April 28, 2024, 09:46:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Preporuka Basic Supplements - ISO Pro Whey  (Pročitano 590 puta)

Van mreže Smart-Alex

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 421
  • X3M
Preporuka Basic Supplements - ISO Pro Whey
« poslato: Februar 10, 2024, 11:21:40 pre podne »
Kao što sam već pisao u prethodnim temama,dosta sam se napatio sa proteinima.Probao sam razne proizvođače,zaista dosta vrsta koncentrata i mešavina..Sve je smetalo i sve je stvaralo muku i probleme sa digestivnim traktom... ???
Terao sam svoju priču,nagađao da imam probleme sa laktozom...ma ko zna čime...


Izgleda da je malo i moj nedostatak znanja i tvrdoglavosti uticalo na to  :P  Ali je rešeno,Peđa poslao na probanje Isolat Basic i definitvno bez problema sa varenjem,najlaganije podnošenje bez nadimanja i grčenja creva... :D :D
Pre otprilike 5 godina sam pio i THE Hydro Whey takođe isto za preporuku,nisam ga uzimao skoro ali verujem da se ništa nije promenilo...  8)   Def prelazim na Izolat

Nema šta, odličan odnos Cena <-----> Kvalitet   https://www.ogistra-nutrition-shop.com/
Shut the f*ck up and squat

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Preporuka Basic Supplements - ISO Pro Whey
« Odgovor #1 poslato: Februar 10, 2024, 02:45:19 posle podne »
Nemanja,

hvala na recenziji.
Kao i sto sam mnogo puta pisao do sada o tome i na temu.
Uradio sam mnogo seminara, podcast-a, ne znam ni ja cega sve ne. Polako ali sigurno dolazi do ljudi prica

naravno- ja rauzmem nekoga kada slusa mene da nema poverenje u to sto pricam posto se bavim prodajom suplementcije ali...nije tako i ne uvaljujem nikada nista i na silu. Zelim da OBJASNIM, a sve sto kazem je veoma lako je proveriti danas na netu.Nije cilj kratkorocna prodaja. MI trajemo 15 godina. Menli je licno cilj NAUCITI nekoga zasto je nesto tako ili onako. Kao sto sam napisao na tvojoj temi zasto imas problem, Piratski dosta dobro npr rauzme tematiku (ne do u detlje kao ja, ali mu to i nije posao i zabole ga qc da se bavi sa tim) ali meni jeste posao i moje vreme provedeno u USA, Norveskoj, Svedskoj, Belgiji, Nemackoj, Italiji , Sloveniji nije bilo vreme da budem turista vec sam ucio i zeleo da znam. I siguran sam 1 mil % da kod nas ne postoji niko, a da zna i 50% onoga sto znam ja o tehnologiji prozivdonje dodataka ishrani! Dakle, jessam vlasnik firme za prodaju suplementcije, ali ujedno i ono sto uvozim znam da objasnim sta je unutar pakovanja. Naglasvam, ono STO UVOZIM, posto ne uvozim SVE sto se kod nas moze da kupi.

nikada NISAM SPOMENUO ni jedan brend u pozitvnim ili negativnom kontekstu a da sam NAGLASIO IME brenda ili slicno

Moje je pravo da kazem STA SE RADI i sa cim se sve sluzi, ali naravno nemam pravo tj imam ali ne zelim da budem placipicka koja ce da pljuje druge zarad sopstvene koristi. Coca Cola nikada nije rekla da Pepsi Cola ne valja, no su rekli da je Coca Cola najbolja ;). pljuvanjem konkurencije se ne ide niggde

Kupci se dobijaju pre svega kvalitetom, pa onda istinom.
Odavno je proslo vreme kada je NESTO NAJBOLJE samo iz razloga sto je to rekao automehanicar koji popravlja automobil jednom mesaru koji je rodjak od devojke ciji momak je bilder!!!!

na zalost, tom logikom se vodi jos uvek dosta ljudi kod nas tipa- IMAM PRAVO NA MISLJENJE
MIsljenje je kao guzica. Svako je ima i svako misli da tudja vise smrdi!!
JA MISLIM nije ARGUMENT vec je to sviranje q..u u nedostatku adekvatnog znanja o necemu (temi na koju se debatuje)

Npr: ovaj protein ne valja i to je moje misljenje i ja imam pravo na njega! Reci velikog driblera, pametnjakovica i da sada ne navodim njegove "kalitete" posto ce neko da prepozna o kome je rec, pa onda da se natezem sa polusvetom i nikogovicima putem interneta ne pada mi na pamet. U svakom slucaju, strucnjak je izneo svoje misljenje ali ne na osnovu cinjenica tipa: to ne valja posto u sastavu ima to, to to i to i to, ili posto je sirovina poreklom iz Indije ili Kine, ili posto obrada same sirovine nije CMF bla bla bla neeeeee- TO NE VALJA i IMAMO PRAVO NA MISLJENJE.

Dakle,

Postovani,
napases mi se guznih dlaka, kao zec kelerabe ☺️

Kraj citata.

U svakom slucaju, kao i sto sam obecao
Nije ona varijanta
Ajde poslati cu mu n50 gr svog praha od necega drugog ili neki blesavi tester, pa cu posle da mu zavarim kutiju celu i zabole me patka da li ce vise kupovati od mene ili ne.

Jednostavno, ako si siguran u nesto onda se tako ophodim prema tome. Kao sto sam bio siguran kada sam ti poslao to sto sam ti poslao i javno objjasnio zasto imas problem sa proteinom koji si naveo da si korostio

Hvala na poverenju jos jednom
« Poslednja izmena: Februar 10, 2024, 02:53:03 posle podne Pedja_Petrovic »