April 29, 2024, 05:38:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: WINSTROL i alkohol  (Pročitano 14773 puta)

Van mreže Animal

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
WINSTROL i alkohol
« poslato: Februar 20, 2007, 11:54:58 posle podne »
E ovako,kao prvo pozdrav svima,nov sam ovde i do sada sam samo citkao.

Vec duze vreme razmisljam da uzmem winstrol na preporuku nekih ljudi a i zbog toga sto mi vise ova suplemtacija nema nikakav efekat na definiciju(valjda se telo vec naviklo),ni prava dijeta i pravi trening sa svim animal cutsovima,xenadrinima i ostalim nemaju zeljeni efekat tako da sam odlucio da uzmem nesto sto bi me uz adekvatnu ishranu i trening prlicno iseklo.Masa mi nije potrebna jer na 194cm imam nekih 107kg sa malo masti na stomaku(trbusnjaci se naziru):).....tako da prvo pitanje je da li da uzmem winstrol,iskreno uzeo bih nesto sto je najmanje stetno,jer sam jako plasljiv,a pare nisu bitne.A drugo kakav kontraefekat i da li uopste sme da se konzumira alkohol dok se on pije,jer bih ja zbog prirode posla tj nocnog zivotao pa barem jednom nedeljno morao malo da gucnem.

Hvala unapred na odgovoru

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: WINSTROL i alkohol
« Odgovor #1 poslato: Februar 21, 2007, 12:01:07 pre podne »
Da se iseces uz pomoc winstrola????Koji su ti to strucnjaci predlozili???
100 puta smo rekli da winny NE TOPI MASTI!!!!!On je anabolic a ne topljac masti!!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Animal

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: WINSTROL i alkohol
« Odgovor #2 poslato: Februar 21, 2007, 12:21:00 pre podne »
hmmmmmm,zar winstrol ne sluzi za definiciju?Nikad nisam uzimao AAS tako da ne znam....a i ako ne to onda sta?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: WINSTROL i alkohol
« Odgovor #3 poslato: Februar 21, 2007, 12:33:49 pre podne »
Koristi se u ciklusima za definiciju,zato sto izgradjuje cistu misicnu masu,ne navlaci vodu...Ali dzaba svi winstroli i ostali AAS ako ishrana nije kvalitetna(dosta proteina,manje UH i masti),ako ne radis kardio trening,ako nemas odgovarajuce suplemente...Kod poboljsavanja procesa topljenja masti u organizmu koriste se i ECA stack,clenbuterol,T3,T4,HGH...ali to tebe ne treba sad da interesuje.Prvo citaj i informisi se,pa onda razmisljaj o AAS,a ne ovako glavom kroz zid...


poz
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Animal

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: WINSTROL i alkohol
« Odgovor #4 poslato: Februar 21, 2007, 12:42:58 pre podne »
Pa da ne bi isao glavom kroz zid sam i pitao sta da koristim jer kao sto sam rekao da ovo do sada nije delovalo bar u meri koja bi mene zadovoljila,znaci dijeta plus kardio 2 x dnevno i sagorevaci ovaj put nije dalo rezutate tako da sam se odlucio da uzmem neki ass pa sam pitao koji,i ono za kombinaciju sa alkoholom

Van mreže Animal

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: WINSTROL i alkohol
« Odgovor #5 poslato: Februar 21, 2007, 12:45:59 pre podne »
a da od suplemenata konstatno koristim vec par godina why,glutamin,bcaa i amino....i naravno dodam neki kreatin ili xpand kad sam na masi,kao sto rekoh pare nisu problem kao ni prilagodjavanje treninga i ishrane......

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Odg: WINSTROL i alkohol
« Odgovor #6 poslato: Februar 21, 2007, 12:51:57 pre podne »
Jel ti stvarno mislis da je bilo kakva definicija moguca sa alkoholom?
Jel ti mislis da je napravljen lek kojeg preporucuju sa alkoholom?
Jel te stvarno toliko mrzi da malo prelistas stranice po forumu?
Jel te stvarno toliko mrzi da naucis osnovne stvari o vezbanju i ishrani?

Dijeta, kardio 2x dnevno i sagorevaci i nisi dobio dobre rezultate u definiciji?
Nesto tu nije u redu !

Samim menjanjem rezima ishrane, vec bi poceo da se definises.Uvodjenjem jednog kardio treninga, bio bi mnogo blizi definiciji, a uvodjenjem i drugog kardio treninga, izdefinisao bi se vrlo brzo!

Najbolje bi bilo da napises svoj program ishrane i vezbanja, pa da ti kazemo gde je problem, jer ga definitivno imas.

Van mreže Animal

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: WINSTROL i alkohol
« Odgovor #7 poslato: Februar 21, 2007, 01:01:39 pre podne »
to za lakohol nisam pitao zbog definicije nego zbog jetre,jbg bavim se klabingom imam splav i moram sa gostima ...znas i sam kakav je posao

ishrana
proteini:piletina,curetina 1kg dnevno,2 x ella sir
ugljeni hidrati:uglavnom iz povrca i malo integralnog pirinca,sve ovo podeljeno u 5 obroka
suplementacija:wheyaminogutamin i prvo xenadrine i trenutno animal cuts(kraj)

trening:ujutru :HIT 30 minuta(90 sec sprint,60 sec sporo  120-150oum)
            uvece :tegovi i low intesiti jedno 45 min ili gore navedeni hit
-6 dana u nedelji

eto to je to,ova kombinacija je do sad davala rezultate,sad sam ocigledno dosao do toga da se organizam odupire da odstrani ovo malo sala sto je ostalo,jtj mali deo sa stomaka i resio sam jer me vise zamara trcanje 2 puta dnevno da krenem sa ASS pa da bar znam sto treniram.izgubio sam ja nekih 4 kg,a da nisam izgubio misicnu masu, ali to je smesno zsobzirom na trening i na vreme koje je proteklo i na prethodne rezultate sa istim treningom i suplementima

Van mreže Animal

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: WINSTROL i alkohol
« Odgovor #8 poslato: Februar 21, 2007, 01:06:12 pre podne »
e da ovo je ishrana u poslednje tri nedelje a pre toga sam klopao i ovsene i dosta voca,sad sam i to sveo na minimum,da bi video ima li pomaka ali...

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: WINSTROL i alkohol
« Odgovor #9 poslato: Februar 21, 2007, 01:44:42 pre podne »
winstrol jeste steroid koji bilderi koriste u fazi definicije,ali lepo ti je sasa rekao nije on taj tu da on direktno pravi definiciju.on se koristi najvise iz razloga sto ne navlaci vodu i odlicno cuva misice u fazi dijete.a inace winstrol nije u grupi steroida koji nije stetan kako ti rece,on je jako toksican anabolik,pogotovo za jetru i to pogotovo jos sa alkoholom.a inace ta cuga alkohol,1gr.alkohola ti je 7kal..i jos gora stvar jako lose deluje na nivoe hormona,sputavajuci produkciju onih koji ti bas trebaju.alkohol takodje smanjuje sintezu proteina,itd.znaci winstrol ok ,plus neki topljac,npr.clenbuterol,dobra dijeta,trening u teretani 5do6 puta sedmicno,taj aero trening,samo da znas 2puta dnevno je za tebe mnogo,plus jos nesto preparata i eto difinicije...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: WINSTROL i alkohol
« Odgovor #10 poslato: Februar 21, 2007, 01:51:15 pre podne »
Cudi me da nema rezultata sa takvom ishranom,suplementacijom,treningom...
Najbolje da postavis slike,da vidimo koliko tu ima sala u stvari...Mozda je sve u glavi-previse samokritike :wink:
Kao sto sam ti rekao-nijedan AAS nece pomoci u topljenju sala,to rade lekovi koje sam prethodno naveo,tako da mozess o njima da se informises...
Alkohol nije pozeljan u svakom slucaju,ali par piva npr. jednom nedeljno nije tolika katastrofa,iako bih ja i to preskocio...

Koji splav drzis?(eto malo besplatne reklame..ubice me Vojislav :lol:)
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Odg: WINSTROL i alkohol
« Odgovor #11 poslato: Februar 21, 2007, 06:53:48 pre podne »
Meni je ovde nesto mnogo cudno.Sve to deluje ok, tako da me cudi da nema rezultata.
A koja je kolicina UH u pitanju? Ne moguce je da treniras u teretani i da radis kardio 2 x dnevno,a da pritom ne obaras kilazu.
Jedino ako unosis previse UH i MASTI.. .. a mislim da nemas razloga da lazes..

Sad cemo da vidimo sta ce general da ti kaze.Ko zna zna..  jebiga  8)
Zavrsio je kardio i uhvatio je tastaturu u ruke, samo jos da dodje do ove teme 8)

Van mreže Animal

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
Odg: WINSTROL i alkohol
« Odgovor #12 poslato: Februar 21, 2007, 09:52:38 pre podne »
pa ima rezultata ali su mali u odnosu na trening i ishranu,i u odnosu na ranije periode(proslih par godina) kad da je sa istim cutsom i xenadrinom sve super islo,cak i kad sam bio 3 puta masniji....daleko da sam neki ekspert ali o suplementaciji ishrani i treningu znam dosta(sto iz prakse,sto iz knjiga i najvise odavde) ali mi se stvarno cini da se organizam bori da  sacuva ovo preostalo masti...

a za UGH sam ti rekao,u poslednje 3 nedelje samo povrce, jednom dnevno intg pirinac,i po koja jabuka ili pomorandza ali to prepodne,e da zaboravio sam UGH iz ELLE 8) 8),a sto se tice masti to je onda ono najmanje iz mesa

razmsljao sam o ECA,ali mislim da bi u kombinaciji sa to malo alkohola bila veoma vesela situacija,sobzirom da sam poprilicno bio veseo ranije od termogenetika koju su sadrzali efedrin,a za clen sam samo citkao,ne znam nikoga ko ga je koristio da skine tih zadnjih par kg,vec samo ljude koju su skidali vece tezine i radio im je posao...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: WINSTROL i alkohol
« Odgovor #13 poslato: Februar 21, 2007, 11:16:21 pre podne »
pozdrav..

pa meni kao ni drugim abas i nije jasno uz ovakvu ishranu i trening rezultati moraju da budu i vise nego vidljivi..

bilo bi dobro neke slikic da okacis da vidimo celu tu pricu.

jel,poptuno mi je nelogicno da kao sto sam akzes..znas mnogo o tem,taici a radis sve pravilno kg ne idu dole..

dakle..negde gresis...to je sigruno..

winstorl ti nece pomoci kod toga..ti ovo ne radis profesionalno i sale ti je objasnio da winstol nije za rezanje..on je ..bnla..bl.a.bla...pos 100 puta.

oposto ti kazes da tebi msiicna masa nije neki prioblem,onda dolazimo do glavnog...winstol ne topi salo i nema nikakv liopotropicku uticaj..

i sam vidim da znas sta je najboje po tom pitanju...ali se ja bojim da tu lezi mnogo veci problem.

a to je alkohol..

nisi naveo sta pijes,u kojim kolicinima i koliko puta....

Van mreže Batka

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: WINSTROL i alkohol
« Odgovor #14 poslato: April 01, 2007, 05:07:47 pre podne »
Alkohol i Steroidi-Nikako!!!