April 27, 2024, 08:13:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: MOLIO BI ZA POMOC  (Pročitano 25788 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #30 poslato: Mart 27, 2007, 02:49:29 posle podne »
batali bonzite :) i zar ti ujutru nije bolje pojesti bjelanca zajedno sa ovsenim,a umjesto te mjerice iso100 ubaci piletinu,pa pojacaj pwm

Van mreže IgorPG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #31 poslato: Mart 27, 2007, 07:38:26 posle podne »
Dajte ljudi jos koji komentar Pedjoni dje si pomagaj

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #32 poslato: Mart 27, 2007, 08:35:37 posle podne »
i zaboravio sam da kazem da popijem 4-5 kafa dnevno sa kasikom secera po soljici i dali bi trebao ubaciti onaj natren umjesto ovog obicnig secera Unaprijed zahvalan.
naravno. ubachi taj zasladjivach a secer batali ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže IgorPG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #33 poslato: Mart 27, 2007, 08:46:23 posle podne »
a H2SO4  jesi li vidio ovu moju ishranu na kraju druge strane

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #34 poslato: Mart 27, 2007, 09:01:25 posle podne »
Citat
Ujuto kad se ustanem oko 9 pilece bijelo 250grama,
prije rucka pojedem ovsene pahuljice sa jogurtom 0.5 mm,
Citat
zamjeni ta dva obroka, jogurt izbacis i ubachis jednu mjericu wheya (onu sto treba da ide u 16:00)

i veceru bi trebo pojacat malcice. ili dvije tune ili ~300g piletine, tako nesto ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #35 poslato: Mart 28, 2007, 12:39:52 posle podne »
E sad posle svih ovih vasih savjeta promijenio sam dosta toga u ishrani i ona sad izgleda ovako,a na definiciji sam skidam masne naslage
Ujuto kad se ustanem oko 9 pilece bijelo 250grama,
prije rucka pojedem ovsene pahuljice sa jogurtom 0.5 mm,
oko 15.30 rucam ribu ili piletinu oko 500grama sa kuvanim krompirom
oko 16.00 popijem jednu mjericu proteina iso 100
ok 18.00 idem u teretanu i posle treninga popijem dvije mjerice iso 100 i 100grama suvog grozdja
oko 22.00 pojedem tunjevinu i oko 250 grama posnog sira koji ima 2.5mm.
i izmedju obroka pojedem koju pomoranzdu i jabuku.
Voli bi da cujem jeli ovo dobro i sto bi trebao jos mijenjati,a kardo radim dva puta igram fudbal i tri puta lupam dzak po 15 min.I pojedem 2 bonzite dnevno.
Prvi obrok obavezno uzmi neki skrob... Ovaj drugi obrok mi uopste nije jasan... Zasto???  Ovu mericu od posle rucka popij  15 minuta pred trening... Ove pomorandz i jabuke nemaju nikakvu svrhu... Zaebi bonzite i 5 kafa sa secerom... Jebote sta ti radis kad popijes 5 kafa???
Elem imas rupu u danu od 9 do pola 4... Tako da tada smazi neku piletinu ili tunjevinu sa salatom..
Ustvari ovo sve nista ne valja, tako da najbolje sastavi ponovo...

Van mreže IgorPG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #36 poslato: Mart 29, 2007, 08:53:55 pre podne »
Dajte ljudi nijesam ja profesionalac,ova trenutna moja ishrana posle bureka piza pasulja sendvica,oce li imati kakve vajde i problem je u tome sto radim tako da imam ovu rupu od 9 do 4 ali cu i tu nesto ubaciti.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #37 poslato: Mart 29, 2007, 10:10:13 pre podne »
Dajte ljudi nijesam ja profesionalac,ova trenutna moja ishrana posle bureka piza pasulja sendvica,oce li imati kakve vajde i problem je u tome sto radim tako da imam ovu rupu od 9 do 4 ali cu i tu nesto ubaciti.
..moras nesto da ubacis...drugacije ne vredi..nema to veze dali jesi ili nisi pro...

Van mreže IgorPG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #38 poslato: Mart 29, 2007, 10:13:51 pre podne »
Ali Pedja snas li sto me interesuje kako ce moje tijelo das reaguje na ovu dijeto posto prije ovoga ja sam jedva unosio 100 grama proteina dnevno a sad unosim ok 250-280grama,i masti skoro da i ne unosim.Oce li biti kakvog pomaka.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #39 poslato: Mart 29, 2007, 10:26:25 pre podne »
Ali Pedja snas li sto me interesuje kako ce moje tijelo das reaguje na ovu dijeto posto prije ovoga ja sam jedva unosio 100 grama proteina dnevno a sad unosim ok 250-280grama,i masti skoro da i ne unosim.Oce li biti kakvog pomaka.
..pa normlano da ce biti.....ali tih 250 gr pteoina moras da rasporedis na 5 puta..a ne da imas rupu od 6-7 sati

Van mreže IgorPG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #40 poslato: April 04, 2007, 01:32:08 posle podne »
Evo ljudi posle otprilike mjesec dana nakon pocetka dijete sa pocetnih 94kg sada imam 90kg.Hvala svima na ovim savjetima bas ste mi pomogli da nije bilo vas nebi nista uspio.Sada unosim oko 260grama proteina i stvarno ima rezultata,nijesam izgubio na obimu ruke su mi ostale iste a salo sa stomaka vidno manje.A usput jos jedno pitanje dnevno pojedem 4 tunjevine jeli to ok posto procitah ima dosta masti ali valjda je to ona koju smijem.Zelim da se bas isklesem do ljeta i jako mi je bitno to za tunjevinu,i smijem li se opustiti jednom nedeljno pa pojesti neki kolac na primjer.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #41 poslato: April 04, 2007, 01:36:47 posle podne »
Evo ljudi posle otprilike mjesec dana nakon pocetka dijete sa pocetnih 94kg sada imam 90kg.Hvala svima na ovim savjetima bas ste mi pomogli da nije bilo vas nebi nista uspio.Sada unosim oko 260grama proteina i stvarno ima rezultata,nijesam izgubio na obimu ruke su mi ostale iste a salo sa stomaka vidno manje.A usput jos jedno pitanje dnevno pojedem 4 tunjevine jeli to ok posto procitah ima dosta masti ali valjda je to ona koju smijem.Zelim da se bas isklesem do ljeta i jako mi je bitno to za tunjevinu,i smijem li se opustiti jednom nedeljno pa pojesti neki kolac na primjer.
..

TUNJENVINU JEDI..ALI IAMS NOGO BOLJIH OPCIJA.

NEMOJ SE OPUSTATI DOK NE BUDES SKROZ ZADOVLJAN SA ONIM KAKO IZGLEDAS...

ONDA MOZES DA JEDNO NEDLJENO MALO PREVARIS..OVAKO....NOUP

Van mreže IgorPG

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 65
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #42 poslato: April 18, 2007, 09:45:09 pre podne »
I jos jedno pitanje sto mislite  mogu li umjesto dva puta uzimati tri puta protein,uzimam po dvije mjerice,a taj treci bi uzeo ponekad kad nemama dovoljno vremena da jedem,pa umjesto obroka.I da kazem obicno uzimam 4 tvrda obroka.I sto mislite kad sam na def. imam tribulus oce li mi to sto pomoci,naravno uzimam i protein.

Van mreže Tikica

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 381
    • ExYu fitness
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #43 poslato: April 18, 2007, 10:08:25 pre podne »
protein je dodatak ishrani a ne zamena za obrok!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: MOLIO BI ZA POMOC
« Odgovor #44 poslato: April 18, 2007, 01:17:30 posle podne »
I jos jedno pitanje sto mislite  mogu li umjesto dva puta uzimati tri puta protein,uzimam po dvije mjerice,a taj treci bi uzeo ponekad kad nemama dovoljno vremena da jedem,pa umjesto obroka.I da kazem obicno uzimam 4 tvrda obroka.I sto mislite kad sam na def. imam tribulus oce li mi to sto pomoci,naravno uzimam i protein.

Kao sto Tikica rece,whey je samo dodatak ishrani a ne zamena!U svakom slucaju bilo bi pozeljno nekih 5-6 kvalitetnih obroka dnevno,ali ukoliko nekad bas nisi u mogucnosti da ispostujes neki obrok,onda normalno da moze da se ubaci whey kao podrska!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!