Jul 27, 2024, 01:34:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.248 poruka u 18.757 tema - 20.964 članova - Poslednji član: arnold2000
X3MShop banner

Autor Tema: Najbolje proizvođače suplementa?  (Pročitano 2560 puta)

Van mreže FatDoc

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Najbolje proizvođače suplementa?
« poslato: Avgust 10, 2023, 01:55:33 pre podne »
Bok ljudi

Želim da vas pitam, koje su najbolje proizvođače suplementa, koje firme?

Želim sebi da uzmem whey i možda neki BCAA/EAA i neki L-Carnitine, ali nemam iskustva sa proizvođače pa bih da vas pitam koje su najbolje?

Također sam želio da pitam u vezi BCAA? u zadnje vreme čitam da je to suplement za bacanje pare i da nije potreban...  Jel to tačno ili ?

Kod nas nisu sve firme dostupne ali želim da vidim šta mi je dostupno od ono što mi vi predlažete. Hvala

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.593
Odg: Najbolje proizvođače suplementa?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 10, 2023, 10:51:41 pre podne »
citaj malo forum, o tome je dosta pisano i dosta linkovano, sto se tice samih bcaa, to su novonastali tik tok yt kreteni iskompali studije koje odgovaraju njihovim usima, takodje kada se dokazalo suprotno istomisljenicima, mnogi su svojevojlno napustili i ovde forum, nezadovojlnim onim sto im usi cuju. Leucin je u bcca vrlo potentna aminokiselina i omogucava brzi oporavak. Problem je sto doze bcaa od po 40-50 g dnevno ne pasu mnogim novcanicima, ali to nije razlog da se kenja po necemu sto radi. To je kao kada bi rekao da je hormon rasta sranje, nije sranje nego je skupo ko svetog Petra kajgana... takodje imas mnoge koji su kenjali po istima a sada se trpaju time kada su nasli sponzore ko lopatom u mesalicu.
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2023, 11:01:13 pre podne pirat »

Van mreže FatDoc

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Najbolje proizvođače suplementa?
« Odgovor #2 poslato: Avgust 10, 2023, 02:16:27 posle podne »
citaj malo forum, o tome je dosta pisano i dosta linkovano, sto se tice samih bcaa, to su novonastali tik tok yt kreteni iskompali studije koje odgovaraju njihovim usima, takodje kada se dokazalo suprotno istomisljenicima, mnogi su svojevojlno napustili i ovde forum, nezadovojlnim onim sto im usi cuju. Leucin je u bcca vrlo potentna aminokiselina i omogucava brzi oporavak. Problem je sto doze bcaa od po 40-50 g dnevno ne pasu mnogim novcanicima, ali to nije razlog da se kenja po necemu sto radi. To je kao kada bi rekao da je hormon rasta sranje, nije sranje nego je skupo ko svetog Petra kajgana... takodje imas mnoge koji su kenjali po istima a sada se trpaju time kada su nasli sponzore ko lopatom u mesalicu.

Baš tako brate. Ja vidio jednog samoproglašenog trenera po instagramu i čujem da kaže kako BCAA su baćenje novca... EAA su bili bolji a kao BCAA nemojte uopšte... Wtf...
Strašno. Baš ako nađem video, poslat ću ti da ćuješ...

Prolistao sam malo po forumu i vidio sam da baš ono hvalite Yamamoto nutrition.
Baš ću vidjeti po našim prodavnicama u Makedoniji dali sarađuju sa Yamamoto. Bacao sam oko na onaj protein Iso Fiji mislim da se zvao. Samo još da vidim šta ima od aminokiseline kod nas na tržištu, pa pišem šta sam našao.
A ako vec imaš iskustvo sa nekim BCAA, ako ti nije problem, napiši da tražem taj.

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.593
Odg: Najbolje proizvođače suplementa?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 10, 2023, 02:42:19 posle podne »
problem je, jer pre svega ako si procitao da je Yama dobar onda i jako dobro znas da reklamiranje bilo kog proizvoda van palete ogistre je zabranjeno, kao i linkovanje na forumu. Nisam ta pravila izmislio ja , nego vlasnik foruma i shopa,  a i to znas ko je. Tako da nema potrebe da se pravimo grbavi...  ;)

Van mreže FatDoc

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Najbolje proizvođače suplementa?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 10, 2023, 03:20:49 posle podne »
problem je, jer pre svega ako si procitao da je Yama dobar onda i jako dobro znas da reklamiranje bilo kog proizvoda van palete ogistre je zabranjeno, kao i linkovanje na forumu. Nisam ta pravila izmislio ja , nego vlasnik foruma i shopa,  a i to znas ko je. Tako da nema potrebe da se pravimo grbavi...  ;)
E na ovu sam skroz zaboravio. Hvala ti sta si me uputio na vreme.
Ma da nisam imao namjeru da linkujem bilo sta nego samo da napisem primer da kod nas ima BCAA iz Yama, BSN, Dymatize itn itn
Mislim da ovako napisano ne krši nikakvih pravila

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.593
Odg: Najbolje proizvođače suplementa?
« Odgovor #5 poslato: Avgust 10, 2023, 03:31:40 posle podne »
toliko firmi ima danas, da je jako tesko proci sve i probati sve, uzmes nekoliko i drzis se tih

Van mreže FatDoc

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Najbolje proizvođače suplementa?
« Odgovor #6 poslato: Avgust 10, 2023, 04:29:15 posle podne »
Baš tako...
Ako ništa bar sam saznao da izbegavam scitec nutrition i maxler od ono šta sam pročitao po forumu.
Tako da uzmem nesto iz yamamoto, biotechUsa,dymatize ili optimum nutrition...
Druge ove sve su mi malo poznate i ne bih (osim ako mi netko ne kaže da valjaju)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.593
Odg: Najbolje proizvođače suplementa?
« Odgovor #7 poslato: Avgust 10, 2023, 04:51:38 posle podne »
druze... uzmi sta ti je volja... nece ti nitko ovde predlagati bilo sta , dzaba pokusavas nesto...

Van mreže FatDoc

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Najbolje proizvođače suplementa?
« Odgovor #8 poslato: Avgust 10, 2023, 04:58:58 posle podne »
druze... uzmi sta ti je volja... nece ti nitko ovde predlagati bilo sta , dzaba pokusavas nesto...

Ok

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.593
Odg: Najbolje proizvođače suplementa?
« Odgovor #9 poslato: Avgust 10, 2023, 05:24:05 posle podne »


Van mreže FatDoc

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Najbolje proizvođače suplementa?
« Odgovor #11 poslato: Avgust 10, 2023, 06:54:41 posle podne »
Hvala pirat.
Hvala Pedja. Tebe odavno nisam vidio na forumu.
Basic supplementa firmu nisam vidio po prodavnica kod nas ali yamamoto vidim da ima. U svakom slucaju pada odluka na 8:1:1 bcaa

Hvala vam, da ste mi živi!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.318
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Najbolje proizvođače suplementa?
« Odgovor #12 poslato: Avgust 11, 2023, 06:48:28 pre podne »
Hvala pirat.
Hvala Pedja. Tebe odavno nisam vidio na forumu.
Basic supplementa firmu nisam vidio po prodavnica kod nas ali yamamoto vidim da ima. U svakom slucaju pada odluka na 8:1:1 bcaa

Hvala vam, da ste mi živi!


da BS je trebao da bude u Mkd poodavano ali zbog neozbiljnosti coveka, izviseo sam i izgubio 8 meseci.Vrv znas o kome je rec ali dobro
COvek uci dok je ziv, i umre kao budala

u svakom slucaju, BS ce uskoro da bude u Mkd
sada je zavrsena prica sa Kiprom