April 16, 2024, 03:54:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.089 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: Richardpew
X3MShop banner

Autor Tema: BALKAN CHAMPIONSHIP-MAKEDONIJA  (Pročitano 58893 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
BALKAN CHAMPIONSHIP-MAKEDONIJA
« poslato: Mart 04, 2007, 05:26:57 posle podne »
evo u sluzebo sam dobio info da je balkasno prvesntsvo pomereno sa 21.4.,za 28.4..

tako da...BIHAC OPEN IS OUT!!!!
« Poslednja izmena: Mart 06, 2007, 10:57:15 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: BALKAN CHAPMIONSHIP-MAKEDONIJA
« Odgovor #1 poslato: Mart 05, 2007, 12:35:58 pre podne »
Upravo tako! Evo i kategorija!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BALKAN CHAPMIONSHIP-MAKEDONIJA
« Odgovor #2 poslato: Mart 05, 2007, 04:55:09 pre podne »
OPET ONE GLUPE KATEGORIJE..

PA JA NE MOGU DA VERUJM DA SE TO RADI..

TAKMICARA NEMAJU NI ZA 3 KATEGORIJE A ONI SASTAVLJU 19..

DA LJUI MOGU TAKO DA LANDARAJU JA NE MOGU DA VERUJEM..

DOBRO CU DA RAZMISLIM DALI DA U OPSTE  IDEM..NEKA SI JEBU MATER!!!!!
« Poslednja izmena: Mart 05, 2007, 05:38:36 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BALKAN CHAPMIONSHIP-MAKEDONIJA
« Odgovor #3 poslato: Mart 05, 2007, 11:18:27 pre podne »
TACNIJE...21 KATEGORIJA....SRAMOTA...SRAMOTAAAAAA

Van mreže Dule_Madzarovic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 299
Odg: BALKAN CHAPMIONSHIP-MAKEDONIJA
« Odgovor #4 poslato: Mart 05, 2007, 06:32:54 posle podne »
Kume ne sekiraj se, pa valjda si naviko na sva ta sranja u BB. Odes tamo, uzmes pehar i ides kuci, jednostavno...... :lol: :lol: :lol: Samo ti cepaj svoj posao, spremi se do kostiju. Nego gdje ces sve te pehare da stavis ? :?

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: BALKAN CHAPMIONSHIP-MAKEDONIJA
« Odgovor #5 poslato: Mart 05, 2007, 11:09:36 posle podne »
Prijatelji, ja se izvinjavam, ali ako nesto nije u redu sve to treba da se iznese na sam dan takmicenja kada su svi delegati prisutni i na sastanak da se sve to i korerguje.

Inace sve te kategorije je nego predhodno osmislio. EBBFF, a izmisljene su samo da bi vise takmicara bili SAMPIONI.
Ja se slazem da je sve to smesno, ali nisam u stanju da nesto promenim. Bar ne sada u u ovom trenutku.
Ovo je oficijlani poster takmicenja i po prvi put su na samom posteru postavljeni  proslogodisni sampioni balkana, oni koji bi trebali da brane titule. Bar deo od svih tih koji su se okitili zlatom.

Pozdrav, Boban Gjoroski

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BALKAN CHAPMIONSHIP-MAKEDONIJA
« Odgovor #6 poslato: Mart 06, 2007, 05:37:41 pre podne »
pozdrav priajtelju.....drago mi je da si se logovao....ali evo ovako....

kada si vec spomenuo prolsu godinu...TAKVIH AKTEGORIJA NIJE BILO.....

dalje..

ovo sto je sada po planu i proramu..to je bilo pokusano u grckoj 2005 godine..kada sam i aj bio tamo..

i sta se desilo..desilo se to da je kvalitet takmcara bio na 0.....osim prvih mesta naravno....

dakle..moze da se pomene i neko 2 mesto..

ali od treceg pa na gore..to je bilo i vise nego smesno......

iskreno..a sa sigrunoscu mogu da znam da ce ta na zalost da bude i ovaj put..

jer prostom racunicom...21 ili 22 kategorije..u svkoj da imas po jednog takmicara to je 21 ili 22 takmicara...

da bi se odrazla bar neka pristojna kategorija ptrebno je da u njoj bude bar 3 takmicara....matematiu cu ostaviti drugima da sada racunaju..to nije moj deo...

meni bi odsita drago bilo dau svkoj aktegoriji bude po bar 5 vrhunskih takmicara,ali na zalost...to je u domenu naucne fantastike da bude i 2.....

samo je o tome rec...

i jos samo na kraju..na svetskom pr u ostravi..takvih kategorija nije bilo...
jel ovde ispada da svako ko ode na blakasnko vratiti ce se kuci sa medljajom..jer ce da upadne u neku kategoriju gde nece biti takmicara..i onda se nivo samog takmicnja kao i titula koja se dobije omalovazava...

nadam se da me shvatas sta pricam...

jel..kada bi svako mogao da bude smpion onda cemu u ospte takmicenje...napravimo kategorije da svako uzem po zlato..i resen problem..samiona koliko hoces....

mislim da je to omalovazavanje titule balkaskog prvaka.

ali eto..to nije moj posao.....moj posao je da se takicim..

samo mi zao...sto dolazi do velikih problema prilikom kategorizaijce u pojedini reprezentacijma..

al ajd

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: BALKAN CHAPMIONSHIP-MAKEDONIJA
« Odgovor #7 poslato: Mart 06, 2007, 07:58:47 pre podne »
U pravu si kada kazes da se ovakva podela kategorije po prvi put desilo na balkano u Grckoj. Ali posto su oni "evripljani" prepisali su podelu od EU federacije i posto sada svi mi glumimo ne velike evropljene promenili smo i kategorije na nacionalni prvenstvima.

To je veoma zalosno, bar kod mene, jer mi nemamo dovoljno takmicara za one stare podele pa kamo li za ove nove.
Na Balkansko u Grckoj je bilo nekoliko kategorija vise, od ove godisnje. A ovu podelu sam ja samo prikacion na pozivnicu, posto sam je iskopirao sa pozivnice od prosle godine kada je takmicenje bilo organizovano i Cacki.

Sto se podela tice, ja vec dve godine, bar kod mene u Makedonji, pokusavam da ubedim svoje ljude da je bolje da radimo takminje u JEDNOJ APSOLUTNOJ. I onako bi se na kraju pobedni borili za Apsolutnog pobednika. Ali mi za sada to ne prolazi. Jer su svi veci evropljani od mene.

Pre 4-5 godina sam radio i svoje takmicenje, GRADN PRIX MACEODNIA, gde sa u delio novcane nagrade. Na jedno od tih takmicenja ucestvovao je i Igor milanovic. To je bilo takmicenje u JEDNOJ KATEGOJI i bilo je daleko interesantinije od svih predhodnih. Ali su kasnije bugari uradili isto takvo takmicenje, na svetskom rangu, gde su podelili daleku vecu novcanu nagradu, pa sam se ja otkazao od ovo moje, mosleci da ce to bugari da rade svaku godina i da nema svrha da ja nastavim sa mojim (posto nisam bio u moguscnosti da ih pratim sa nagradama).

Pogresio sam. Oni sum prestali sa svojim takmicenjem.

Kako i da je, na sastanku se sve to treba izloziti, ali posto smo mi "glupi" jer nismo demokrati i evropljani, tesko da cemo da promenimo mesto sto nije nalik EU statutima i podelam kategorija.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BALKAN CHAPMIONSHIP-MAKEDONIJA
« Odgovor #8 poslato: Mart 06, 2007, 08:11:49 pre podne »
prijatelju...

neznam zasto naglasvas da ste 'vi glupi",mislim,ovde niko to niej rekao niti ce da kaze....

ja znam za to takmicenje u mac kada je igro isao tamo,ali to je privatno takmicenje i moze da se oragnizuje po bilo kojim praivlima,isto kao i ovo sto ja idem u svedsku 7.4....

sta hocu da kazem..neznam u kom delu se bas ne razumemo.....

moja poenat aje...da kroz sve ove kategorije nece biti dovljno takmicara da bi takmicenj bilo vrhusnki.

apolutna kategorija na jednom materskom prvenstvu bez odrzavanja kategorija pre toga nije resenje..veruj mi..

treba svakome dati sansu da osvoji prvo mesto...

ali....ali...

ako podelimo takmicenje an toliko kategorija da ce i onaj ko je slucajno tu dosao kao gledlaca moci sebe da najde i da ukaci jednu kategoriju gde je konkurencija smesna i eto nama novog sampiona i to BALKASNKOG..

ja o tome prica..

da se blati titula balkasnkgo sampiona..bas iz tog razloga..sto ne mozes recimo da poredis prolsogdisnjeg aposlutnog sampiona i igora koji je bio prvi do 100kg i da njihov rezualtat izjednacavas recimo sada sa nekim ko ce da zaluta u neku od kategorija gde ce biti on sam ili evenutalno imati ce jos jednog protivnika...i eto..i ona je balkasnki sampion tj on ce da bude sampion isto kao i ova dvojica...

to je lose i lsoa reklama za ovaj sport..

mislim...zamisli scenu gde se tiodrices mesecima svegta..spremas se...pobedis u nekoj jakoj kokurenciji i psotanes balkaski sampion i onda ti dodje i neko kaze..pa sta....i ja sam balkasnki sampion..a ono....???

ovo ti govrim iz razloga sto jak dobro znam sta se desava kod nas..

pa tako ljudi koji ne mogu da udju u finale na drzavnom prvenstvu oldaze na neka tkamicenja i psotaju svetski sampioni....

e sada...ja sam porsle godine bio 15 na svetu...u ifbb federaciji....vidim da si dobro inofisman o celoj stvari pa znas sta je i bilo tamo..

ali sta to meni vredi...kada mi u ovoj zemlji imao nekoliko svetskih prvaka i BODY BUDLIDNGU!!!

jel sada razume sta hocud a kazem..

ali kao sto rekoh...

nema veze....hteo sam samo da skrenem paznju na te stvari koje se desavaju i koje vode ka sunovaratu tog takmicenja..veruj mi.....mislim..sam zamisli kakvih ce sve kalkulacija da bude...

idem u ovu kategoriju..necu u onu..zasto je ovaj u onoj..zasto u onoj..i tako do beskonacnosti.

pozdrav za tebe

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: BALKAN CHAPMIONSHIP-MAKEDONIJA
« Odgovor #9 poslato: Mart 06, 2007, 09:06:53 pre podne »
U potpunosti se slazem sa tobom.

Nismo se razumeli oko ono "glupi". Pod tim nisam mislio na organizaciski odbor MKD Federacije, nego na UKUPAN ODBOR BALKANSKE FEDERACIJE.

Kada se formiraju kategorje potrebno je da budu u skladu sa stanjem u koje se nalazi BB i Fitness na dato podrucje ili region. Tako da, posto mi na Balkanu jedva uspemo da odradimo PRAVA kategorija koja bi sacinjavala vise kvalitetnih takmicara u jednoj kategorii, trebalibi smo da kategoire formiramo U SKLADU SA TIM FAKTIMA i  na taj nacin.
Tako da nam takmicenje bude masovno po kategorijama ali i kvalitetno da je zbog kvaliteta tesko i postati BALKANSKI SAMPION.

Oni svetski sampioni djabe pricaju price za malu decu. Zna se kolko je zemalja i reprezentacije potrebno da ucestvuju na odredjeno internacionalno takmicenje i koji je broj po kategoije potreno, KAKO BI SE TA TITULA I VERIFIKOVALA.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BALKAN CHAPMIONSHIP-MAKEDONIJA
« Odgovor #10 poslato: Mart 06, 2007, 10:23:24 pre podne »
slazem se i ja sa tobom po pitanju ovoga..ali moj buraz..to je tako...tj stvari na zalost tako stoje i tu nema pomoci.....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BALKAN CHAPMIONSHIP-MAKEDONIJA
« Odgovor #11 poslato: Mart 06, 2007, 10:26:00 pre podne »
Kume ne sekiraj se, pa valjda si naviko na sva ta sranja u BB. Odes tamo, uzmes pehar i ides kuci, jednostavno...... :lol: :lol: :lol: Samo ti cepaj svoj posao, spremi se do kostiju. Nego gdje ces sve te pehare da stavis ? :?
..

pozdrav dule...

evo dule je primer..on je bio svetski sampion...nece covek da ide u ifbb i kraj..ali pogledaj konkuenciju gde je on bio u americi i gde se izobrio za titulu....dakle..poptuno opravdna titula bez obizra u kojoj ej federaciji....jer je konurencija bila jebena,

ali..

kada neko ode na neko takmicenje gde je pola takmicara u invlaidskim kolicima a kategorije se ne znaju do 1 sat pred pocetka takmienja i onda iz celog tog cirkusa ispadne 119 svetskih sampiona...e jebiga onda.....

ja o tome pricam

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BALKAN CHAPMIONSHIP-MAKEDONIJA
« Odgovor #12 poslato: Mart 06, 2007, 10:34:08 pre podne »
Prijatelji, ja se izvinjavam, ali ako nesto nije u redu sve to treba da se iznese na sam dan takmicenja kada su svi delegati prisutni i na sastanak da se sve to i korerguje


e da..i drage volje cu svima da predocim o cemu se ovde radi..naravno u koliko mi daju sansu...

Van mreže Gjoroski

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.910
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP-MAKEDONIJA
« Odgovor #13 poslato: Mart 06, 2007, 03:31:52 posle podne »
Budi siguran da ukoliko ti ne dobijes takvu priliku, da cu ja da izlozim ovaj problem na onaj tehenicki sastanak.

Ali bez obzria na sve, mislim da je malo prekasno da bi na ovo takmicenje nesto promenili.

Pretpostavljam da ce svi da se vade na to kako su se odredjeni takmicari, znajuci za ovakvu podeli katerogija, spremali za odredjeni kategoriju.


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BALKAN CHAMPIONSHIP-MAKEDONIJA
« Odgovor #14 poslato: Mart 06, 2007, 03:35:51 posle podne »
Budi siguran da ukoliko ti ne dobijes takvu priliku, da cu ja da izlozim ovaj problem na onaj tehenicki sastanak.

Ali bez obzria na sve, mislim da je malo prekasno da bi na ovo takmicenje nesto promenili.

Pretpostavljam da ce svi da se vade na to kako su se odredjeni takmicari, znajuci za ovakvu podeli katerogija, spremali za odredjeni kategoriju.


..

EH..PA DOBRO..STARA PRICA...GOING AND GOING AGAIN......JEBIGA STARI..

EVO TI RECIMO PRIMER...KOD NAS NIKO NIJE ZNAO DA CE DA BUDU OVAKVE KATEGORIJE..

ALI OK...NO FRKS...

READY FOR BATTLE....!!!