April 18, 2024, 05:18:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko dijete kao rotacija  (Pročitano 1685 puta)

Van mreže Peca02

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Pomoc oko dijete kao rotacija
« poslato: Februar 27, 2023, 03:54:58 posle podne »
Poštovanje idem u teretanu nekakva 3 mjeseca prije toga sam se bavio sw pretezno me zanimalo repsanje i koliko daleko mogu da napredujem sto se tice repsanja ma da su se tu uvjek drzale nekakve rotacijice koliko sam sta znao kao pocetnik i nije lose islo, bio sam zadovoljan cak i izgledom ma da kazem vecinom me zanimalo koliko mogu biti spreman-koliko mogu daleko otici sto se tice repsanja.Sw sam se bavio jedno 7 mjeseci i tada je doslo do mog odlaska na neki vid obuke gdje je najvise forsirana skola koja je bila tu prioritet tako da vecina nas nije uspjevala da radi traninge koliko se stiglo radilo se.Tu smo bili smjesteni u vidu internata tako da smo dobijali nikakvu hranu te nismo mogli narucovati niti unositi bilo kakvu hranu sve se svodilo na 3 obroka u danu  ustanes u 5 prvi obrok drugi u 3 zadnji  u 19 i dobro al se pretezno svodilo jedi hljeba bralee 😀 da nebi bili gladani.Proteina smo na sedmicnom  nivou dobijali oko 50 grama ajde 60 da ne budemo bas bezobrazni sve se svodilo na mast i hljeb.
Tako da sam poprilicno tu buknuo kao hljebčić elem htio bih se vratiti u formu nekih već 6 ipo sedmica drzim rotaciju uh kakvu ja znam a vrlo slabo se razumijem u ishranu takodje da navedem da treniram sad bb ako se to moze nazvati bb posto sam tek krenuo 🙂
Moja rotacija u zadnjih 6 sedmica izgledala je ovako:
Proteini su uvjek minimum na 2g po kg,
Masti se trudim drzati oko 0.8 po kg
Uh pon-uto 3g-po kg ,srijeda 150 , cetvrtak 150 , petak-ned 50g
Pocetna moja kilaza je bila 92kg trenutna početak sedme sedmice 83,5
*U sedmoj sedmici sa pocetkom od danas odlucio sam da izmjenim malo rotaciju odnosno da da uvedem jos jedan low dan pa bi to izgledalo ovako 3g po kg ,150, 50, 3g po kg, 50,50,50
Kao sto rekoh trenutno sam na 83,5 kg pa me zanima vase misljenje o tome ako treba jelovnik da napisem nije problem reko da ne sirim i ovako  sam ga zakomplikovao 😅
Nekakav moj cilj je bio drzati hajmo reci 12 nedelja rotaciju naravno uz kardio i sve po redu te vratiti se u neku svoju skromnu formu pa cak mozda i bolju te dobiti ponovo vidljive trbusnjake.
Jako bi mi znacio savjet vas iskusnijih vjezbaca kako da nastavim dalje da mjenjam sta ja sam planirao drzati 7 8 semicu kao sto sam naveao pa ostaviti samo 2 high dana ponedeljkom i cetvrtkom a ostalo low
Sad kako se vama cini sve to kad sagledate a mozda ovo nista ni ne valja ko ce ga znati
Kao sto rekoh svaki savjet je dobrodosao

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Pomoc oko dijete kao rotacija
« Odgovor #1 poslato: Februar 27, 2023, 05:52:47 posle podne »
Pozdrav, lepo si krenuo skoro 10 kg si skinuo, rotacije UH uvek daju rezultat, sad ako želiš dalje da skidaš mogao bi jedno 3 nedelje blago da podigneš kalorije pa posle toga opet da se vratiš na ovaj režim. Sve u svemu imaš i mišića biće to ok na kraju samo budi dosledan.

Van mreže Peca02

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Pomoc oko dijete kao rotacija
« Odgovor #2 poslato: Februar 27, 2023, 10:58:45 posle podne »
Nekakav moj plan defke je bio 12 nedelja pa onda da krenem na tu rotaciju od 12 nedelje da povecavam kalorije negdje sam citao da se u tom periodu posle dijete moze nabaciti dosta kvalitetnih misica pa sad dal da odradim tako kao sto si presllzio ili da guram svih 12 nedelja pa onda da povecavam kalorije
Inače na 82 kg sam prošli put bio defka imao trbusnjake vidljive al sad se mnogo vecim cinim kao da sam vise misica nabacio (ruke krupnije ledja veca prsa takodje) nadam se da ce nesto biti od ovoga 😆 ma da polako ima jos do ljeta

Van mreže Peca02

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Pomoc oko dijete kao rotacija
« Odgovor #3 poslato: Februar 27, 2023, 11:02:11 posle podne »
Иначе старт након 6 мј обуке

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Pomoc oko dijete kao rotacija
« Odgovor #4 poslato: Februar 27, 2023, 11:04:00 posle podne »
mozes ti lagano jos dole, kako si zamislio pa onda malo odmori od dijete izadji iz deficita. Radi noge 2x nedeljno sad pri finisu

Van mreže Peca02

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Pomoc oko dijete kao rotacija
« Odgovor #5 poslato: Februar 27, 2023, 11:16:17 posle podne »
Inace ih radim 2 puta sedmicno nego na toj obuci fasovah totalnu rupturu prednjih ukrstenih al dobro sam ih vratio ubacit cu 2x sedmicno na danima punjenja hvala na savjetu

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Pomoc oko dijete kao rotacija
« Odgovor #6 poslato: Februar 27, 2023, 11:26:32 posle podne »
To ako nisi operisao, odradi sto ore dok si mlad to se lako podnosi, ako odugovlacis samo komplikacije budu

Van mreže Peca02

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Pomoc oko dijete kao rotacija
« Odgovor #7 poslato: Februar 27, 2023, 11:33:31 posle podne »
Znam sve drug moram prvo par stvari rijesiti ponovo magnet uraditi pa cu gledati sta kako inače Ćale ista noga pokidani ligamenti te bez ligamenata nekadašnji pripadnik elitne jedinice,atletičar bacanje koplja kugle , trka na 100m takmičar... Fenomen 😅

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Pomoc oko dijete kao rotacija
« Odgovor #8 poslato: Februar 27, 2023, 11:41:37 posle podne »
Trosenje hrskavice pojacano... Ligamenti kao ligamenti nisu toliko bitni za rekonstrukciju, oni se iscupaju i provuku kroz kost, hrskavicu sa druge strane AKO potrosis zbog nedostatka ligamenta, najebo si... Tako da ono... Kako zelis...

Van mreže Peca02

  • Član
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Pomoc oko dijete kao rotacija
« Odgovor #9 poslato: Februar 27, 2023, 11:45:31 posle podne »
Znam sve hvala na savjetu to ce morati rjesavati

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Pomoc oko dijete kao rotacija
« Odgovor #10 poslato: Februar 28, 2023, 01:30:13 posle podne »
Nema na cemu, tu smo da pomognemo kulturnim i vaspitanim ljudima, UVEK!