April 27, 2024, 04:05:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Dzony ?  (Pročitano 9696 puta)

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Dzony ?
« poslato: Mart 04, 2007, 04:31:05 posle podne »
Posle tri godine pauze poceo sam opet da vezbam u teretani i to mesec dana.Visina 178 cm tezina 80 kg obim ruke 38 cm .
Od suplemenata koristim samo elite whey , amono 4800.
« Poslednja izmena: Mart 04, 2007, 06:12:43 posle podne Dzony »
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Dzony ?
« Odgovor #1 poslato: Mart 04, 2007, 05:09:44 posle podne »
Znam da ce svako reci treba jos mase , ali ne patim od toga da budem velik , kao sto pedja rece negde protocni bojler od 80 litara kod mene je u pitanju ono malo bojlerce za kuhinju .Posto sad ide leto hteo bi da se izrezem kolko je to moguce . Dajte neke predloge u vezi suplemenata , treninzima . Vec sam reko ali ajde da to ponovim kondicija mi jenula 1,2 km mi neki maksimum i  to lagani tempo .Dobro sam zaribao.

pozdrav
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže Nico

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Dzony ?
« Odgovor #2 poslato: Mart 06, 2007, 02:10:41 pre podne »
nemoj da se rezes. nece nista ostati od tebe. za sad je glavno da sredis ishranu, izbacis neka sranja koja si do sad je, i unosis dovoljno proteina

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Dzony ?
« Odgovor #3 poslato: Mart 06, 2007, 10:31:32 pre podne »
Resio sam zato sto vise nemogu da gledam ovo salo na grudima,  stomaku , pa zdravlje od boga tamo u septembru opet masa .
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže Sake

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Dzony ?
« Odgovor #4 poslato: Mart 06, 2007, 02:48:23 posle podne »
Izgledas slicno kao moj BB ortak..Isto tako je bio zaliven..Uzimao je animal cuts i mogu ti reci da se je dobro odrao za 21 dan.. Sasda ja gonjam defku pa sam ga narucio, mislim da bi i tebi dobro dosao ako ti je to cilj naravno..Ubaci jutarnji cardio 2-3 puta sedmicno na prazan stomak, a poslije teretanu..Tako sam ja sebi isplanirao trening..Mislim da ce razultati biti neizostavni..

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Dzony ?
« Odgovor #5 poslato: Mart 06, 2007, 04:35:20 posle podne »
nemoj da se rezes. nece nista ostati od tebe. za sad je glavno da sredis ishranu, izbacis neka sranja koja si do sad je, i unosis dovoljno proteina

Istina...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Dzony ?
« Odgovor #6 poslato: Mart 06, 2007, 06:22:01 posle podne »
Izgledas slicno kao moj BB ortak..Isto tako je bio zaliven..Uzimao je animal cuts i mogu ti reci da se je dobro odrao za 21 dan.. Sasda ja gonjam defku pa sam ga narucio, mislim da bi i tebi dobro dosao ako ti je to cilj naravno..Ubaci jutarnji cardio 2-3 puta sedmicno na prazan stomak, a poslije teretanu..Tako sam ja sebi isplanirao trening..Mislim da ce razultati biti neizostavni..

jel mozes da mi kazes osim animal cuts da li je jos nekisuplemen koristio , i koliko je proteina unosio dnevno, ja planiram od aprila sa animal cuts i  negde oko 200 grama proteina dnevno da po krkam to mije neki maximum vise nemogu zbog finansija , osim animal cuts uzo bih i elite whey protein.

Citao sam dosta o animal cutsu svi se hvalae od njega , znaci on stvarno radi i to bas kako treba ,kaze jedan decko koji ga je uzimao da nije gubio na tezini a salo mu se topilo i jos pri tome povecao ruku sa 41 na 43 cm , sto znaci da on samo napada masne naslage a cuva misice , za neki dan treba da zavrsi sa animalom pa ce da mi da konacne rezultate.
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže Sake

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Dzony ?
« Odgovor #7 poslato: Mart 06, 2007, 07:10:43 posle podne »
Koristio je SOY 80+ protein u kombinaciji sa Cutsom, sad nisam siguran za doziranje, moram da ga pitam..Znam da je Cuts koristio 2 puta dnevno,ujutro i polijepodne i da je naporan za piti (9 tableta)Moram ti reci da sam se prijatno iznenadio kada sam ga vidio poslije Animala.. Definitivno je dobar izbor odmah sam ga i sam narucio..Cijena mu je kod nas oko 45 E ali izgleda da se isplati..Dosta sam citao o njemu po forumima svi  ga hvale..

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Dzony ?
« Odgovor #8 poslato: Mart 06, 2007, 07:26:04 posle podne »
Ja bih ipak poceo sa jednom kesicom dnevno , jak je to sagorevac.
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže Animal Cuter

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: Dzony ?
« Odgovor #9 poslato: Mart 11, 2007, 03:31:24 pre podne »
ma slobodno 2 nije on toliko jak nebrini... znam ljude koji su uzimali po 4 dnevno i zivi i zdravi ostali ... ja kad bi smeo ja bi 5 dnevno koristio , moja parola : sagorevaca nikad dosta !!!

p.s. sto se tice slike skini malo sala nabaci malo rukica i grudi i to je to od jeseni predji na masu budi za ribice letos zgodan...

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Dzony ?
« Odgovor #10 poslato: Mart 11, 2007, 01:24:12 posle podne »
ma slobodno 2 nije on toliko jak nebrini... znam ljude koji su uzimali po 4 dnevno i zivi i zdravi ostali ... ja kad bi smeo ja bi 5 dnevno koristio , moja parola : sagorevaca nikad dosta !!!

p.s. sto se tice slike skini malo sala nabaci malo rukica i grudi i to je to od jeseni predji na masu budi za ribice letos zgodan...


Doktorka mi je rekla da u animal cuts-u daima malo hormona stistne zlezde tako e sad niko ko ga je uzimao nije reko da ima neke probleme , znaci da su to mozda male vrednosti.

sto se tice grudi i ruke to mi je prioritet , dok ledja i ramene mi rastu kao kvasac .U maju pocinjem sa animalom pa ce da budu i slike radi poredjenja.
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Dzony ?
« Odgovor #11 poslato: Mart 11, 2007, 01:31:58 posle podne »
ma slobodno 2 nije on toliko jak nebrini... znam ljude koji su uzimali po 4 dnevno i zivi i zdravi ostali ... ja kad bi smeo ja bi 5 dnevno koristio , moja parola : sagorevaca nikad dosta !!!

p.s. sto se tice slike skini malo sala nabaci malo rukica i grudi i to je to od jeseni predji na masu budi za ribice letos zgodan...


Doktorka mi je rekla da u animal cuts-u daima malo hormona stistne zlezde tako e sad niko ko ga je uzimao nije reko da ima neke probleme , znaci da su to mozda male vrednosti.


Ima hormona???I to stitne zlezde??? :lol: :lol: Sjajno,sjajno :evil: :evil:
Divni primerci nase lekarske struke :lol: :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Dzony ?
« Odgovor #12 poslato: Mart 11, 2007, 01:50:07 posle podne »
Evo jos nesto sto mi je rekla doktorka u vezi animal cuts-a .

Animal Cuts u preporučenim dozama nema neželjenih efekata osim možda nervoze (manje ili više ispoljenje) i bola us tomaku (zat se pije sa jogurtom). AC takođe ima i kompleks za očuvanje mišića i zaštitu jetre.. tako da je neuporediv za clenom i drugim štetnim lekovima (štetnim za vas).

AC ne smeju da uzimaju osobe ispod 18 godina.. zašto? zato!
ne šalim se ... ima tu prehormona štitne žlezde, stimulatora, adrenalne žlezde, testosterona..

evo sale sta kaze doktorka , mada se hvali od njega da nema bolji sagorevac.
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Dzony ?
« Odgovor #13 poslato: Mart 11, 2007, 02:18:57 posle podne »
... ima tu prehormona štitne žlezde, stimulatora, adrenalne žlezde, testosterona..


Moze eventualno da kaze da ima prirodnih STIMULATORA odredjenih hormona(neki kazu da je i glutamin stimulator lucenje GH,pa napravi paralelu),ali nikako da se u AC nalaze hormoni stitne,tiroidne ili ne znam koje zlezde-to su budalastine!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Dzony

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 102
Odg: Dzony ?
« Odgovor #14 poslato: Mart 27, 2007, 08:37:42 posle podne »
Evo novije slike posle 30 dana mucenja u teretani , sta kazete a   ima li nesto?
3 kg sam nabacio.
Mi bilderi nismo zgodni , ali smo zato nezgodni !!!