April 25, 2024, 01:25:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: what about ZAUNA  (Pročitano 10536 puta)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
what about ZAUNA
« poslato: Januar 20, 2006, 12:49:14 posle podne »
Ljudi moze li mi neko reci kako sauna deluje na telo?
Kolika je potrosnja kalorija, kako utice na vodu u misicima, ako neko zna nesto vise o ovome bio bih zahvalan na komentarima...
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: what about ZAUNA
« Odgovor #1 poslato: Januar 20, 2006, 01:26:53 posle podne »
ne bi ja isao u saunu , nekako mi je za one koje mrze da vezbaju , jos da se kuvam u pari uf odvratno  :?

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: what about ZAUNA
« Odgovor #2 poslato: Januar 20, 2006, 01:38:08 posle podne »
Ne znam sta da ti kazem
Znam Jedino d apomazi pri ciscenju tela (koze)
Sauna ne sagoreva masti i ne pomaze treningu
Bar koliko ja znam

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: what about ZAUNA
« Odgovor #3 poslato: Januar 20, 2006, 01:38:49 posle podne »
sauna je odlicna stvar..ali naravno pricamo o ljudima koji se rekretivno bave sa sportom..neikako se ne preporucuje onima koji vode racuna koliko uh dnevno,koji imaju ogranicen unos natrijuma,ogranicen unos vode itd itd itd..a to su body budlderi..

znaci..mozda sauna u nekoj mass fazi,ali u toku predtakmicarskih priprema bas i nez nam..

jednom sm probao i dosta sam se lose osecao..ali to ej bilo 10 dana pred takmicenje....ovo su moja iskustva..

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: what about ZAUNA
« Odgovor #4 poslato: Januar 20, 2006, 04:32:16 posle podne »
ja se posle saune osecam osamuceno,dehidriram,a mislim da bih u dijeti pao u nesvest...rekreativno je OK,za nas bildere je to mnogo staticno.solarijum je dobra stvar,a moze i da se spava u njemu.

Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Re: what about ZAUNA
« Odgovor #5 poslato: Januar 20, 2006, 04:41:29 posle podne »
Meni je pomogla da skinem 4 kg od 8 ujutru do 8 navece jer sam trebao da idem jednu nizu kategoriju...znaci skinuo sam 4 kg (litra) kada sam vec bio na kraju dijete (1 dan prije takmicenja)...Nisam nista pio tog dana osim malo piletine i rize i glutamina...dali to preporucujem? NE! dali cu opet probati? NE!

Inace je sauna dobra za zdravlje ali ja se osjecam zdravo tako
 :P

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: what about ZAUNA
« Odgovor #6 poslato: Januar 20, 2006, 05:32:20 posle podne »
heheheheheh..pitaj marka..ja sam sa 95 skinuo na 87.500 u grckoj za jedno dopodne...osecao sam se fenomenalno......hahahhahahah..mislio sam da cu da umrem

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: what about ZAUNA
« Odgovor #7 poslato: Januar 20, 2006, 05:40:29 posle podne »
Citat: pedjos
heheheheheh..pitaj marka..ja sam sa 95 skinuo na 87.500 u grckoj za jedno dopodne...osecao sam se fenomenalno......hahahhahahah..mislio sam da cu da umrem


7.5 kg za jedno popodne!!!8O
 Trebalo bi da patentiras taj 'program' pa da ga prodajes . Vidis da je sad popularno ovo 'za 3 dana 10 kg manje' :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: what about ZAUNA
« Odgovor #8 poslato: Januar 20, 2006, 06:26:41 posle podne »
Citat: gaudi
Citat: pedjos
heheheheheh..pitaj marka..ja sam sa 95 skinuo na 87.500 u grckoj za jedno dopodne...osecao sam se fenomenalno......hahahhahahah..mislio sam da cu da umrem


7.5 kg za jedno popodne!!!8O
 Trebalo bi da patentiras taj 'program' pa da ga prodajes . Vidis da je sad popularno ovo 'za 3 dana 10 kg manje' :)
...hahhahahah...da...samo si to trebao videti..kada sam cupao dlake iz nosa da bih kihnuo jer mi je na vago falilo 200 gr pa mi nisu dali da idem u tu kategoriju...ali uspeo sam..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: what about ZAUNA
« Odgovor #9 poslato: Januar 20, 2006, 06:43:05 posle podne »
Citat: gaudi
Citat: pedjos
heheheheheh..pitaj marka..ja sam sa 95 skinuo na 87.500 u grckoj za jedno dopodne...osecao sam se fenomenalno......hahahhahahah..mislio sam da cu da umrem


7.5 kg za jedno popodne!!!8O
 Trebalo bi da patentiras taj 'program' pa da ga prodajes . Vidis da je sad popularno ovo 'za 3 dana 10 kg manje' :)


evo jedan podatak :Jap Stam fudbaler Holandije,izgubio je na utakmici sa Ceskom 10kg,znaci za 90min
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Re: what about ZAUNA
« Odgovor #10 poslato: Januar 20, 2006, 07:35:47 posle podne »
Citat: pedjos
heheheheheh..pitaj marka..ja sam sa 95 skinuo na 87.500 u grckoj za jedno dopodne...osecao sam se fenomenalno......hahahhahahah..mislio sam da cu da umrem


Auuu svaka cast :o  E sada da vidim koji ti je rekord ggojenja za najkrace vreme??? Moj je 17 kg za 7 dana posle proslog takmicenja hahaha! Nikada vise tako nesto, moja bivsa kaze da ponekad nisam disao kada sam spavao tako da me ona budila po citavu noc. Ruke i stopala su tako bili natekli da nisam mogao drzati ni kasiku hahaha...Zdrav sport   :cry:

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: what about ZAUNA
« Odgovor #11 poslato: Januar 20, 2006, 08:56:05 posle podne »
Citat: Binais
Citat: pedjos
heheheheheh..pitaj marka..ja sam sa 95 skinuo na 87.500 u grckoj za jedno dopodne...osecao sam se fenomenalno......hahahhahahah..mislio sam da cu da umrem


Auuu svaka cast :o  E sada da vidim koji ti je rekord ggojenja za najkrace vreme??? Moj je 17 kg za 7 dana posle proslog takmicenja hahaha! Nikada vise tako nesto, moja bivsa kaze da ponekad nisam disao kada sam spavao tako da me ona budila po citavu noc. Ruke i stopala su tako bili natekli da nisam mogao drzati ni kasiku hahaha...Zdrav sport   :cry:


 8O  8O  8O
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: what about ZAUNA
« Odgovor #12 poslato: Januar 20, 2006, 09:02:37 posle podne »
Citat: Binais
Citat: pedjos
heheheheheh..pitaj marka..ja sam sa 95 skinuo na 87.500 u grckoj za jedno dopodne...osecao sam se fenomenalno......hahahhahahah..mislio sam da cu da umrem


Auuu svaka cast :o  E sada da vidim koji ti je rekord ggojenja za najkrace vreme??? Moj je 17 kg za 7 dana posle proslog takmicenja hahaha! Nikada vise tako nesto, moja bivsa kaze da ponekad nisam disao kada sam spavao tako da me ona budila po citavu noc. Ruke i stopala su tako bili natekli da nisam mogao drzati ni kasiku hahaha...Zdrav sport   :cry:
...hahahhahah..nula stari...nula....9 kg za noc u egiptu 2003!!!!!!/....to je bilo strasno...a bogami i u rumuniji prosle godine je bilo krvavo..pitaj funda..covek se semjao kada me je video posle polufinala tu vecer...oticao sam pred svim ljudima...naicoigled..ali je bilao i sopanje do jaja

Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Re: what about ZAUNA
« Odgovor #13 poslato: Januar 20, 2006, 09:31:20 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: Binais
Citat: pedjos
heheheheheh..pitaj marka..ja sam sa 95 skinuo na 87.500 u grckoj za jedno dopodne...osecao sam se fenomenalno......hahahhahahah..mislio sam da cu da umrem


Auuu svaka cast :o  E sada da vidim koji ti je rekord ggojenja za najkrace vreme??? Moj je 17 kg za 7 dana posle proslog takmicenja hahaha! Nikada vise tako nesto, moja bivsa kaze da ponekad nisam disao kada sam spavao tako da me ona budila po citavu noc. Ruke i stopala su tako bili natekli da nisam mogao drzati ni kasiku hahaha...Zdrav sport   :cry:
...hahahhahah..nula stari...nula....9 kg za noc u egiptu 2003!!!!!!/....to je bilo strasno...a bogami i u rumuniji prosle godine je bilo krvavo..pitaj funda..covek se semjao kada me je video posle polufinala tu vecer...oticao sam pred svim ljudima...naicoigled..ali je bilao i sopanje do jaja


 8O  8O  8O  nista predajem se  :roll:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: what about ZAUNA
« Odgovor #14 poslato: Januar 21, 2006, 08:51:32 pre podne »
hahhahhaha/..brate..veruj mi...to je bilos trasno....strasno za videti a i za osecati se