani potrebnih za oopravak prof sprotista, rekreativaca, rekovlascenata, itd itd itd itd i na temu o kojoj pisu i pricaju ljudi koji su ako nista drugo, svo zivot posvetili NAUCI, a ne pukom guranju zeleza i pravljenja invadlida od sebe ( DA, OVO GOVORIM KAO BIVSI BODI BILDER i kao neko ko sigurno bolje od 99% ovogforuma zna kakve posledice i sta nosi ovo sto danas imamo) i nemam nikakav problem da napisem ovako nesto cak sta vise, svkaako cemo snimiti podcast u vezi sa tim bla bla bla ali da neko kome je ZIVOTNI CILJ daj daj daj jos samo 2 kg da nabacim na sebe govori o necemu sto mu je milion svetlosnih godina daleko 0- SA NACUNE STRANE (posto nije dovljno samo da se zna casa okrenuti naopako) onda ono...

u istvo vreme, da si pitao tog poljskog ili ceskog MONSTRUMA, sta koristi, on bi ti rekao da je NATURAL, ili mozda 200 mg prop i dve tbl metana!!! Ali na pitanje. programu i pisanju programa, bih ti rekao bez problema 1000-2000 eu i vise.

To mu je pomoglo da ima 140 kg

Naravn da JESTE i svakako ne laze!!

Samo da li je svako IDIOT da tako nesto uradi od sebe?

tema je BCAA a ne da je neki konj sa 140 kg rekao "iroinicno" da mu glutamin ne pomaze - pa on ga koristi kao i BCAA itd, a to sto nema koristi da kaze da koristi0 to je nesto drugo, ali bi mnogo OZBILJNIJE bilo da kaze sta koristi i u kakvom stanju mu je organizam, posto to onda ne bi bilo IRONICNO, a svakako bi bilo mnogo vaznije za ljude koji bi i pomislili da izgeledaju kao on
« Poslednja izmena: Februar 27, 2023, 06:58:13 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Boki 1979

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Bcca
« Odgovor #16 poslato: Februar 27, 2023, 06:49:55 pre podne »
Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bcca
« Odgovor #17 poslato: Februar 27, 2023, 06:56:33 pre podne »
Hvala

nema na cemu
editovao sam malo tekst

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Bcca
« Odgovor #18 poslato: Februar 27, 2023, 09:27:05 pre podne »
Ovo sam mu sve i ja do slovce pisao, ali dzaba je jer danas je popularno drugo misljenje... Uzmes izdvojis kesh za jedno 3 kile bcaa 8 1 1 i PROBAS... 

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bcca
« Odgovor #19 poslato: Februar 27, 2023, 09:35:47 pre podne »
Ovo sam mu sve i ja do slovce pisao, ali dzaba je jer danas je popularno drugo misljenje... Uzmes izdvojis kesh za jedno 3 kile bcaa 8 1 1 i PROBAS... 

Pa ok, samo sto treba imati mnogoooooo vise od ironije kao argument da je nesto dobro, a nesto lose
Argument NIJE, to ne valja jer ja nemam para ili argument NIJE,, kada nego zbog licnih frustracija kaze da nesto ne valja ili je nesto dobro- samo iz razliga sto je ON TO REKAO!

Argumentacija, zasnivana na nauci, cinjenicsma i empiriji!!!

Ali jbg, lakse je verovati da je neko sa ironijom rekao da nije takav jer je uzimao bcaa, a ds pri tome je ljut posto nije dobio od nekiga to sto je trazio i obnuto

Vec 1 mil puta ispricana tema

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Bcca
« Odgovor #20 poslato: Februar 27, 2023, 09:47:18 pre podne »
Stilska fig. nije argument svakako... Mada covek nista nije slagao, on nije onoliki od bcaa i glma sigurno...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bcca
« Odgovor #21 poslato: Februar 27, 2023, 09:58:55 pre podne »
Stilska fig. nije argument svakako... Mada covek nista nije slagao, on nije onoliki od bcaa i glma sigurno...

Ja sam i napisao to- da 140 kg nema od bcaa i od glm
Ali

NEMOJ DA SERES onda i gumis dobrog samaricanina i dusebrizniks jer nemas sponzora sa 140 kg i moras sam da kupujes dodatke ishrani posto 140 kg sigurno nema od piletine i dekstoroze!!!

A da ih koristi- ooooooo i te kako!!! Ibte kakooooo

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Bcca
« Odgovor #22 poslato: Februar 27, 2023, 10:52:21 pre podne »
Citat
A da ih koristi- ooooooo i te kako!!! Ibte kakooooo

priznaj da si lebdiooooo , lebdiooooo , nisi osetio da khodaš ! :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bcca
« Odgovor #23 poslato: Februar 27, 2023, 01:40:32 posle podne »
Citat
A da ih koristi- ooooooo i te kako!!! Ibte kakooooo

priznaj da si lebdiooooo , lebdiooooo , nisi osetio da khodaš ! :)

hahahahhah takoE!!!


Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Bcca
« Odgovor #24 poslato: Februar 27, 2023, 02:42:11 posle podne »
Kako kaze Sarcev onim njegovim glasom "bi si ej"  :) :) :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Bcca
« Odgovor #25 poslato: Februar 27, 2023, 02:42:36 posle podne »
Kako kaze Sarcev onim njegovim glasom "bi si ej"  :) :) :)

hahahahah daaaaa :D

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Bcca
« Odgovor #26 poslato: Februar 27, 2023, 03:44:25 posle podne »
Ne pravi se gej, uzmi bi si ej  ;D

Van mreže Boki 1979

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Bcca
« Odgovor #27 poslato: April 10, 2023, 06:22:04 posle podne »
Pozdrav da li bcca uzimati i u danima kada se ne trenira ili samo u dane treninga?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Bcca
« Odgovor #28 poslato: April 10, 2023, 07:06:22 posle podne »
bi si ej je fantastican (Milosev glas zamisli u odgovoru - it's hilarious :):D. Znas kako, ja bih to uzimao iskoriscavajuci hiperemiju u pre tokom i posle treninga. Ali ako finansije dozvoljavaju, 2-3 merice uz iovako pojacan unos H2O tokom dana netreniranja u konstantnom unosu na duze staze, ubrzava oporavak znacajno od treninga do treninga. Ono sto je potentno u lancu je zapravo leucin (fini deo praha koji nikako da potone na dno case kada se mesa napitak). Stoga neki uzmu mericu i samo zgutaju i zaliju posle sa flajkom.

PS
Nekada daaavno nije bilo bcaa, nego AK u tabletama (konjske doze), gutalo se po 7-8 komada. To kredza, whey i dosta proteinskog unosa. A prve bcaa bez arome je nesto sto ni najgorem neprijatelju... dobro bih :) Ali poenta je da je ovo sada sto ima na trzistu - limunada, pa tako moze da se pije kada god ti je drago...   

Van mreže Boki 1979

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Bcca
« Odgovor #29 poslato: April 10, 2023, 07:33:00 posle podne »
Hvala