April 27, 2024, 10:58:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Test E ciklus  (Pročitano 849 puta)

Van mreže Maks99

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Test E ciklus
« poslato: Maj 03, 2023, 03:03:16 posle podne »
Lijep pozdrav svima,

planiram odraditi test E only ciklus 200mg svakih 5 dana. Hormone ću vaditi prije početka ciklusa, tijekom ciklusa u slučaju simptoma povišenog estrogena pa po potrebi reagirati s AI. Također radit ću sliku i nakon ciklusa da sukladno tome odradim PCT. Moje pitanje je koje doze i čega (nolva,clom,hcg) bi ste preporučili za PCT? Imam 28 godina, u sportu sam cijeli život a u gymu aktivno nekih 5 godina. Hvala svaki savjet je dobrodošao

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Test E ciklus
« Odgovor #1 poslato: Maj 03, 2023, 04:07:33 posle podne »
Pozdrav

zasto bi radio ovo uopste?

Citat
Moje pitanje je koje doze i čega (nolva,clom,hcg)


zasto bi radio ovo npr- evo ja cu odmah da ti kaze da ce ref vrdnosti svih hormona koje budes vadio, biti ce visoke i zasto bi na osnovu TOGA sto si nesto sjebao LEKOVIMA, krenuoo da odmah pokusas ispraviti sa LEKOVIMA

Razmisli jos jednom o napisanom....IDES DA RESAVAS SA LEKOVIMA NESTO STO SI NAMERNO SEJBAO SA DRUGIM LEKOVIMA ???


Citat
Također radit ću sliku i nakon ciklusa da sukladno tome odradim PCT.

zasto bi vadio hormone pre ciklusa ako je sve ok?

Citat
Hormone ću vaditi prije početka ciklusa, tijekom ciklusa u slučaju simptoma povišenog estrogena pa po potrebi reagirati s AI.

I kako ces ti da znas u vezi "simpotoma povisenog estrogena"?

Citat
u sportu sam cijeli život a u gymu aktivno nekih 5 godina.

Trebao si ipak malo vise vremena edukaciji posvetiti, ili ako nitsta drugo procitato ovaj forum malo detaljinje posto je na ovo odgovoreno mnogo puta....


ali da budem jasniji

s obzirom na to da si napisao da se bavis sportom dugo, sa teretanom 5 g itd itd itd, sto znaci da se radi o dobro utreniranom telu gde su hormoni zasigurno ok

Odluka da udjes u svet hemije je tvoja i o tome ne vredi raspravljati da li ti to treba ili ne
Ono sto ti svakako ne treba je to da se unistavas jos vise sa lekovima sa koje ti mislis da ce da ti pomognu u tom PCT (sta god to da znacilo) naravno da znam sta znaci PCT, ali to je pojam od pre 3o god i to svakako nema nikakvog smisla

Dovesti telo sto prirodnije u homeostazu je CILJ!
Posle kure koju ti planiras svakako nece biti potrebe za koristenjem agresivnih lekova da bi toboz "popravio" nesto sto si pokvario

Razmisli o mom pitanju sada: STA sa tim ako ti budes korostio TE lekova (pct), a oni ti ne trebaju?

Isto ti je kao da ides u izlazak subotom u grad i onda popijes dva brufena od 800 mg jer ce mozda sutra da te boli glava od alkohoa, a mozda i nece........nadam se da je sada jasnije.

Da ne duzim.

trebaju ti:

aswwahanda
neki dobar stimulator T
omega 3
Vit c
macca root
...

ja bih mogao da ti kazem tacno sta i kako, ali posto zivis u Hr, na zalost nemam zaista vremena da trazim i linkujem sta je tamo dobro i sta moze da ti ovo "zavrsi"

Uskoro cu svakako mocu da ti linkujem (i ne samo tebi, vec svim ostalim gradjanima Rep Hrv) tacno i precizno, sta, kada, zasto i kako....
« Poslednja izmena: Maj 03, 2023, 04:17:44 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže gurzhanov

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Test E ciklus
« Odgovor #2 poslato: Maj 04, 2023, 09:57:17 pre podne »
Citat
trebaju ti:

aswwahanda
neki dobar stimulator T
omega 3
Vit c
macca root
...

Savjet ZLATA VREDAN, poslusaj !

Van mreže Maks99

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Test E ciklus
« Odgovor #3 poslato: Maj 04, 2023, 01:36:25 posle podne »
Zahvaljujem Pedja na opširnom odgovoru. Većinu ovih suplemenata već koristim. Definitivno ću poslušat tvoje savjete.


Citat
zasto bi vadio hormone pre ciklusa ako je sve ok?

Ovo sam mislio da ima smisla kako bih mogao vidjeti nakon oporavka (ne odmah iza ciklusa) da li se test level vratio na staro kao i prije ciklusa.


Citat
I kako ces ti da znas u vezi "simpotoma povisenog estrogena"? 

Mislio sam u slučaju pada libida, lošeg sna itd.. ili u najgorem slučaju ginekomastije. Kako valja reagirati u slučaju pojave gyno a da se izbjegne lijek poput arimidexa?


Ako može i savjet za sprečavanje prevelike retencije vode tokom ciklusa tj wet gainsa.


Hvala još jednom živio


« Poslednja izmena: Maj 04, 2023, 02:14:06 posle podne Maks99 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Test E ciklus
« Odgovor #4 poslato: Maj 04, 2023, 02:28:17 posle podne »
Citat
Zahvaljujem Pedja na opširnom odgovoru. Većinu ovih suplemenata već koristim. Definitivno ću poslušat tvoje savjete.

nema na cemu da hvalis

Citat
Ovo sam mislio da ima smisla kako bih mogao vidjeti nakon oporavka (ne odmah iza ciklusa) da li se test level vratio na staro kao i prije ciklusa.

vidi, ti ces test vratiti sa tim lekovima koje planiras - to je posledica upotrebe takvih lekova, ali....veliko je pitanje DA LI TI TI LEKOVI trebaju da vratis ne samo test vec i ostale hormone, i ako ne trebaju da budes svestan da ti isti mogu naneti vise stete u povratnoj sprezi nakon prestanka koristanja istih nego sami lekovi sa kojima si naneo stetu. O tome se radi. Povratna sprega nakog prestana koristanja AI i ostalih sranja moze da bude ubitacnija.

Citat
Mislio sam u slučaju pada libida, lošeg sna itd.. ili u najgorem slučaju ginekomastije. Kako valja reagirati u slučaju pojave gyno a da se izbjegne lijek poput arimidexa?


Ako može i savjet za sprečavanje prevelike retencije vode tokom ciklusa tj wet gainsa.

Retenaciju vode srpecavas sa ISHRANOM koja ne obilije smecem. AKo je ishrana sredjena i adekvatan broj B i UH i M prilagodjen tvojim potrebama, od vode nece biti ni TRAGA. Ako jedes smece od hrane, jbg...tako ces i izgledati + voda

Pad libida NE MOZE DA SE DESI na kuri- moze, ali je pitanje onda STA KORISTIS. AKo koristis 200 mg enhatata na 5 dana, u tom slucaju tvoj libido treba da se poveca za 5 x, a ne da pada. Los san je subjektivan i to veoma retko dolazi od te vrste steroida koju ti planiras, a gyno ako krene, jedini nacin na zalost jeste AI u nekim malim dozama da se sanira steta, ali onda zapamti da je kraj tvojoj avanturi u igri sa lekovima