April 27, 2024, 09:33:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: MOLIO BI ZA POMOC  (Pročitano 25789 puta)

Van mreže IgorPG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
MOLIO BI ZA POMOC
« poslato: Mart 16, 2007, 11:00:22 pre podne »
Evo da pozdraim sve ucesnike u forumu.Evo dva dana citam i stvarno ste sjajni.Forum je ekstra.E sad malo pitanja da ja postavim.Bavim se bodi bildingom nekih 4-5 godina.Imam 180cm a 94 kg.Naravno nijesam izrezan i ima tu masti dosta.Ruka 46.I kako dolazi ljeto ja sam ne dijeti i sad cu napisati kkako se hranim a vi mi recite dje grijesim htio bi da skinem masne naslage sa stomaka ali ne trazim sad nesto previse.Idem 4 puta u teretanu i 2 puta na fudbal i posle svakog treninga u teretanu radim dzak 4-5 rundi.Dali je to dovoljno kardia.Posto radim jedem 4 puta dnevno.Ujutro ovsene pahuljice sa jogurto imlek 0.5 mlijecne masti,pojedem nesto voca koju jabuku pomorandzu,posle togo rucam svjezu ribu otprilike pola kg sa kuvanim krompirom ,pa prije treninga pojedem tunjevinu,i pred spavanje pileca prsa.Znam da je to premalo proteina i uh pa sam sad ubacio Protein iso100 i pijem jednu mjericu ujutro a dvije posle treninga.Pojedem i malo suvog grozdja preko dana mozda 200 grama.I stalno sam gladan.I pijem jos riped fuell extrem.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #1 poslato: Mart 16, 2007, 11:55:40 pre podne »
Suvo grozdje ubaci samo posle treninga umesto dexa i nikako 200g.Povecaj na bar 5 obroka dnevno,ubaci posni sir pred spavanje,a pileca prsa prebaci u obrok ranije...Eto,u najkracim crtama :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže IgorPG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #2 poslato: Mart 16, 2007, 12:01:43 posle podne »
Hvala.Posto sam ja iz Podgorice nemogu nigdje da nadjem posni sir samo ima neki biljni i jeli to taj posni posto nema ella koji vi spominjete.I sto mislite u pilecim prsima u obliku salame.I nerece mi sasa jeli dovoljno kardia i kolko ce mi trebati vremena da se nesto primijeti.Unaprijed zahvalan.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #3 poslato: Mart 16, 2007, 12:11:27 posle podne »
Dosta je kardio treninga...Batali salamu,uzmu prave pilece sise :lol: Sto se posnog tice,sacekacemo Vladara da vidimo zna li on u kojim prodavnicama moze da se nadje...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže BIG1

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 288
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #4 poslato: Mart 16, 2007, 12:46:03 posle podne »
Hvala.Posto sam ja iz Podgorice nemogu nigdje da nadjem posni sir samo ima neki biljni i jeli to taj posni posto nema ella koji vi spominjete.I sto mislite u pilecim prsima u obliku salame.I nerece mi sasa jeli dovoljno kardia i kolko ce mi trebati vremena da se nesto primijeti.Unaprijed zahvalan.
Imaš sigurno u podgorici low fat sir, čak je podgorička mljekara proizvodila takav, vjerujem da ga još proizvodi. A imaš u većim marketima i ovaj Ella koji ovdje pominju.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #5 poslato: Mart 16, 2007, 01:02:40 posle podne »
taj biljni ti je 0%mm ali je zato fuliran biljnom mascu, pa i nije bas postan nesto ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže marko23

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #6 poslato: Mart 16, 2007, 01:20:58 posle podne »
Hvala.Posto sam ja iz Podgorice nemogu nigdje da nadjem posni sir samo ima neki biljni i jeli to taj posni posto nema ella koji vi spominjete.I sto mislite u pilecim prsima u obliku salame.I nerece mi sasa jeli dovoljno kardia i kolko ce mi trebati vremena da se nesto primijeti.Unaprijed zahvalan.

imas "svježi sir"  proizvodi ga Podgorička mljekara. 1% mjiječne masti i 13%protena na 100g. imas ga u Voliju i Carinama. jedina mana je što ga nemaju uvijek pa moraš da uzimaš zalihe.
500g košta oko 2.5€
« Poslednja izmena: Mart 16, 2007, 01:24:07 posle podne marko23 »
ili jesi ili nisi

Van mreže marko23

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 196
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #7 poslato: Mart 16, 2007, 01:22:35 posle podne »
 rok trajanja mu je oko 20 dana pa obrati pažnju na to
ili jesi ili nisi

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #8 poslato: Mart 16, 2007, 01:42:42 posle podne »
.Pojedem i malo suvog grozdja preko dana mozda 200 grama.I stalno sam gladan.I pijem jos riped fuell extrem.
Dobar fazon  :D :D :D

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #9 poslato: Mart 16, 2007, 01:52:25 posle podne »
Hvala.Posto sam ja iz Podgorice nemogu nigdje da nadjem posni sir samo ima neki biljni i jeli to taj posni posto nema ella koji vi spominjete.I sto mislite u pilecim prsima u obliku salame.I nerece mi sasa jeli dovoljno kardia i kolko ce mi trebati vremena da se nesto primijeti.Unaprijed zahvalan.

imas "svježi sir"  proizvodi ga Podgorička mljekara. 1% mjiječne masti i 13%protena na 100g. imas ga u Voliju i Carinama. jedina mana je što ga nemaju uvijek pa moraš da uzimaš zalihe.
500g košta oko 2.5€

Kao sto sam i ranije nedje napisao, imate svugdje po CG Dukatov svejzi posni sir, to je ta varijanta ala ela, kosta 2.05 eura 500gr, i izuzetno je ukusan.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže IgorPG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #10 poslato: Mart 16, 2007, 02:15:48 posle podne »
Zahvaljujem se svima na pomoci.Vladar mozes mi malo pojasniti dukat je proizvodjac jel tako.I sto kazete na ovaj jogurt sto pijem to je imlekov 0.5 posto mm.Posto pijem dnevno oko litar jeli to ok.I mozete li mi predloziti nesto slatko sto bi smio uzimati cisto da me prodje volja.I kakav je ovaj riped fuel extrem.

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #11 poslato: Mart 16, 2007, 02:25:45 posle podne »
Pa na dijeti zaboravi na jogurt u svakom smislu, koncentrisi se na proteine, jedi dosta salata, dorucak ti ne valja skroz... Najmanje 6 cvrstih obroka dnevno, a za ovaj ripped si prosuo pare... Povecaj proteine na bar 3 grama po kili, uh variraj...

Van mreže IgorPG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #12 poslato: Mart 16, 2007, 02:45:34 posle podne »
Big Rasha hvala na savjetima.Na koje si salate mislio malo mi pojasni ako ti nije tesko a postavicu i neke slike da vidite nasto licim i da mi predlozite neku bolju ishranu.I koliko vremena je potrebno sa ovakvim treninzima i ovom ishranom da se vide neki rezultati.

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #13 poslato: Mart 16, 2007, 02:49:15 posle podne »
Koliko vremena??? To zavisi od mnogo stvari... Ali nemoj da se preoptrecujes i zuris...
Salate, pa evo imas sad kupus, zelenu salatu, jos malo pa ce da pocnu paradajz i krastavac.. I slicne stavri, samo nema stavljanja nikakvih ulja,eventualno mozes staviti malo sirceta, ali nikako ulje... Skrob uzmes ujutru, pre treninga i posle treninga, a ostalo neka ti bude salata za uh... Obrok pred spavanje skroz bez uh, dakle ni salata...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #14 poslato: Mart 16, 2007, 03:08:39 posle podne »
Vladar mozes mi malo pojasniti dukat je proizvodjac jel tako.

Da Dukat je proizvodjac, prosetaj malo po vecim marketima sigurno ces naci, dolazi u pakovanju od 500gr slicnom casi za jogurt, cesto ti ne vrijedi pitati prodavacice vec idi do frizidera i sigurno ces ga naci, zadnji put kada sam ga uzimao u PG uzeo sam ga u Mex-u na trgu, a bilo ga je i u Voliu iza bloka 6, vjerujem da ga imaju svi veci marketi, a koliko ja znam nove isporuke Dukatovih proizvoda su cetvrtkom pa ti je mozda najbolje i potraziti ga tada.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me