April 24, 2024, 08:38:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Back on track- gde smo ali gde bi išli  (Pročitano 4375 puta)

Van mreže FatDoc

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Back on track- gde smo ali gde bi išli
« Odgovor #15 poslato: Maj 01, 2023, 08:10:01 posle podne »
vidi ovako pošto ne mogu da čekam da sklepaš neki retardirani odgovor, a ono stvarno u poslednje vreme čovek da se načudi gluposti koje ste u stanju da napišete i to sve sami neki doktori sa diplomama... miopija nema veze sa dizanjem tegova osim ako nisu neki ekstremni slučajevi koji se inače moraju rešavati hirurški ili lekovima, jer uz visoku mijopiju obično može ali MOŽE ići, nije isključivo, visok očni pritisak. Uostalom ako tako razmišljaš onda nepravilnim disanjem tokom dizanja tega, možeš nabiti i želudačnu kilu, može ti se proširiti trbusna aorta, može pući i aneurizma u glavi, može ti ispasti jaje, govno iz dupeta i svašta nešto može se desiti... a ne može ništa da se desi što si nabio 50 kg viška kila? to ništa a? Ćuti tu i diži te tegove i hrani se kvalitetno i zdravo, stvar je vrlo jasna , ko unese dovoljno nutritijenata plus dopamin koji dobija od treninga, boravljenja na suncu, seksa, gledanja utakmice ili šta god da te radi... ne treba ti nikakav junk i sranja osim ako hoćeš da se častiš baš... i kada dovedeš sebe u formu , nemoj više nikada da dozvoliš da odeš opet u ovakvo stanje... ne moraš biti X men,  ali da imaš higijenu i kulturu treninga i vođenja zdravog zivota, to mora da se vidi...čuj miopija ...

Hahahahahahahahaha sta ovo bi....
Ne znam zasto toliko napad ali ajde nek ti bude
To dali sam ja OK to sta sam dozvolio da idem so ovu mjeru, NIKAKO
Zato i cilj mi je da dovedem sebe u zdravi opseg kilaze. Tkodje viska kila se smatrju kao komorbiditet tako da jasna je stvar ovde oko toga.

Za fakultet koji se zavrsavaju sa guzicu ili kako si vec rekao ne planiram da objasnjavam jel tema je sasvim druga. Tvoje mislenje, kako mislis da je istina tako.

Moja miopija je srednja (-4 oba oka) ali i to nije tema ovde, nit si oftalmolog a niti sam ja tako da zaboravi. Onako sam spomenuo da (primer!) nemogu da se bavim sa powerliftingom.

Ja ne nalazim izgovore da preskacem nesto ovde, kao ja ovo nemogu ili sta ja znam. Samo sam spomenuo neke detalje plus.

Inace prica je jasna, produzim sa treninge, sredjena ishrana i promjena lifestyle-a. To je to. Idemo dalje

Ziv ti meni bio!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Back on track- gde smo ali gde bi išli
« Odgovor #16 poslato: Maj 01, 2023, 08:15:02 posle podne »
Da da oftamolog je doktor onoliko koliko je i kiroprakticar...
"Alen how many times i have to tell you..."

A pa da sada je power lifting u pitanju... Hahhahahhhahah Dizi te tegove!!!! Kakav vins gironda picke materine

Van mreže BOGISHA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 902
  • Sve je to od loseg vina
Odg: Back on track- gde smo ali gde bi išli
« Odgovor #17 poslato: Maj 02, 2023, 11:49:36 pre podne »
Doktore imaš sigurno godinu i više, da radiš na sebi da bi koliko toliko doveo i izgled i dravlje na neki pristojan nivo. Isčitaj ovde o osnovama i treninga i ishrane i bez puno filozofije pristupi ozbiljno. Bf ti je brat bratu 30% što je ozbiljan problem pogotovo za mladog muškarca. ZNAČI SVE IZ POČETKA.

Van mreže FatDoc

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Back on track- gde smo ali gde bi išli
« Odgovor #18 poslato: Jun 14, 2023, 11:04:48 posle podne »
pozdrav ljudi...
Produzio sam kako smo se dogovorili, realno nisam se vagao a ni sam se ni slikao, jedino sta sam dobio komentare od druge osobe (koje nisu znali da treniram i da sam sredio ishranu) da sam poceo mrsaviti...

Zelim vase mislenje, dali je okej da krenem na neki split ili nesto... Ne da ne volim FB ali osecam se ponekad da me jako iscrpi. Nije to problem kad odmaram, problem je kada nakon treninga trebam ici na posao druga smena i sve mi se poremeti...

Sta kazete vi? Da ostajem na FB zbog toga sta je bolji za skidanje salo/kg i zbog toga sta utice na GH ili da prebacim na neki split?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Back on track- gde smo ali gde bi išli
« Odgovor #19 poslato: Jun 14, 2023, 11:58:02 posle podne »
Fb ako se uradi pravilno i poenta je da iscrpi. Mozes na split ako ti je dosadio.

Van mreže FatDoc

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Back on track- gde smo ali gde bi išli
« Odgovor #20 poslato: Jun 15, 2023, 12:30:57 pre podne »
Ne da mi je dosadio nego problem je kad trebam ici na posao. A trening nemogu uraditi nakon posla kad sam druga smena jel smena mi traje do 22h a teretana radi do 21h

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Back on track- gde smo ali gde bi išli
« Odgovor #21 poslato: Jun 15, 2023, 11:00:24 pre podne »
pre posla, hardcore ujutru

Van mreže FatDoc

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Back on track- gde smo ali gde bi išli
« Odgovor #22 poslato: Jul 02, 2023, 06:15:44 posle podne »
Drugovi da čujem vaše savjete za dalje...

već oko 3 mj sam na FB i čiščenje prehrane... na trening sam naviko i OK mi je (treniram FB po jedan program kojeg sam našao na forumu)
u tih 3 mj sam se držao 90% do čiste prehrane osim za neke proslave, rođendani i takve stvari.
2 tjedna sam pauzirao od treninga

Dali mislite da promjenim prehrani tj da započnem neku dietu ?

Imam jedna budala od frenda, dugo vreme je u sportu i sada kao iskusniji predlaže mi da probam keto a od treninge da probam kružni trening...
Ja nemam iskustva ni sa keto ni sa kružne treninge zato vas i pitam za savet jel ipak vi se bavite tačnije sa ovaj sport a on je atletičar ali priča iz iskustva kako je on bio debeli prije aktivnog bavlenje atletikom i tako je postao fit...

Ipak želiim da čujem vaše preporuke, šta dalje?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Back on track- gde smo ali gde bi išli
« Odgovor #23 poslato: Jul 02, 2023, 06:25:41 posle podne »
Pa zavisi sta si uradio do sada, daj neku sliku pre i posle.

Van mreže FatDoc

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Back on track- gde smo ali gde bi išli
« Odgovor #24 poslato: Jul 02, 2023, 07:12:31 posle podne »
prije : https://ibb.co/y0Yp4VJ znate vec ovu sliku

sad : https://ibb.co/NpZxw16  sad sam ovo slikao

ispricavam se sta nije isto ogledalo ali prvu sliku sam slikao u teretanu, drugo sam slikao kod kuce i to od blizine jel takvo mi je ogledalo jbg...

kad sad sporedim i ja slike, ne vidim nista promjenuto (moooooozda neki 1%) a svi oko mene reagiraju kao da sam 20 kg smrsao.... nez sta je ljudima ali nema veze

jel mislite da je vreme da idem malo na nesto ozbiljnie u vezi prehrane ?
jel samo ovako vidim da ne ide bash najbolje...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Back on track- gde smo ali gde bi išli
« Odgovor #25 poslato: Jul 02, 2023, 07:26:23 posle podne »
Nesto ne radis kako treba doco. Disciplina mozda? Da angazujes ti nekog malo da te isprati mesec dva. Pitaj Stevdzu da li ima slobodno mesto u rasporedu s klijentima. Malo da te uhoda, ukaze na neke vazne stvari ali i detalje.

Van mreže FatDoc

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Back on track- gde smo ali gde bi išli
« Odgovor #26 poslato: Jul 02, 2023, 07:45:57 posle podne »
Definitivno je disciplina...
Ajde vidjet ce mo sta dalje
Ovde nesto nije u redu

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Back on track- gde smo ali gde bi išli
« Odgovor #27 poslato: Jul 02, 2023, 07:56:24 posle podne »
Nemoj ici na keto, varijacije, ma ni na kakve dijete... Napravi neke prve korake cistijom ishranom i redovnim treningom. I sad jbg rodjendani, ne mora da se na slavama krka i naliva alkoholom ko svinja. Jedno parce torte, kisela voda i koji kanapei ili sta se vec sluzi te nece ubiti. Cisto da oojedes nesto iz kurtoazije. Mada ni to se ne mora al ajde.

Van mreže FatDoc

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Back on track- gde smo ali gde bi išli
« Odgovor #28 poslato: Jul 02, 2023, 08:10:45 posle podne »
Za keto se bojim da ostane višak kože, kao šta sam čitao jako puno kg se gubi od nje ali ipak bojim se zbog kože.. možda nisam u pravo ali...

Znači sve da ostane isto samo veča disciplina i posvetenost i malo ozbiljniji pristuup

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.538
Odg: Back on track- gde smo ali gde bi išli
« Odgovor #29 poslato: Jul 02, 2023, 08:14:29 posle podne »
Nema nista od toga  :D, angazuj Stevdzu ne kosta to bogzna sta...  ;)