April 18, 2024, 11:01:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Covek od celika ...???  (Pročitano 5555 puta)

Van mreže Celik

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Covek od celika ...???
« poslato: Mart 08, 2007, 09:55:43 posle podne »
Treniram oko 4 godine ali neaktivno i to svake godine po 4 meseca ,mada sam sad resio da ne pravim pauze.
Tezina 80 kg
Visina 178
Zeleo bih da mi kazete moje nedostatke i da mi ukazete na to gde sam najslabiji i koji bi mi preparati bili najpotrebniji???
Ja imam u planu pored ok iskrane da koristim Volumass 35 po 100 gr dnevno u kombinaciji sa creatinom???

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Covek od celika ...???
« Odgovor #1 poslato: Mart 08, 2007, 10:26:57 posle podne »
Mislio si na sebe kad si napisao covjek od celika???

Najslabiji si vjerovatno u onome sto se nevidi a to su noge ili grijesim?
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Celik

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Covek od celika ...???
« Odgovor #2 poslato: Mart 08, 2007, 10:33:36 posle podne »
Jeste mislio sam na sebe .Noge ne radim ali mi ne zaostaju ,ako nesto znaci ,vozim bajs svakokg dana po 18 km (posao-kuca) i da dodam nikad nista nisam koristio od suplemenata .

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Covek od celika ...???
« Odgovor #3 poslato: Mart 08, 2007, 10:44:03 posle podne »
I nemas namjeru nikada raditi noge ili namjeravas ostati na ovom impresivnom nivou razvoja pa ti noge i netrebaju posto su vec dovoljno velike i isjecene od bajsa?
Covjek od celika u smislu snage ili ?
Da cujemo neke rekorde na benchu!?!
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Spartak

  • Gost
Odg: Covek od celika ...???
« Odgovor #4 poslato: Mart 08, 2007, 10:53:40 posle podne »
nema veze,noge moraju da se treniraju,vec je na forumu objasnjeno zasto.I rukama obavljas sve ostale poslove pa ih treniras,zar ne?
od suplementacije,obavezno WHEY PROTEIN,znaci ne gainer,volumassi ultra mass,serious mass itd.Marka whey proteina,Optimum nutrition,dymatize nutrition,Labrada,EAS,twinlab,sve je to sam vrh.Kreatin i glutamin mozes da kupis,ako imas dovoljno kesa,mada glutamin prije kreatina,iste marke vaze kao i za protein.

kada "ubaciti" suplemente u sebe?pisano vec x puta,al ukratko:
-odmah posle treninga,npr 40-60g whey-a+40-80g dextroze+10g kreatina+10g glutamina
-ujutro po ustajanju 5gr kreatina i 5g glutamina,whey ako hoces ubaci uz dorucak,NIKAKO UMJESTO dorucka,dovoljno je jedna mjerica

Van mreže Celik

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Covek od celika ...???
« Odgovor #5 poslato: Mart 08, 2007, 10:55:00 posle podne »
Sele137 to je ipak ono u smislu sale .Kad sam trenirao po teretane sa drugovima bezao sam im po 10 kg na bencu pa su me zbog toga zvali CELIK Inace mi je bilo max 100 kg jednom ,a sto se tice noge nisu u definiciji kao sto ti mislis ali mislio sam da mi ne zaostaju u masi u odnosu na gornji deo tela .
E hteo bi samo jedno da te pitam ...Kad radim na bencu uvek leva ruka u odnosu na desne (teg mi se krivi )
Mozda si primeti da mi je desna ruka za 2 cm veca od leva pa i u duzini ali ne znnam koliko ...
Pa bih te zamolio da mi kazes sta je potrebno da radim da bih to sanirao ????

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: Covek od celika ...???
« Odgovor #6 poslato: Mart 08, 2007, 10:57:43 posle podne »
Jeste mislio sam na sebe .Noge ne radim ali mi ne zaostaju ,ako nesto znaci ,vozim bajs svakokg dana po 18 km (posao-kuca)
I zaboravio si da svaki dan hodaš i imaš prirodno jake noge :lol:
savet koji će ti svako dati je da ih obavezno radiš.Ne želiš da budeš ko prosečan "napucani" član teretane koji izgleda ko lizalica.

Van mreže Celik

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Covek od celika ...???
« Odgovor #7 poslato: Mart 08, 2007, 11:00:22 posle podne »
nema veze,noge moraju da se treniraju,vec je na forumu objasnjeno zasto.I rukama obavljas sve ostale poslove pa ih treniras,zar ne?
od suplementacije,obavezno WHEY PROTEIN,znaci ne gainer,volumassi ultra mass,serious mass itd.Marka whey proteina,Optimum nutrition,dymatize nutrition,Labrada,EAS,twinlab,sve je to sam vrh.Kreatin i glutamin mozes da kupis,ako imas dovoljno kesa,mada glutamin prije kreatina,iste marke vaze kao i za protein.

Spartak hvala na odgovoru ...Mislio sam da uzmem Volumass 35 zato sto bi hteo da nabacim vise telesne tezine ...Sto se tice Wheya ,creatina,glutamina tu si extra u pravu samo je potrebno malo vise kesa ...

kada "ubaciti" suplemente u sebe?pisano vec x puta,al ukratko:
-odmah posle treninga,npr 40-60g whey-a+40-80g dextroze+10g kreatina+10g glutamina
-ujutro po ustajanju 5gr kreatina i 5g glutamina,whey ako hoces ubaci uz dorucak,NIKAKO UMJESTO dorucka,dovoljno je jedna mjerica

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: Covek od celika ...???
« Odgovor #8 poslato: Mart 08, 2007, 11:02:08 posle podne »
Normalno je da ti je ruke u obimu nisu iste.Razlika je obicno 1cm ali ni 2cm nije nista kriticno.Za duzinu nisi siguran samo predpostavljas a vjerovatno i jeste predpostavka.Za vecinu je standardno da im jedna ruka zaostaje na benchu kad rade zadnje tesko ponavljanje ili maximalu.
U globalu ostavis ego po strani i radis sve vjezbe po propisu uz malo varanja samo zadnje ponavljanje i neces se vise "kriviti".
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Spartak

  • Gost
Odg: Covek od celika ...???
« Odgovor #9 poslato: Mart 08, 2007, 11:02:23 posle podne »
i jos nesto,po slikama zaostaju ledja i grudi.
Uz suplementaciju,znaci nezibjezno MINIMUM 5 obroka dnevno za neki napredak.Naravno ti bi na tvoju kilazu trebao da unosis minimum 250g proteina,raspodjeljenih u tih 5 obroka ili ako si u mogucnosti 6,7,ili cak 8 obroka

Van mreže Celik

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Covek od celika ...???
« Odgovor #10 poslato: Mart 08, 2007, 11:03:09 posle podne »
Corey hahahahaaha ce me ubedite da ih radim .Necu da budem prosecan hocu da budem ogroman!!! :)

Van mreže Celik

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Covek od celika ...???
« Odgovor #11 poslato: Mart 08, 2007, 11:08:17 posle podne »
pored toga mislim da mi i trapez bas zaostaje ..ne znam koje bi vezba bas odgovarale za trapez
Trenira pondeljak sreda petak ..i na kraju svakog treninga radim trapez slaganje ramenima dvorucnim tegom po 3 serije od 8 do 10 ponavljanja jel to ok ???

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Odg: Covek od celika ...???
« Odgovor #12 poslato: Mart 08, 2007, 11:31:49 posle podne »
S obzirom da nista od dodataka prehrani i da si pomalo "neozbiljan" jos si i dobar, samo upiri bit ce nesto  :lol: :lol: 8)

Van mreže Celik

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Covek od celika ...???
« Odgovor #13 poslato: Mart 08, 2007, 11:37:56 posle podne »
 
S obzirom da nista od dodataka prehrani i da si pomalo "neozbiljan" jos si i dobar, samo upiri bit ce nesto  :lol: :lol: 8)

Od sledeci mesec Celikova Artiljerija Whey=creatin=glutamin=deks  e sad da li da se punim sa creatinom ili ne jer su moji drugovi imali dobre rezultate pa bi i ja da se roknem sa credzu :)??? ili pa ipak da uzimam po 10 15 grama dnevno u danima treniranja ???

Spartak

  • Gost
Odg: Covek od celika ...???
« Odgovor #14 poslato: Mart 09, 2007, 09:52:06 pre podne »
Danima kada treniras uzmi 15g,znaci 5g ujutru na prazan stomak i 10g posle treninga.
Kad ne treniras,ujutro 5g i u toku popodneva 5g