April 25, 2024, 11:33:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra  (Pročitano 10977 puta)

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« poslato: Februar 05, 2007, 02:48:46 posle podne »
E evo malo da vidite kako to '93 radi! inace ovo je nas clan "bez padez". finalno vreme 7 min 33sec!
u pitanju je 2000m

http://www.youtube.com/watch?v=hyXFgTPU_FI   :D :D :D
« Poslednja izmena: Februar 05, 2007, 02:53:16 posle podne PitBull »
Liberte toujours

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #1 poslato: Februar 05, 2007, 02:57:38 posle podne »
Ko god da je ovaj video pravio neka batali video montažu, ovo je užas.Prekinuo sam posle 30s jer nisam mogao da gledam od efekata sa kojima se lik igrao, oči su me zabolele.
I bože me sačuvaj u čemu se sve ljudi ovih dana ne takmiče :lol:

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #2 poslato: Februar 05, 2007, 03:05:36 posle podne »
Ko god da je ovaj video pravio neka batali video montažu, ovo je užas.Prekinuo sam posle 30s jer nisam mogao da gledam od efekata sa kojima se lik igrao, oči su me zabolele.
I bože me sačuvaj u čemu se sve ljudi ovih dana ne takmiče :lol:
kao 1. sta fali montazi ??? montazu radi program po ritmu muzike i "covek" ne utice na to a ovo je uradjeno u cilju da se izbegne monotonija od 8 min! kao 2. Kako u cemu se sve ne takmnice??? pa to ti je sastavni deo veslanja? staces da radis preko zime?? :? :? :? :? :roll: :roll:
Liberte toujours

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #3 poslato: Februar 05, 2007, 03:19:49 posle podne »
"kao 1. sta fali montazi ???"
pa pročitaj moj post.
"montazu radi program po ritmu muzike"
oćeš da kažeš da ako ja budem radio nekada neki video i hoću da stavim trance muziku, pa na šta bi to ličilo ako bi uklapao montažu u ritmu muzike, prst na čelo!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #4 poslato: Februar 05, 2007, 03:22:39 posle podne »
"kao 1. sta fali montazi ???"
pa pročitaj moj post.
"montazu radi program po ritmu muzike"
oćeš da kažeš da ako ja budem radio nekada neki video i hoću da stavim trance muziku, pa na šta bi to ličilo ako bi uklapao montažu u ritmu muzike, prst na čelo!

PA jbt covece ne radi svaki program po ritmu muzike! ali ovaj da! evo da ti pojasnim: preneses video sa kamere imas da izaberes stil (morern, classic,....) i kad izaberes modern ubacis muziku i radi PO RITMU! ok?
Liberte toujours

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #5 poslato: Februar 05, 2007, 08:15:54 posle podne »
Heheehehe nemoj bre Voji montazu da diras :lol: To su ergometri, sluze za vezbanje na suvom, zimi je suvise hladno da veslamo napolje. Cisto da ti se ne ucini suvise lakim, merio sam puls par puta i recimo da mi zadnjih 3-4 min bude oko 190, a na finisu bude preko 200. Posle trke, AKO si bas dao sve od sebe, ne mozes dva dana lepo da hodas. Ja se i nisam bas otkinuo, malo sam puko u psihi, popustio sam sta cu. Vojo stavi slobodno i jedan snimak bez montaze, da se lepse vidi, mada je meni ovo skroz okej.
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #6 poslato: Februar 05, 2007, 08:18:48 posle podne »
OK evo stavicu normalan snimak za one koji ne vole montaze samo da uploadujem!
pozdrav!
Liberte toujours

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #7 poslato: Mart 09, 2007, 01:49:50 posle podne »
opa, tek sad vidim temu.
7:33, sta je to oko 1.51-1.52 pull, nije lose, za koju godinu, bice ispod 7

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #8 poslato: Mart 11, 2007, 02:12:41 pre podne »
To je trebalo da bude ove godine... A nece biti ni sledece ako ovako nastavim... sad idem slabije od toga, jer sam se razboleo dve nedelje pa nisam trenirao, jbg...
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #9 poslato: Mart 12, 2007, 12:58:41 pre podne »
samo polako, imas ti vremena kolko hoces... samo nemoj da radis 2k do maximuma mnogo cesto, velik je to sok za organizam.

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #10 poslato: Mart 15, 2007, 02:55:00 posle podne »
Ja evo prestao veslanje da treniram, upisao sam licnog trenera u musculus-u. Bas sada pre 20 min. Fora je sto me nesto jebe zdravlje, posle treninga uvek imam vrtoglavicu, ne secam se kada sam se poslednji put naspavao iako mi se desava da spavam po 12 sati. Uglavnom svaki put kad krene dobro da mi ide i udje u malo bolju formu, razbolim se i ne mogu vise tako. Ubija me u glavu, svaki put se vratis i ides isto kao pre 2 meseca iako si se celih mesec dana urnisao, mislim uvati me tuga jbg :P Odlucio sam da krenem ovako 3x nedeljno u teretanu, a preko nedele s nekim ortakom na plivanje, pa cu da vidim dal ce mi se popraviti zdravlje. PoZzzz
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!

Van mreže Harly

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #11 poslato: April 04, 2007, 12:49:31 pre podne »
ja sam svoje prvo testiranje u klubu na ergometru odradio nakon 2 mjeseca bolesti... trenirao sam samo 3 dana pred testiranje.. zavrsio sam drugi kao junior sa mislim 7:13 rezultatom... kasnije kao senior sam vukao i ispod 6:30
finisiranje bih radio zadnjih 400m i to ispod 1:20.. a start bi bio prvih 200-300m oko 1:00.. najbolji pull mi je bio 0:37.. naravno prosjek od 5 zaveslaja.. bar smo mi tako mirili
ali nazalost nisan imao tehniku u brodu + sjebana kraljeznica i rekao sam zbogom tom sportu
Ako ste u WCu nemojte nista radit na vrat, na nos ni na svoju ruku!

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #12 poslato: April 07, 2007, 12:02:07 pre podne »
ALO BRE HARLY!
NEMOJ DA LUPAS GLUPOSTI!
PRE SVEGA, TI VESLANJE NIKAD NISI NI TRENIRAO, A AKO JESI ONDA SI BIO MNOOOOOOOGO JADAN VESLAC.
PA KAKO MOZES SAMO DA IZJAVIS DA TI JE PULL BIO NA POCETKU OKO 1.00!!??? I KAKO MOZE NAJBOLJI PULL DA TI BUDE 0.37!!!?? PA TO JOS NIKO NIKADA NIJE POSTIGAO I NIKO I NECE!


Van mreže Harly

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #13 poslato: April 07, 2007, 04:53:21 posle podne »
ALO BRE HARLY!
NEMOJ DA LUPAS GLUPOSTI!
PRE SVEGA, TI VESLANJE NIKAD NISI NI TRENIRAO, A AKO JESI ONDA SI BIO MNOOOOOOOGO JADAN VESLAC.
PA KAKO MOZES SAMO DA IZJAVIS DA TI JE PULL BIO NA POCETKU OKO 1.00!!??? I KAKO MOZE NAJBOLJI PULL DA TI BUDE 0.37!!!?? PA TO JOS NIKO NIKADA NIJE POSTIGAO I NIKO I NECE!




ja neznam o cemu ti pricas...

nisam slagao ni rjeci...

moji trening partneri su bili sadasnji olimpijci i to nekoliko njih i imali smo zajednickog trenera...
covjek koji je ako se nevaram tukao rekorde na ergometru i mislim imao i neke medalje na ergometru na svjetskim natjecanjima (nisan tocno pratio detalje) po imenu skelin.. i jos ubacimo tu i brata mu.. pa borasku, boban...
svi smo imali takve rezultate na ergometar.. naravno oni malo bolje od mene... problem je taj sto sam ja imao snagu i forcu za ergometar a za brod san bio tudum.. ravnoteza nikakva.. ajme.... jos se poklopilo da mi je kraljeznica stadala i lipo san se ostavija tog sporta.. taman negdi malo pred moj odlazak.. skelini su presli u seniore i pocela je ekipa ic na natjecanja i svjetska i olimpijska.

nisan godinama probao ergometar, ali san siguran da bi mogao ostvariti priblizne rezultate nakon recimo mjesec dana treninga.. jer san uvik se nastavio bavit nekim sportom...
ako nevirujes i dalje nadji nekog u splitu pa cemo dogovorit testiranje.. heh..
Ako ste u WCu nemojte nista radit na vrat, na nos ni na svoju ruku!

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #14 poslato: April 07, 2007, 08:08:55 posle podne »
za skelina sam cuo i znam da je jedan od najboljih...
ali radi se o tome da si onda verovatno malo pobrkao brojke.
svetski rekord za 2k je 5.37... sto je oko 1.24 split u proseku. i to je svetski rekord.
proslogodisnji najbolji rezultat bio je 5.46 sto je 1.27 split.

0.37 nije jos niko povukao niti ce iko ikada. tako da nisi ni ti, pa cak ni skelin.
poz