April 24, 2024, 02:20:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: BPC177 peptide  (Pročitano 1621 puta)

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
BPC177 peptide
« poslato: Maj 15, 2023, 09:38:02 posle podne »
Pozdrav ljudi, imam jedno pitanje da li je neko uzpoznat neko sa peptidom BPC177?

Drugar me zamolio da pitam nekog ovde u nadi da neko moze da nas inforimise. Decko ima problema sa diskus hernijiom i istegnucem kvadricepsa i jos po necim. Inace dugo je u sportu, 3,4 x nedeljno tezinski trening i i fazon 4-5x nedeljno igra basket i to satima (moje misljenje da se tu ispovredjivao). Iskreno nisam ga ni pitao da li je isao kod doktora, ali kontam da jeste posto mu taj bol traje mesecima, ako ne i godinu dana.

Eto bili vam zahvalni ako neko nesto zna o tom peptidu ili ima jos neki savet tipa ovakve probleme?

Hvala.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.543
Odg: BPC177 peptide
« Odgovor #1 poslato: Maj 16, 2023, 09:13:49 pre podne »
Trebalo bi da imitira zeludacni serum koji navodno obnavlja sve to sto si naveo, valjda ucestvuje u nekim procesima sta vec... E sada, kako to zaista funkcionise i kojim mehanizmima niko nigde nije opisao, kao i za sve peptide nemas legit medicinsku dokumentaciju, barem za ove sto se pojavljuju kao pecurke po trzistu

Sto se tice drugog pitanja, ako si presao odredjene godine to je to...  Jbg moras prihvatiti da ovakav tempo moze da drzi neko do 25-30 te, posle toga dosta toga mora da se radi, ali je opet pitanje koliko je zdravo. Sam ratio te dve aktivnosti nije dobar, i pitanje je i kakve su te rekreacije i kakav je trening u teretani a obicno je to idem na basket a u teretani picim hipertrofiju. Znaci trebalo da bi da se rade komponente u teretani za taj sport i da ratio broja aktivnosti u tom sportu i teretane bude u korist teretane, tacnije vezbe snage (tipske), mobilnosti, koordinacije, jacanja slabijih karika itd itd, ako zelis da duze vreme igras basketicu, to su treninzi i oko te fizicke aktivnostm mislim taj dan, nekad neposredno pre i posle. I OPET, ako ti nije sudjeno nije, tacnije povrede mogu postajati samo gore...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BPC177 peptide
« Odgovor #2 poslato: Maj 16, 2023, 05:07:27 posle podne »
Pozdrav ljudi, imam jedno pitanje da li je neko uzpoznat neko sa peptidom BPC177?

Drugar me zamolio da pitam nekog ovde u nadi da neko moze da nas inforimise. Decko ima problema sa diskus hernijiom i istegnucem kvadricepsa i jos po necim. Inace dugo je u sportu, 3,4 x nedeljno tezinski trening i i fazon 4-5x nedeljno igra basket i to satima (moje misljenje da se tu ispovredjivao). Iskreno nisam ga ni pitao da li je isao kod doktora, ali kontam da jeste posto mu taj bol traje mesecima, ako ne i godinu dana.

Eto bili vam zahvalni ako neko nesto zna o tom peptidu ili ima jos neki savet tipa ovakve probleme?

Hvala.

pirat ti je dao odg
a inace, oko peptida smo pisali nasiroko bas
ono... :-X

Van mreže Hoop4Life

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 283
Odg: BPC177 peptide
« Odgovor #3 poslato: Maj 18, 2023, 09:11:59 posle podne »
Tako sam mu i ja nesto otprilike rekao i da se mane coravog posla sa tim. Hvala vam na odgovorima tako sam mu i preneo na kraju Pirate.

P.S : Verujem Pedja i izvinjavam se za to, obicno ne citam ono sto me ne zanima. Ne znam sto njega nisam poslao na forum pa nek procita sta ga zanima, bar ovde ima svega za svakoga.
 

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.543
Odg: BPC177 peptide
« Odgovor #4 poslato: Maj 18, 2023, 09:23:54 posle podne »
Ne moze, jako zajebano odrzavati to, mora da radi i hemija i gh, naravno pricam o telima koja su u sportu ceo zivot trpela cepanja i trosenje... Tesko jeste kada shvatis da sport koji ti je bio sve moras da poljubis i ostavis, ali onda se setis da svaka rehabilitacija operacije (pod uslovom da uspe), traje... pa fizikalne pa visak kilograma pa posle toga od apsolutne nule... mrs u pi m... nikad vise.... jos bacis i pare... Teretanica, pumpa, malo kardio, malo istezanje, ishrana tek toliko da se kontrolise bf i caos.

Van mreže Bajoo

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: BPC177 peptide
« Odgovor #5 poslato: Jul 19, 2023, 12:41:53 pre podne »
Pozdrav,
Pratim vec neko vreme forum ali tek sad sam resio da se registrujem :)

Posle nekog vremena resio sam da se vratim treniranju. Inace imam 31 godinu i od kako znam za sebe kad god sam trenirao imam neki problem sa levim ramenom. Cuje se kako krcka i posle toga imam neki bol(nije jak ali). Koristio sam u medjuvremenu suplemente raznih proizvodjaca(glukozamin i slicno) i to u duzim periodima i nista se nije promenilo

AAS i peptide nikad nisam koristio, ali ovaj me zaintrigirao jer je Joe Rogan pricao o njemu na nekom podcastu. Zanima me pre svega da li je neko licno probao bas ovaj peptid?

Takodje bile bi mi korisne informacije oko doziranja i duzine upotrebe. I sama nabavka ima nekih sajtova nasih na kojima se prodaje, da li su pouzdani i od kog proizvodjaca?


Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.543
Odg: BPC177 peptide
« Odgovor #6 poslato: Jul 19, 2023, 10:06:40 pre podne »
bukvalno imas odgovore iznad, samo treba procitati

Van mreže motorbike33

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: BPC177 peptide
« Odgovor #7 poslato: Jul 19, 2023, 01:07:37 posle podne »
Pozdrav,
Pratim vec neko vreme forum ali tek sad sam resio da se registrujem :)

Posle nekog vremena resio sam da se vratim treniranju. Inace imam 31 godinu i od kako znam za sebe kad god sam trenirao imam neki problem sa levim ramenom. Cuje se kako krcka i posle toga imam neki bol(nije jak ali). Koristio sam u medjuvremenu suplemente raznih proizvodjaca(glukozamin i slicno) i to u duzim periodima i nista se nije promenilo

AAS i peptide nikad nisam koristio, ali ovaj me zaintrigirao jer je Joe Rogan pricao o njemu na nekom podcastu. Zanima me pre svega da li je neko licno probao bas ovaj peptid?

Takodje bile bi mi korisne informacije oko doziranja i duzine upotrebe. I sama nabavka ima nekih sajtova nasih na kojima se prodaje, da li su pouzdani i od kog proizvodjaca?
Možda trebaš samo da ojačaš rame malo? Da probaš mesec dva lagani tempo pa da vidiš dal i dalje krcka,a ništa ne gubiš…?

Van mreže Bajoo

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: BPC177 peptide
« Odgovor #8 poslato: Jul 19, 2023, 06:00:46 posle podne »
Znaci po tebi Pirat kad sam usao prvi put u teretanu sa 16 godina sam trebao da prestanem da treniram

Sto se tice prethodnih odgovora ne zelim da sastavljam kuru peptida jer mi nije cilj masa, definicija i slicno vec bih uzeo samo ovaj peptid i aplicirao neko vreme u rame...

Znaci i dalje ostaje pitanje da li je neko licno probao i koji je bio rezultat na kraju? Kao i pitanje gde kupiti i preporucene doze 🙂

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.543
Odg: BPC177 peptide
« Odgovor #9 poslato: Jul 19, 2023, 06:20:36 posle podne »
Ne znam odakle ti to, malo si bezobrazan ? Ja sam prvi put usao u teretanu sa 13 tako da nemam nista protiv toga... samo sto su mene na vrata teretane docekali tadasnji a i sadasnji vicesampioni drzave da nauce kako se vezba, dok vi danas ucite od polupanih tik tokera i yt ubera, kao sto ti slusas Joe Rogana koji je obicna debilcina i smece od coveka...

Pitanje je dobilo odgovor i pre nego sto si ga postavio, ovo ti mogu reci i u Stefanovo i Pedjino ime, pa ono mozes da prestanes da kenjas i postavljas isto...

Van mreže motorbike33

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: BPC177 peptide
« Odgovor #10 poslato: Jul 19, 2023, 07:08:28 posle podne »
Ako je dozvoljeno da stavim jedan link,ako ne izbrisite. https://www.youtube.com/watch?v=o61dLV9ccXA&t=19s,ako jos neko ima problema sa ramenima ili ubuduce,ja sam imao povredu gde nisam mogao jedan sklek da uradim da ne boli isl.Bacite pogled,jako lepo prica covek.Ali sustina je da rame ojaca kako vise ne bi bolelo,da li ce da ojaca direktno rame ili indirektno da se sa ramena ravnomerno prebaci tezina i na triceps i grudi to je vec do individue...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.543
Odg: BPC177 peptide
« Odgovor #11 poslato: Jul 19, 2023, 09:14:47 posle podne »
problem sa ramenima kao i sa bilo kojim drugim zglobom mora da se prvo dijagnostikuje MRI snimkom, inace je lov u mutnom sa vezbama. Nekad korektivno vezbanje moze cak i da naskodi kod problema. Ono sto krcka su kalcifikati, tacnije hrskavica koju si sastrugao , sada da li neadekvatnim tezinama, tehnikom koja tebi ne odgovara, smanjenom mobilnoscu ramena ako postoji to moras sam da da detektujes inace ako nastavis i posle zalecenja isto, samo se problem vraca. Nikakvi peptidi tu ne mogu ti pomoci... cak od sve hemije na koju si nabasao to je najeneucunkovitije. E sada zasto te price prolaze kod bilmeza kao sto je Joe Rogan itd... Prvo zato sto ko iz zna kojeg profitabilnog razloga on reklamira putem podkasta peptid. Drugo problemi sa zglobom prolaze i dolaze u velikoj meri sami od sebe, pogotovo ako je u pitanju meko tkivo i tu je taj prozor da se nekom leku pripise zahvalnost... Kada udjes u dubinu BPC177 shvatices koje je to sranje jer ne postoji bogovetni mehanizam kako i na sta bi on uticao konkretno

Van mreže Bajoo

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: BPC177 peptide
« Odgovor #12 poslato: Jul 19, 2023, 09:39:43 posle podne »
Hvala na odgovoru

Sta drugo od hemije moze da pomogne?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.543
Odg: BPC177 peptide
« Odgovor #13 poslato: Jul 19, 2023, 10:46:36 posle podne »
nista, moze samo da zamaskira problem, to treba pre svega snimiti, jer ako je ugrozena rotatorna manzetna a ti ga maskiras recimo da ne pricam sad s cime, mislis da si nesto uradio,a ne gine operacija... i duug oporavak... a ako je artroza ramena i to u nekim pocetnim stadijumima, onda malo iskuliras , radis vezbice mobilnosti , jacas polako rame koretkivnim vezbicama i vracas se polako vezbanju, kao i sve ovo sto smo ti prethodno napisali.... uvek je tu neka vezba koju radite lose, npr overhead press sa ravnom sipkom , mnogi ljudi rade sa neverovatno niskom mobilnoscu da to postaje vise kosi bench nego rameni potisak.... i to treba znati prepoznati da bi se preslo na masinu ili bucice u neutralni hvat ili landmine press ili viking press varijacije... dok se ne stekne i ako se stekne nazad mobilnost...

to sto te boli btw moze biti i duga tetiva bicepsa ako se upalila, pa skracuje pokret...  svasta nesto sto trazi promenu pristupa... licno eto zbog te duge tetive jedno pola godine sam kuburio...  na kraju je proslo samo od sebe jbg.. ali sam izbegavao pokrete koji provociraju tu bol