April 29, 2024, 06:10:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pre-workout P-5  (Pročitano 767 puta)

Van mreže Boki 1979

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Pre-workout P-5
« poslato: Februar 05, 2024, 11:02:44 posle podne »
Pozdrav koristim gore pomenuti suplement nekad pre jakog treninga prvo sam koristio dve a zatim tri merice međutim nikakve efekte nisam osetio više sam imao energije i fokusa kada sam pio bcca nocco pre treninga pa me zanima zašto je to tako i neki predlog hvala!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pre-workout P-5
« Odgovor #1 poslato: Februar 06, 2024, 07:13:27 pre podne »
Pozdrav koristim gore pomenuti suplement nekad pre jakog treninga prvo sam koristio dve a zatim tri merice međutim nikakve efekte nisam osetio više sam imao energije i fokusa kada sam pio bcca ++++ pre treninga pa me zanima zašto je to tako i neki predlog hvala!

Pozdrav,
pa porediti ta dva preparata kod tebe je defitivno stvar financijskog momenta, jer nesto sto platis 250-300 dinara i moras iskoristiti odmah, pa sve da je secerna voda, MORA DA RADI - dakle placebo efekat jer si PLATIO mnogo pa jbg....

Gledajuci naucnu stranu sto je jos vaznije, takodjer NIJE moguce porediti iz prostog razloga sto P5 ima 225 mg koffeina po servingu (10 gr a to je 4 merice koje se nalaze u pakovanju), ti si konzumirao 3 sto je nekih 200 gr kofena, za razliku od pomentuog preparata ima 180 mg kofeina (nije navedeno KOG, posto se radi o stabilizaciji tecnog kofeina, a u praskasom obliku ih ima nekoliko vrsta i uglavnom se koristi dehidrirana forma koja i jeste najbolja tj. anhydrous coffein.)

Ali....

ti si prvi covek od kada se P-5 pojavio na trzistu, a da prijavljuje ovako nesto pa cak nesto SLICNO, a da ne govorim o broju komada koji se prodaje na mesecnom nivou posto je taj booster u praskastom obliku (posto ima i shoot) postao, a posle proteina najprodaniji proizovd na trzistu ubedljivo!! No....nebitno je sada to vec je bitno da su tebi OCIGLEDNO receptori (a u tim godinama) verovatno hyperosetljivi na bilo kakav stimulans na bazi kofeina i da je do "zacepljena" istih doslo poodavno i vrv si oduvek bio preosteljiv na coffein, te iz tog razloga te gore navedeno pice i "radilo" posto je to gledajuci generalno (fokus i sve sto si nabrojao - NEMOGUCE) na taj sastav samog prozivoda i doze koje su u njemu. Kao osvezavajuce pice, aposlutno, a da postoji neki benefit tipa ima BCAA i slicno, apsolutno nnema smisla da moze da se odrazi na nadrzaj CNS na taj nacin na koji si ti doziveo osim u slucaju placebo efekta kojeg ti i jesi aposlutno mainifestovao iz nekog razloga. Mozak je cudo.

U svakom slucaju, da ti neko da predlog za neku bolju "kidalicu" kako se nazivaju takve vrste NO BOOSTERA, i nema nekog smisla i to moze samo da bude iili neka opcija da neko kaze tipa "mene radi ovo" ali ovo nisam probao, ili neka opcija gde ce neko reci nesto u smislu samo da kaze, a da pri tome ili je neko cyber internet ime, i vazno da se nesto napise, a da za to nema nikakvo objasnjenje ili cak i da ne zna o cemu pise, u 90% slucajeva ili sto bi se reklo- internet ratnici.

Da rezimiram,
ako te P-5 nije "radio" kako kazes, onda sam siguran da je uzrok gore navedeno ( zatvaranje receptora) i jedini nacin je da pauzris od kafa, energetskih pica, ostalih pica koji u sebi sadrzi i min. dozu cofreina u periodu od 15 dana i da onda probas P/5 - samo nemoj onda da prijavis opste ludio u teretani i tako to ;).

Da kupujes nesto drugo sto je manje vise isto na doze coffeina, a ostale komponente koje se nalaze u P-5 su tu da bi zadjedno sa coffeinom radile u SINERGIJI, a ne da stavis totalno nebitne stavke koje ne sluze nicemu,  i tu su samo da "popune" suplement facts, a od njih imas koristi kao da trazis od doktora da ti ugradi trece oko na celo jer ti treba....iz nekog razloga.

Da bi sam sebi dokazao da je ovo sve sto napisah tacno, kupi tbl (ne KAPSULE) vec TABLETE koffeina, uzmi tableta od 200 mg i konzumiraj pre treninga. Ako ne osetis dhtavicu, znojenje, tahikardiju...onda znaj da su ti receptori apsolutno TUPI na takve vrste stimulatora i moj ti je prijateljski savet da IZBEGAVAS takve stvari, posto ocigledno to nije za tebe (ne kao licnost, vec govorim na temelju fizilogije) koja u tvom slucaju, ocgiledno nije preodredjena da trpi CNS atake na sebe- moj prijateljsski savet, a pogtovo i s obzirom da imas 45+ i da nisi prof takmicar i da tebi treba samo VOLJA za trening, a volju ne mozs da dobijes sa CNS stimulatorima, jer oni ne sluze da nekoga odvedu na trening ako je isti lenstina i ne zeli da trenira, vec cns stimulatoru sluze da predjes onaj mali prag kada je potrebno da umesto 60 min, odradis tih 70 sto moze biti break/point u postizanju nekog dobrog rezlutata na nekom - BILO KOM, i bilo kojoj vrsti takmicenja.

Da izbegavas takve stvari, to sam ti napisao da ne bi sam sebe doveo u neki zdrastveni problem posto i ocigeldno tvoji receptori su negde tempirana bomba po pitanju tih stvari. Necu sada spomienjati ponoo to enrg pice je tto nema nikakvog smisla i objasnio sam i zasto, vec govorim s obzirom da si konzurmiao 3 merice- cca 200 mg kofeina i ukoliko nisi imao nikkabe efekte, sgvakako izbegaaj takve stvari, a ne da trazis nesto jace ili bolje (pre svega neces naci tj hoces ali bojim se ovde i da napisem kako se zove, posto je to "ispod zita" i naravno underground sto Julijan u Plovidivu pakuje u podrumu nekom) ali mislim da to ne bi zavrsilo ok po tebe da i znas o cem se radi.


Malo opsirniji post ali sam morao tako, posto ne volim "poredjenja" koja si napisao jer si napisao bez osnova i da sada ne ulazim u neke druge termine (sve sam ih pokusao objasniti "narodiskim" jezikom gore).

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Pre-workout P-5
« Odgovor #2 poslato: Februar 06, 2024, 09:21:23 pre podne »
osetio više sam imao energije i fokusa kada sam pio bcca nocco pre treninga pa me zanima zašto je to tako i neki predlog hvala!

Ako nemas fokusa tih 45 minuta do sat da pomeras tegove od tacke a do tacke b onda stvarno jbg... Pa nije dizanje tegova nuklerna fizika.
Vidi, da ne duzim pricu o tome koliko su te drkalice ne samo sranje nego i mogu ozbiljno da ti ugroze zdravlje i potrose materijal na duze staze. Niko od vas ne razmislja o kardio vaskularnom zdravlju naravno, samo jurite nesto da vas "razvali"  od proizvoda do proizvoda. Osim KREATINA i mozda kofeina (ne vece doze koju dobijas iz solje kafe), ne postoji realan razlog da bilo sta stavis u sebe da ti digne trening na next level. Ako to nije dovoljno, onda je problem volja.. nazalost za to nema leka, tacnije ima, ali je resenje u tebi samom. Trening mora da bude isprovociran tvojom voljom, a ne nekim praskom i to ima duboko korenje i razloge zasto.  S druge strane ako se spremas za jacu trening sesiju. Tipa hoces da probijes neki reps , kilazu , vise serija, ubacis jos jednu vezbu. To onda podrazumeva da ce mi prethodna dva dana ili minimum jedan, ishrana biti na mestu, spavanje, odmor, da imam kredzu u sistemu kao dodatni atp, dovoljno glikogena, hidriranosti. E tako se dolazi spreaman za jebacki trening. Naravno dizanje telesne temperature pred prvu vezbu itd... Pumpa i napredak su onda zagarantovani.
CAN YOU FEEL THE PUMP, YEAGHHHHR, FEEL THE PUMP, AND YOU ARE CUMMING CUMMING, YEAHHHHR  ;D
« Poslednja izmena: Februar 06, 2024, 09:23:45 pre podne Pirat »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pre-workout P-5
« Odgovor #3 poslato: Februar 06, 2024, 02:53:29 posle podne »
sve si u pravu piratski osim

Citat
samo jurite nesto da vas "razvali"  od proizvoda do proizvoda.

On covek ima 45 godina i sigurno (makar se nadam da ne gresim) da ne juri da ga nesto razvali, vec juri voljni momenat, a to smo rekli i ti i ja - to ni jedan prasak nece omoguciti. Kao sto sam rekao, placebo je cudo i jbg.

Van mreže Boki 1979

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Pre-workout P-5
« Odgovor #4 poslato: Februar 06, 2024, 08:00:56 posle podne »
Hvala na odgovoru

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pre-workout P-5
« Odgovor #5 poslato: Februar 07, 2024, 07:30:10 pre podne »
Hvala na odgovoru

nema na cemu
svako dobro