April 26, 2024, 11:35:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Upomoć- prenizak testosteron  (Pročitano 2026 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Upomoć- prenizak testosteron
« Odgovor #15 poslato: Maj 15, 2023, 07:46:59 pre podne »
 Iskreno ne vidim tu nista cudno... Logican sled dogadjaja, tripovanjem i lenoscu do sabijanja testa. I onda bakon svega - da li to moze prirodno. Sada NE, slusaj docu pij nolvu, tu sad niko ne sme drugacije da ti kaze. Poz

Edit pod izricitim uslovom da ti je to lekar/ urolog prepisao
« Poslednja izmena: Maj 15, 2023, 07:49:55 pre podne pirat »

Van mreže Vale200

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Upomoć- prenizak testosteron
« Odgovor #16 poslato: Maj 15, 2023, 09:18:17 pre podne »
Iskreno ne vidim tu nista cudno... Logican sled dogadjaja, tripovanjem i lenoscu do sabijanja testa. I onda bakon svega - da li to moze prirodno. Sada NE, slusaj docu pij nolvu, tu sad niko ne sme drugacije da ti kaze. Poz

Edit pod izricitim uslovom da ti je to lekar/ urolog prepisao

Da , doktor mi je prepisao tako...30 dana pijem a 28. dana vadim krv za test, i nakon toga (ako teatisi proizvode test) verovatno na nesti drugo...uglavnom pokusava da izbegne trt ako moze

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Upomoć- prenizak testosteron
« Odgovor #17 poslato: Maj 15, 2023, 09:41:19 pre podne »
90 posto studija dokazuje u prilog tome da visak kg, fizicka neaktivnost znatno uticu na low test i jedan su od glavnih uzroka te pojave kod muskaraca, ja bih  voleo da cujem ime tog doktora, jer ta praksa rokanja testa kao trt ili hrt je neispitana stvar koja dolazi sa zapada. Pogotovo pocinjanje u tako mladim godinama. Jer ti si i dalje mlad covek relativno. Nikada ali nikada u zivotu i da imam nizak test (a da ga prethodno nisam sjebao lekovima, jer se tu uzgred sjebu jos neke hormonalne sprege) ne bi mi to bila prva ideja da ulazim u rizik hormonske terapije. O tome koliko je to besmisleno, i koliko su ti simptomi low testa kod ljudi stvar prr svega poremecaja psihe a ne i samog hormonskog panela koji je tu UVEK posledica a ne uzrok, mogao bih da tinavodim studije i razloge do sutra. Zapamti samo jedno, ti to neraspolozenje mozes da moduliras do izvesne granice hormonskom terapijom, ali ako ne ucinis promene u svom zivotu, dopaminska sprega ce kad tada da popusti, kao sto je popustila i u prvom slucaju.
Sada slusaj doktora. jer niko kao sto napisah u orethodnom postu ne sme tome da protivureci. Stoga ovo nije savet nego samo misljenje i tako ga treba prihvatiti. Poz

Van mreže Vale200

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Upomoć- prenizak testosteron
« Odgovor #18 poslato: Maj 15, 2023, 10:15:36 pre podne »
90 posto studija dokazuje u prilog tome da visak kg, fizicka neaktivnost znatno uticu na low test i jedan su od glavnih uzroka te pojave kod muskaraca, ja bih  voleo da cujem ime tog doktora, jer ta praksa rokanja testa kao trt ili hrt je neispitana stvar koja dolazi sa zapada. Pogotovo pocinjanje u tako mladim godinama. Jer ti si i dalje mlad covek relativno. Nikada ali nikada u zivotu i da imam nizak test (a da ga prethodno nisam sjebao lekovima, jer se tu uzgred sjebu jos neke hormonalne sprege) ne bi mi to bila prva ideja da ulazim u rizik hormonske terapije. O tome koliko je to besmisleno, i koliko su ti simptomi low testa kod ljudi stvar prr svega poremecaja psihe a ne i samog hormonskog panela koji je tu UVEK posledica a ne uzrok, mogao bih da tinavodim studije i razloge do sutra. Zapamti samo jedno, ti to neraspolozenje mozes da moduliras do izvesne granice hormonskom terapijom, ali ako ne ucinis promene u svom zivotu, dopaminska sprega ce kad tada da popusti, kao sto je popustila i u prvom slucaju.
Sada slusaj doktora. jer niko kao sto napisah u orethodnom postu ne sme tome da protivureci. Stoga ovo nije savet nego samo misljenje i tako ga treba prihvatiti. Poz
Pirate, hvala na detaljnom odgovoru...Iskreno "sasekao" sam se sada, ne ulazi mi u taj vrtlog sa hormonima...Zbunjen sam iskreno, zato ovde vama pisem znam da imate iskustva vise nego dr...Imam kuci i tongat ali, i terminator i zmb6 i teibulis spreman, mozda mi je to bolja solucija?Svakako je manje stetna, bar mislim...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Upomoć- prenizak testosteron
« Odgovor #19 poslato: Maj 16, 2023, 05:10:44 posle podne »
Citat
Imam kuci i tongat ali, i terminator i zmb6 i teibulis spreman, mozda mi je to bolja solucija?

svakako da TI JE BOLJA opcija da probas nego da te neko natakne na lekove
Kod nas, na zalost ima veoma malo ljudi (lekara) i dzaba pirat pise sa licenomc bla bla bla, sto jeste tacno ali nije tacno da njih intesuje UZROK, vec oni vide/ cuju posledicu i prsutpaju invazivno (lekovima) bez obzira da li treba odmah ili ne.

Svakako, treba da probas na "prirodan" nacin, a z alekove nikada nije kasno