April 29, 2024, 03:36:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: INTRODUCTION  (Pročitano 9716 puta)

Van mreže Mrtav_Hladan

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
  • zajebano zajebano
Odg: INTRODUCTION
« Odgovor #15 poslato: Mart 10, 2007, 09:25:45 pre podne »
Kume druze pa nisi valjda ozbiljno shvatio ovih 100kg proteina. To  sam "malo" hiperbolisao. Kao u narodnim pesmama :lol: :lol: :lol:

Tim preuvelicavanjem sam hteo da kazem koliko su u stvari vazni proteini i pravilna ishrana. Ovo za diuretike sam pitao cisto informativno...

Upravo sam dosao iz teretane. Posle treninga sam se raspravljao po obicaju dobrih 15 min. Pita mene jedan lik, koji me zna od ranije koliko dugo vezbam. Ja mu kazem manje od godinu dana. On meni: " Ih, sta si uzeo da uzmem i ja, secam se da si bio mnogo mrsav? "  Ja njemu kazem da mora da jede dobro, i da dopunjuje whey-om.... I pocnem ja da pricam, bla bla bla, i kazem da treba najmanje da uzima 3-4g proteina dnevno po kilogramu tel. tezine. Kad eto ti culi ostali i okupili se oko mene i poceli da dobacuju, da se smeju. Jedan kaze: '' Dal' si ti normalan, znas li ti kol'ko je to, 2g je i previse. Ja sam samo ucutao i rekao sebi da vise nikom nista ne govorim,jer mi se stalno dogadjaju neprijatnosti,  jer i oni koji nesto znaju oni samo cute, i onda ako neko prica logicno svi ga cudno posmatraju...

Ja ne znam dal' se to vama desava?

I mnogo mi je drago sto postoji ovaj forum, gde svi govore istim jezikom!!! :)


BRATE PUSTI TI TE STA PRICAJU VECINA OD NJIH TI DOBACUJE STO SU LJUBOMORNI TO ZNAM IZ LICNOG IZKUSTVA I MENI OVDE DAN NEPRODJE DA NEKO NEDOBACI NESTO ALI TO SU LJUDI GLUPI KOJI NEZNAJU KOLIKI TRUD TREBA ZA OVO PRVO STO TI KAZE KAD TE VIDI JAO AL SI SE NABILDOVAO MORA DA UZIMAS ONA SRANJA. ALO BRE LJUDI JESTE LI VI NORMALNI !!!!!!!!!!!

ALI ALI TI SAMO TRENIRAJ I GLEDAJ SEBE TO TI JE MOJ SAVET JA ZA TO IMAM MP3 STAVIM U USI ODVRNEM MUZIKU A ONI NEKA PRICAJU JA IH NECUJEM. ZNAM NAPRIMER LJUDE IZ MOG RONOG KRAJA KOJI SU REKLI DA JEDAN DECKO TI KUME ZNAS KO IMA VISE HEMIJE NEGO FABRIKA BOJE I LAKOVA I ZATO JE TOLIKO JAK MOJ ODGOVOR JE BIO NA TO LJUDI UZMITE I VI TU HEMIJU AKO MISLITE DA JE TAKO LAKO I BUDITE I VI JAKI TO JE JOS JEDNOM KAZEM SAMO CÍSTA LJUBOMORA OD KOJE NASI  LJUDI PATE NAZALOST
Samo najaci opstaju i nikada se nepredaju

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: INTRODUCTION
« Odgovor #16 poslato: Mart 10, 2007, 09:44:46 pre podne »
ma da,svi oni kazu-e kad bi jaa.ma sta ima veze, opustencija.ljubomorni.opusteno,najaci smo.he,he.

Van mreže Nikola_M

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: INTRODUCTION
« Odgovor #17 poslato: Mart 10, 2007, 01:17:06 posle podne »
Pedjo. Nisam pominjao uljane i vodene suspenzije, iako znam da postoji vremenska razlika u vremenu apsorpcije uljanog i vodenog rastvora. Samo me je interesovalo mesto aplikacije. Nista vise!

Znam samo da se npr. adrenalin kod anafilaktickog soka daje
0.2ml i.v.
0.3ml s.k.
0.5ml i.m.
Doze govore o vremenu apsorpcije.

Be yourself no matter what they say.

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Odg: INTRODUCTION
« Odgovor #18 poslato: Mart 10, 2007, 04:54:51 posle podne »
Sve je to lijepo znati ali nema nikakve veze sa AAS!!!
Ovdje nikoga neinteresuje kako se koristi adrenalin!!!
AAS se apliciraju SAMOOOOO  intramusklarno (duboko u misic) sa razlogom i tu je kraj price :)
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: INTRODUCTION
« Odgovor #19 poslato: Mart 10, 2007, 09:15:14 posle podne »
Pedjo. Nisam pominjao uljane i vodene suspenzije, iako znam da postoji vremenska razlika u vremenu apsorpcije uljanog i vodenog rastvora. Samo me je interesovalo mesto aplikacije. Nista vise!

Znam samo da se npr. adrenalin kod anafilaktickog soka daje
0.2ml i.v.
0.3ml s.k.
0.5ml i.m.
Doze govore o vremenu apsorpcije.


..

PA OK....ALI KAO STO SELE RECE..

BB UGLAVNOM UPOTRBLJAVAJU ESTERE KOJE JE NEOPHODNO UBRIZGATI STO DUBLJE U MISIC..

AL ETO VIDIS RECIMO..GH UBRIUZGVAJU ISPOD KOZE,DOK SE ISTI MOZE DAVI I I.M. KAO I RECIMO KOD OSTECENJA DISUKSA MOZE OZBILJAN I PRAVI LEKAR DA GA SA ONIM DUGACKIM IGLAMA UBRUIZGA DIRKETNO U HRSKAVICU...

MNOGO NACINA..ALI JEDAN JE OPSTE PRIHVACEN..STO DUBLJE U BULJSON

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: INTRODUCTION
« Odgovor #20 poslato: Mart 11, 2007, 12:30:41 pre podne »
 :twisted: :twisted: posle se malo samo krivo sedi :lol:
al se nekad dobro jelo

Van mreže Nikola_M

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: INTRODUCTION
« Odgovor #21 poslato: Mart 11, 2007, 02:20:30 pre podne »
Primljeno k' znanju!!! :wink:
Be yourself no matter what they say.