April 29, 2024, 10:57:52 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Testosterone Cypionate  (Pročitano 13036 puta)

Van mreže dooks306

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Testosterone Cypionate
« poslato: Februar 15, 2007, 11:10:09 posle podne »
Molim vas ako mi mozete iznijeti iskustva u vezi s navedenim preparatom.Dakle zanima ma tocno pocetak djelovanja jer mi je poznato da je njegovo vijeme raspada malo duza oko 12 dana.Neki govore da su na 400 mg tjedno za  2 tjedna dobivali i do 10 kg dok nekima nije poceo djelovati za 3 tjedna i duze.Naravno to navodim uz sredenu prehranu i ozbiljan trening i kombinaciju tog testosterona i boldenona ili deke.Jeli moguce da je tako velika razlika od osobe do osobe i dali savjetujete ukoliko slabo djeluje da se proba krenuti sa nekom drugom vrstom testosterona ako je to uopce bitno.Naravno predpostavimo da nisu laznjaci u pitanju.

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Testosterone Cypionate
« Odgovor #1 poslato: Februar 16, 2007, 11:01:31 pre podne »

Testosteron je testosteron...znaci svi su isti samo je razlika u esterima tj. u vremenu poluzivota ili raspada kako si ti rekao.Znaci svaki ima isto dejstvo.
Cypionat ima 8 karbona u strukturi a  Enanthat 7 sto znaci da prvi ima blago duzi poluzivot.
Po pravilu dugodjelujuci steroidi pocinu djelovati od trece sedmice mada to neznaci da do tada neces vidjeti nista jer kad se kaze pocnu djelovati misli se na to da tek onda nivoi u krvi se popnu na onaj nivo koji si ti htjeo npr. 500mg sedmicno.Ako bih koristio u ciklusu neki oralni steroid ili brzodjelujuci testosteron onda bih izbjegao to penjanje do trece sedmice.Rezultati su naravno kao i u svemu razliciti i zavise od broja  ciklusa,kolicine i vrste steroida,ishrane,treninga...
Testosteron je testosteron i nema toga koji slabije djeluje...razlika je samo u brzini djelovanja.

Mala napomena: vrijeme poluzivota se neuzima kao mjerilo kad ces uzimati steroid jer je pravilo da se steroid uzima na pola njegovog poluzivota.U slucaju cypionata svakih 6 dana!!
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Testosterone Cypionate
« Odgovor #2 poslato: Februar 16, 2007, 12:12:56 posle podne »

Van mreže dooks306

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Testosterone Cypionate
« Odgovor #3 poslato: Februar 17, 2007, 03:18:07 posle podne »
hvala na odgovoru ,ne znam ili imam posla sa laznjakom  ili je razvodnjen jer bocica je original  pomaka u 3 tjedna nisam vidio i da lose jedem bar bi se na mene navuklo nesto vode a mozda tek sad buknem nemam pojma. Jos tjedan dana kad potrosim ovo prebacujem se na galeniku isto sa boldenonom jos 6 tjedana pa mozda nesto napravim......

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: Testosterone Cypionate
« Odgovor #4 poslato: Februar 17, 2007, 04:00:14 posle podne »
a jedes li kako?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Testosterone Cypionate
« Odgovor #5 poslato: Februar 17, 2007, 04:11:03 posle podne »
hvala na odgovoru ,ne znam ili imam posla sa laznjakom  ili je razvodnjen jer bocica je original  pomaka u 3 tjedna nisam vidio i da lose jedem bar bi se na mene navuklo nesto vode a mozda tek sad buknem nemam pojma. Jos tjedan dana kad potrosim ovo prebacujem se na galeniku isto sa boldenonom jos 6 tjedana pa mozda nesto napravim......

Koliko uzimas (doze) ?
Za tri sedmice MORAS vidjeti neki napredak.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže dooks306

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Testosterone Cypionate
« Odgovor #6 poslato: Februar 17, 2007, 08:19:44 posle podne »
uzimam 400 mg testa i 400 mg boldenona svakih 6 dana sto se tice hrane jedem sto vise mogu oko 8 ujutro pojedem zobene s mlijekom ili jogurtom pa oko 10 h pojedem 10 bjelanjaka od jaja ,12 h jednu tunu ,14 h jos jednu tunu , 15,30h  25 deka posnog pa oko 17h  jos 25 deka , 19 h neko meso s prilogom pa oko 22h pola litre  jogurta ili nesto tako. naravno svaki  dan nije skroz isto ubacujem umjesto tune piletinu ,rizu popodne nekad pastu i tako. Mozda  jedem malo manje ugljikohidrata j jer imam oko 90 kg koje je vec dosta tesko izdefinirati ,  treniram 6 puta sedmicno a od toga 2 treninga otpada samo na kardio i trbusnjake, noge i leda radim odvojeno a konbiniram prsa triceps ,ramena biceps otprilike po 4 vjezbe sa 3-4 radne serije.Prije 8 mj sam kao i svi probao s metanom po 6 sedmica  dnevno 40 mg dobio sm 10 kg ostalo mi je 8 kg.Ako mislite da nesto treba promjeniti  svi savjeti su dobrodosli............

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Testosterone Cypionate
« Odgovor #7 poslato: Februar 17, 2007, 09:01:01 posle podne »
Ako sa ovim dozama nisi vidio nikakve promjene u 3 sedmice onda je definitivno laznjak u pitanju :(
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Do_Or_Die

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Testosterone Cypionate
« Odgovor #8 poslato: Februar 17, 2007, 11:38:31 posle podne »
Daj sebi minimalno 4-5 sedmica da vidis neke drasticne promjene, jer za equipose trebat ce ti 5-6 sedmica dok ne pocne da startuje a sa cypionate svako je razlicit ali minimalno 3 sdmice ipak na meni pocne djelovati tek nakon 25-30 dana
-Team Goodrum-
        "VVV"

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Testosterone Cypionate
« Odgovor #9 poslato: Februar 18, 2007, 07:16:35 pre podne »
Daj sebi minimalno 4-5 sedmica da vidis neke drasticne promjene, jer za equipose trebat ce ti 5-6 sedmica dok ne pocne da startuje a sa cypionate svako je razlicit ali minimalno 3 sdmice ipak na meni pocne djelovati tek nakon 25-30 dana
...kako mislis da EQ pocienj delovati tek ankon 5-6 nedlja???

Van mreže Do_Or_Die

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Testosterone Cypionate
« Odgovor #10 poslato: Februar 18, 2007, 06:34:57 posle podne »
Daj sebi minimalno 4-5 sedmica da vidis neke drasticne promjene, jer za equipose trebat ce ti 5-6 sedmica dok ne pocne da startuje a sa cypionate svako je razlicit ali minimalno 3 sdmice ipak na meni pocne djelovati tek nakon 25-30 dana
...kako mislis da EQ pocienj delovati tek ankon 5-6 nedlja???
po sebi gledajuci i mjereci treba drugo vremena da kick in... Ali isto tako studies pokazuju isto tako da je minimalno 5 sedmica potrebno po prosjeku osobe (ali naravno svako je razlicit)... to je ipak long ester
-Team Goodrum-
        "VVV"

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Testosterone Cypionate
« Odgovor #11 poslato: Februar 18, 2007, 08:48:32 posle podne »


Jeste dugi ester ali ako si citao moj gornji post znacenje toga treba mu 4,5,6 sedmica da pocne djelovati.
To neznaci da 4 sedmice uzimas nesto i nemices se s mjestai onda u ctvroj sedmici bum 15kg gore nego da tek u cetvrtoj sedmici nivoi steroida dodju na zeljenu razinu.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Do_Or_Die

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Odg: Testosterone Cypionate
« Odgovor #12 poslato: Februar 18, 2007, 11:32:48 posle podne »


Jeste dugi ester ali ako si citao moj gornji post znacenje toga treba mu 4,5,6 sedmica da pocne djelovati.
To neznaci da 4 sedmice uzimas nesto i nemices se s mjestai onda u ctvroj sedmici bum 15kg gore nego da tek u cetvrtoj sedmici nivoi steroida dodju na zeljenu razinu.
naravno sele137 to se podrazumjeva... Ja sam govorio za puni efekat, a naravno sa eq neces vidjeti neku strasnu razliku i kad udje u blood stream... Znaci da se vratimo na temu :), dooks306 treba da sebi dadne minimalno jos 2 sedmice vremena pre nego sto bude judgement davao  :)
-Team Goodrum-
        "VVV"

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Testosterone Cypionate
« Odgovor #13 poslato: Februar 19, 2007, 05:36:36 pre podne »
Daj sebi minimalno 4-5 sedmica da vidis neke drasticne promjene, jer za equipose trebat ce ti 5-6 sedmica dok ne pocne da startuje a sa cypionate svako je razlicit ali minimalno 3 sdmice ipak na meni pocne djelovati tek nakon 25-30 dana
...kako mislis da EQ pocienj delovati tek ankon 5-6 nedlja???
po sebi gledajuci i mjereci treba drugo vremena da kick in... Ali isto tako studies pokazuju isto tako da je minimalno 5 sedmica potrebno po prosjeku osobe (ali naravno svako je razlicit)... to je ipak long ester
..

JESTE DUG ESTER..ALI POGLEDAJ RALZIKU U MOLEKULARNOJ STRUKUTRI RECIMO NJEGA I TEST ENATHATA.

JER PO TOME ISPADE DA JE EQ SPORIJI OD ENATHATA....NIJE BAS TAKO...

SELE TI JE LEPO OBAJSNIO

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Testosterone Cypionate
« Odgovor #14 poslato: Februar 19, 2007, 09:00:14 posle podne »
naravno sele137 to se podrazumjeva... Ja sam govorio za puni efekat, a naravno sa eq neces vidjeti neku strasnu razliku i kad udje u blood stream... Znaci da se vratimo na temu :), dooks306 treba da sebi dadne minimalno jos 2 sedmice vremena pre nego sto bude judgement davao  :)

Poenta svega je a ti me ocigledno nekontas da decko neosjeti ama bas nista znaci ni srednji efekat ni puni ni bilo koji efekat.Sto nije uredu ako je vec u trecoj sedmici!!!
Ejj decko uzima 400mg testa i 400mg boldenona i da mu je ovo deseti ciklus dobio bih nesto za tri sedmice.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!