Mart 29, 2024, 01:23:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra  (Pročitano 10939 puta)

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #15 poslato: April 07, 2007, 09:05:52 posle podne »
Alo harly brate esi ti normalan??? 7.13 junior auuu pa to je extra slabo, ja kao mladji kadet vucem 7.16 a moj ortak 6.58! Na ispod 1.20 ERGOMETAR SE GASII!!!! tako da is se malo zajebo, 0.37 je apsolutno nemoguce, a to za seniora hm... lik 91 vuce 6.07! pa ti sad razmisli de si se zajebo, zadnjih 400m ispod 1.20 nema sanse! nikakve!!!!!!! Ajde ti vuci test na concept II novim ergometrima, snimi pa da vidim to cudo od 0.37...
Liberte toujours

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #16 poslato: April 07, 2007, 10:15:50 posle podne »
Alo harly brate esi ti normalan??? 7.13 junior auuu pa to je extra slabo, ja kao mladji kadet vucem 7.16 a moj ortak 6.58! Na ispod 1.20 ERGOMETAR SE GASII!!!! tako da is se malo zajebo, 0.37 je apsolutno nemoguce, a to za seniora hm... lik 91 vuce 6.07! pa ti sad razmisli de si se zajebo, zadnjih 400m ispod 1.20 nema sanse! nikakve!!!!!!! Ajde ti vuci test na concept II novim ergometrima, snimi pa da vidim to cudo od 0.37...

AMEN

Van mreže Harly

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #17 poslato: April 08, 2007, 01:48:11 posle podne »
za skelina sam cuo i znam da je jedan od najboljih...
ali radi se o tome da si onda verovatno malo pobrkao brojke.
svetski rekord za 2k je 5.37... sto je oko 1.24 split u proseku. i to je svetski rekord.
proslogodisnji najbolji rezultat bio je 5.46 sto je 1.27 split.

0.37 nije jos niko povukao niti ce iko ikada. tako da nisi ni ti, pa cak ni skelin.
poz

tih 0.37 je trzajni pull... vjerujem da su svi probali sjest i povuc 4-5 trzajnih pullova za sto bolji rezultat.  tako je i meni uspilo...

sto se tice onog starta i finisha oni su uredni.. samo je problem sto sam tada jos bio mlad i neiskusan pa san puno varirao tokom tih 2k puta... na svakih 500m bi mi razlike u pullu bile enormne.
start i finish su bili ludilo a u medjuvremenu san se odmarao na 2.0 ili jos gore.. haha


Alo harly brate esi ti normalan??? 7.13 junior auuu pa to je extra slabo, ja kao mladji kadet vucem 7.16 a moj ortak 6.58! Na ispod 1.20 ERGOMETAR SE GASII!!!! tako da is se malo zajebo, 0.37 je apsolutno nemoguce, a to za seniora hm... lik 91 vuce 6.07! pa ti sad razmisli de si se zajebo, zadnjih 400m ispod 1.20 nema sanse! nikakve!!!!!!! Ajde ti vuci test na concept II novim ergometrima, snimi pa da vidim to cudo od 0.37...

neznam kakvi su sad ergometri, nisan godinama sjeo na nikakav.. ali tada se nista nije gasilo... a vjerujte mi da smo bil presretni kad su nan dosli novi ergometri sa dodatnim opcijama.. dotada smo imali samo osnovne pokazatelje.
Ako ste u WCu nemojte nista radit na vrat, na nos ni na svoju ruku!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #18 poslato: April 08, 2007, 02:32:49 posle podne »
za skelina sam cuo i znam da je jedan od najboljih...
ali radi se o tome da si onda verovatno malo pobrkao brojke.
svetski rekord za 2k je 5.37... sto je oko 1.24 split u proseku. i to je svetski rekord.
proslogodisnji najbolji rezultat bio je 5.46 sto je 1.27 split.

0.37 nije jos niko povukao niti ce iko ikada. tako da nisi ni ti, pa cak ni skelin.
poz

tih 0.37 je trzajni pull... vjerujem da su svi probali sjest i povuc 4-5 trzajnih pullova za sto bolji rezultat.  tako je i meni uspilo...

sto se tice onog starta i finisha oni su uredni.. samo je problem sto sam tada jos bio mlad i neiskusan pa san puno varirao tokom tih 2k puta... na svakih 500m bi mi razlike u pullu bile enormne.
start i finish su bili ludilo a u medjuvremenu san se odmarao na 2.0 ili jos gore.. haha


Alo harly brate esi ti normalan??? 7.13 junior auuu pa to je extra slabo, ja kao mladji kadet vucem 7.16 a moj ortak 6.58! Na ispod 1.20 ERGOMETAR SE GASII!!!! tako da is se malo zajebo, 0.37 je apsolutno nemoguce, a to za seniora hm... lik 91 vuce 6.07! pa ti sad razmisli de si se zajebo, zadnjih 400m ispod 1.20 nema sanse! nikakve!!!!!!! Ajde ti vuci test na concept II novim ergometrima, snimi pa da vidim to cudo od 0.37...

neznam kakvi su sad ergometri, nisan godinama sjeo na nikakav.. ali tada se nista nije gasilo... a vjerujte mi da smo bil presretni kad su nan dosli novi ergometri sa dodatnim opcijama.. dotada smo imali samo osnovne pokazatelje.
Ergometri su se uvek gasili, ili ste vi imali EXTRAAA pokvaren ergometar, trzajnim pulom je NEMOGUCE postici 0.37, ti onda nisi ozbiljno trenirao jer da se odmaras u medjuvremenu na 2.00 i iznad je nemoguce jer se kvari prosek, a popraviti prosek od 1000m sa vucenjem 500m jako je vrlooo tesko skoro nemoguce, ustvari nemoguce je. A da ti je trener bio iole ozbiljan ne bih ti dao da vuces tako!
Liberte toujours

Van mreže Harly

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #19 poslato: April 08, 2007, 08:06:58 posle podne »
pa kod nas su treneri bili za pojedince a ne za skupinu.. znaci onih nekolicina sto su imali vezu u klubu su bili pod paskom trenera.. a nama ostalima tj. 90% clanova je trener samo govorio sto da radimo i nije ga bilo puno brige...
upravo zbog toga, danas kad sretnem bivse kolege svi imaju sjebanu kraljeznicu ili sta ja znan vec, a ona manjina je osvajala medalje na olimpijskim i svjetskim natjecanjima.
Ako ste u WCu nemojte nista radit na vrat, na nos ni na svoju ruku!

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #20 poslato: April 08, 2007, 11:37:10 posle podne »
ocigledno je da se radilo o malo starijim ergometrima, malo mnogo starijim, zbog toga i sva zbrka oko brojki...

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #21 poslato: April 09, 2007, 12:09:21 posle podne »
ocigledno je da se radilo o malo starijim ergometrima, malo mnogo starijim, zbog toga i sva zbrka oko brojki...
moguce, na kojim si vukao harley??
Liberte toujours

Van mreže Harly

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #22 poslato: April 09, 2007, 07:43:21 posle podne »
pojma neman.. samo se sicam da su bili crne boje :) i nogare su bile od drva!.. haha.. to je stvarno davno bilo.
Ako ste u WCu nemojte nista radit na vrat, na nos ni na svoju ruku!

Van mreže bez padez

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 219
  • Rajko 93'
Odg: 14. drzavno prvenstvo u vuci ergometra
« Odgovor #23 poslato: April 18, 2007, 01:01:34 posle podne »
Ti ergometri nisu ni imali display, a i da jesu, to mora da je bilo skroz neprecizno. Inace, ako si dobar na ergometru, dobar si i na vodi, pitaj pit-a za koliko se neki novi u klubu naucili da vuku u camcu. Ergometar se gasi 1.00, a ne 1.20, znam jer sam gledao svog trenera kako spusta 1.15 Kad bi isao ispod jedan 1.20 zadnjih 400m i ostvarion rezultat 7.13, to znaci da ti je prosek pre toga bio oko 2.10, sto je veoma nerealno, jer ja ne znam ko to vue 2.30, pa 1.10, pa onda 1.30 Sve u svemu se vidi da je to bili davno i da si se nesto tu zajebo. PoZzz
Svakog dana, u svakom pogledu, sve vise i vise napredujem!