April 29, 2024, 02:55:46 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: scitec nutrition protein , da li ga madjari prepkaruju ?  (Pročitano 905 puta)

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 421
  • X3M
scitec nutrition protein , da li ga madjari prepkaruju ?
« poslato: Januar 29, 2024, 07:40:39 posle podne »
Suska se po teretanama u valjevu da nije sve ok sa professionalom scitecovim....
da muljaju madjari,prepakuju ili sta vec radi...nesto,kao ukus je dobar al nema  22gr proteina po merici...
Da li znate nesto o tome ,je li istina
« Poslednja izmena: Januar 29, 2024, 07:42:23 posle podne Smart-Alex »
Shut the f*ck up and squat

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: scitec nutrition protein , da li ga madjari prepkaruju ?
« Odgovor #1 poslato: Januar 30, 2024, 07:21:02 pre podne »
Suska se po teretanama u valjevu da nije sve ok sa professionalom scitecovim....
da muljaju madjari,prepakuju ili sta vec radi...nesto,kao ukus je dobar al nema  22gr proteina po merici...
Da li znate nesto o tome ,je li istina

zasto bi ga Madjari "prepakivali" kada se puni i prozivodi u Kishonhalasu u Madjarskoj i to od samog pocetka brenda od pre 20 + godina. Scitec je oduvek bio i ostao madjarski (vlasnicka struktura se menjala ali to nije menjalo poreklo, osim sto je uticalo na kvalitet finalnih prozivoda. Uvek se novi menadzmet pravi pametniji od strarog da znaju bolje i vise)

Inace od 10 brendova na Srb trzistu 7 se puni u Madjarskoj. Madjarska je pored Poljske drzava sa najvise fabrika za usluzno punjenje dijetetike. Kad bi smeo da napisem koji sve brendovi,  pune u Madrajskoj i slicno mnogi bi seli na dupe.

ALi ne vidim tu nikakav problem i zasto neko misli da je govno iz USA bolje od meda iz Eu a totalno je obrnuto. 90% brendova koji se prodaju na Eu trzistu su prebacili prozivodnju u Eu i snizili kriterijiume kvaliteta ispod onih koji su u USA. Standardizacija kvaliteta FDA ( am agencija za kontrolu kvaliteta hrane i lekova) je mnogo MANJA nego standardizacija kvalita EFS-a (eu agencija za kontrolu kvalitta)

Naravno, ovde ne spominjem brendove koji pazljivo biraju sta pakuju i dalje se pakuju u USA ali se uopste ne prodaju u EU jer jednostavno nema smisla (zbog carinske politike 30% carine) i sada ako neko misl da je kupio orginal nesto iz USA, a da je jefitnije nego nesto iz EU, evo mu sada, pa neka samo izracuna sam jednostavnim putem, koji su svi ucili, a nije potrebno vise od 8 razreda kako je to moguce, ako se uzme samo carinska stopa od 30% + prevoz + 20% pdv...da ne idem dalje. Naravno, govorim o tome da neko uopste uvozi iz USA....Dok na zalost ostatak prozivoda (usa) koji moguda se nadje su uglavnom fejk iz Bugarske, Rumunije i sa Kosova...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: scitec nutrition protein , da li ga madjari prepkaruju ?
« Odgovor #2 poslato: Januar 30, 2024, 08:03:56 pre podne »
hm, ciji se sada scitec? koja glupost, kada je tako nesto netransparentno, pa jbt makar na sajtu da napises odakle si ko si i ko stoji iza brenda... Ne moras ni to, makar maticnu zemlju porekla da stavis... Verovatno pise na proizvodu, to bi trebalo valjda?
« Poslednja izmena: Januar 30, 2024, 08:08:22 pre podne Pirat »

Van mreže boltthrower

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 129
Odg: scitec nutrition protein , da li ga madjari prepkaruju ?
« Odgovor #3 poslato: Januar 30, 2024, 09:50:03 pre podne »
Ja sam isto čuo za Scitec da im je opao kvalitet. Doduše ne kupujem ništa njihovo, pa mi je i nebitno. Scitec su valjda Mađari ako sam lepo razumeo Peđu?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: scitec nutrition protein , da li ga madjari prepkaruju ?
« Odgovor #4 poslato: Januar 30, 2024, 09:58:10 pre podne »
ma jesu madjari, nego brate tu imas dve stvari - prva neozbiljan pristup trgovini koji prolazi jer je ciljna grupa, pa mahom klinci... to neko sa iole gram mozga ne bi nikada stavio u sebe da ne procita makar odakle je proizvodjac. Drugo - naravno da ces da sumnjas u kvalitet, kada imas svakakve neproverene kanale nabavke... Ta prica sa supsima iz madjarske je starija od vatre... Kada su svercovali preko granice, kao sto to sada rade sa elektronikom preko ipon-a, i onda tu se profura i original i uvek se neko napravi pametan da se malo i igra kuvara pa mesa praskove itd.. Secam se pre 10 godina je to bio neki gasparijev prot, to je bilo bruka jeftino, ali uporedis ga sa onim iz prodavnice, ko je nabavio od ovlascenog distrubutera itd, to nije isti prah jbt... ni tekstura ni ukus...pa ni boja... zato kazem nema mnogo razmisljanja kada nabavljas legit, jeste skuplje ali opet... i licno uvek gledam da taj sto prodaje ima i neku ekspozituru, maloprodaju, jos bolje lanac prodaje, da siri distribuciju u legit prodaje itd itd... Ovo preko neta ili cisto online, pali bajo... sutra pogase sajtove, pobrisu kontent, nisu ostavili nikakve kontakte validne itd.. Mozda si pojeo mleveno govno da nisi ni znao... Ali jbg to klinci danas ne gledaju, to je neka druga generacija koja je navikla na online kupovinu i da veruje u deda mrazove itd...
« Poslednja izmena: Januar 30, 2024, 10:03:13 pre podne Pirat »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: scitec nutrition protein , da li ga madjari prepkaruju ?
« Odgovor #5 poslato: Januar 30, 2024, 02:00:12 posle podne »
hm, ciji se sada scitec? koja glupost, kada je tako nesto netransparentno, pa jbt makar na sajtu da napises odakle si ko si i ko stoji iza brenda... Ne moras ni to, makar maticnu zemlju porekla da stavis... Verovatno pise na proizvodu, to bi trebalo valjda?


SCITEC JE oduvek bio i ostao Madjarski. Napisao sam u vezi prodaje vecinskog dela firme od strane bivsih vlasnika ali to je sasvim normalna pojava kod takve i tolike vrste posla.
Naravno da pise zemlja porekla EU. Ali ne znam iz kog razloga ljudi misle da ako NEKO (bilo ko) reklamira nesto, da je to nestyo sto taj reklamira, a on slucjano amer da to sto reklamira mora biti USA. Ljudi su neverovatni zaista. Ili. da nesto mora da bude iz zemlje odakle dolazi covek koji je dao SIGNATURE LINE npr..Evo, Kevin je dao svoj siganture line, ali linija se zna i jasno pise gde se proizvodi, i da to nema veze sa USA. U ostalom, kao ivecina signature brendova koji imaju kod nas (koji se prodaju) su Eu zemlja proizvodnje. Naravno, Gaspari, Labrada, Jay....oni jeste da se pune u USA, ali zbog nemogucnosti kontrole tih firmi, nad malim trzstem kako oni smatraju zemlje Eu, desava se onda to sto je Pirat rekao, a i ja u prvom popstu. Punjenje u Bugarskoj. Rumuniji, Kosovo.....zabole ih (USA kompanije) sta se desava ovde i takav su odgovor i dobijali firme uvoznici jer su im se pravile enormne stete, a zasite od strane maticne firme nema. Jebigaaaaaaaa..I zato sada kupiti nesto da je orginal od gore npr pomenutih brendova, je ravno FANTAZIJI..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: scitec nutrition protein , da li ga madjari prepkaruju ?
« Odgovor #6 poslato: Januar 30, 2024, 03:57:02 posle podne »
 Pa to cenim kod tebe kao trgovca, ne znam koliko to drugi razumeju, ali uvek si bio transparentan, ili se makar trudio sto vise da budes, tj koliko su ti mogucnosti dozvoljavale. Neke stvari nikada ne bismo znali generalno kako funkcionisu, da nije bilo tebe kao prve ruke iz industrije... To mora da se ceni.  :-*

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: scitec nutrition protein , da li ga madjari prepkaruju ?
« Odgovor #7 poslato: Januar 31, 2024, 06:57:07 pre podne »
Pa to cenim kod tebe kao trgovca, ne znam koliko to drugi razumeju, ali uvek si bio transparentan, ili se makar trudio sto vise da budes, tj koliko su ti mogucnosti dozvoljavale. Neke stvari nikada ne bismo znali generalno kako funkcionisu, da nije bilo tebe kao prve ruke iz industrije... To mora da se ceni.  :-*

ma brat zabole koga za to sto ja pricam, ali ok....moje je da napisem, a drugi da cene o tome.....ja znam sta sam rekao/napisao i iza toga stojim pre svega cinjenicama, empirijom...

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 421
  • X3M
Odg: scitec nutrition protein , da li ga madjari prepkaruju ?
« Odgovor #8 poslato: Januar 31, 2024, 05:05:02 posle podne »
Hvala na odgovorima...
Shut the f*ck up and squat