April 29, 2024, 04:43:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere  (Pročitano 34772 puta)

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #30 poslato: Mart 28, 2006, 08:45:14 posle podne »
Mene keva uvek smara kao sto jos bildujem,dosta mi je ovo kako izgledam,bicu ruzan itd...itd... Ili cale kad krene isto to samo ono izgledas vec
normalno (posto sam pre bio mrsav skroz) ko i ostali. e pa o tome se i radi,ja  
NECU da budem ko ostali... :) Ja cu da budem velik i jak da me se svi plase i da uvatim lika od 80 i kusur kila za kragnu pa ga dignem ko svarceneger u filmovima :D

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #31 poslato: Mart 28, 2006, 08:47:59 posle podne »
nemoj brate ja imam 80 i kusur , a doktore ne bi mene hehe

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #32 poslato: Mart 29, 2006, 07:52:01 posle podne »
tebe nebi hheeh

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #33 poslato: Mart 29, 2006, 07:56:03 posle podne »
uf dobro je

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #34 poslato: Mart 29, 2006, 08:00:28 posle podne »
Znaci na pregledu za upis na policisku akademiju, skida se batica 86.-to sa svojim dimenzijama 180/115 a sestra ce : "sta je ovo"?!!!
Tako bih joj zviznuo samar na njegovom mestu, nije to TELE vec jedan normalan mladic sa drugacijim afinitetima, licno mi se ne svidja da budem toliki, ali on to VOLI i to je NAJVAZNIJE, zato kazem svaka cast coveku..
JBG nije bio dovoljno glup da ga prime, HAHAHAHA
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #35 poslato: Mart 30, 2006, 09:54:50 pre podne »
Ja mislim da taj procenat nije 90% nego 99%. Devojkaka 99,9%. I mislim da je smesno sada  reci "oni svi idu u birtije i puse i drogiraju se i oni su svi ljubomorni" ... Ima i drugih sportova, nije BB jedini... i ti drugi sportovi daleko lepse izvajaju telo, prirodno... Objektivno, telo bodi bildera nije lepo za prosecnog coveka. Ni meni nije lepo i nikada ne bih voleo tako da izgledam. Ali to ne znaci da ja ne cenim sve to sto je taj neko uradio. Ja ne osecam nikakvo gadjenje prema tim ljudima, za mene je to sport kao i  svaki drugi i ja shvatam da covek da bi pobedio MORA tako da izgleda i tu se za mene prica zavrsava. Sport sam po sebi zahteva takav izgled i kraj price. Pa ko hoce da se njime bavi, neka izvoli...

Mnogo vas je na forumu koji ste sujetni... ne znam zasto... neka ljudi rade sta hoce, neka treniraju sta hoce a mi cemo da treniramo i da radimo ono sto mi volimo i kako volimo, nema potrebe za takve podele na MI i ONI i kao "oni nas svi mrze zato sto nemaju muda" ....

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #36 poslato: Mart 30, 2006, 10:08:35 pre podne »
Citat: Ogi.
Ja mislim da taj procenat nije 90% nego 99%. Devojkaka 99,9%. I mislim da je smesno sada  reci "oni svi idu u birtije i puse i drogiraju se i oni su svi ljubomorni" ... Ima i drugih sportova, nije BB jedini... i ti drugi sportovi daleko lepse izvajaju telo, prirodno... Objektivno, telo bodi bildera nije lepo za prosecnog coveka. Ni meni nije lepo i nikada ne bih voleo tako da izgledam. Ali to ne znaci da ja ne cenim sve to sto je taj neko uradio. Ja ne osecam nikakvo gadjenje prema tim ljudima, za mene je to sport kao i  svaki drugi i ja shvatam da covek da bi pobedio MORA tako da izgleda i tu se za mene prica zavrsava. Sport sam po sebi zahteva takav izgled i kraj price. Pa ko hoce da se njime bavi, neka izvoli...

Mnogo vas je na forumu koji ste sujetni... ne znam zasto... neka ljudi rade sta hoce, neka treniraju sta hoce a mi cemo da treniramo i da radimo ono sto mi volimo i kako volimo, nema potrebe za takve podele na MI i ONI i kao "oni nas svi mrze zato sto nemaju muda" ....
Koji ces ti ku..c ovde??? Sta baljezgas? Mislis ni bilderi ne vole kako izgledaju, nego jebi ga moraju...

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #37 poslato: Mart 30, 2006, 10:15:59 pre podne »
Ja ne baljezgam nego iznosim svoje misljenje a to sto se ono tebi ocigledno ne dopada to je tvj problem. Nema razloga da budes toliko agresivan. Forum sluzi za razmenu misljenja i ovo nije forum samo za profesionalne bodi bildere i otud ja tu.

Nisam rekao da bodi bilderi ne vole kako izgledaju, zato sam i napisao da svako radi ono sto voli i sve ce da bude u redu.... oni svakako tako izgledaju zato sto vole da tako izgledaju...

Naravno, to ne znaci da je neko kreten/pusi/pije/drogira se/nema muda ako mu se ne dopada kako BB izgledaju a uz to je i recimo vrhunski sportista.

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #38 poslato: Mart 30, 2006, 10:19:34 pre podne »
Citat: Ogi.

Naravno, to ne znaci da je neko kreten/pusi/pije/drogira se/nema muda ako mu se ne dopada kako BB izgledaju a uz to je i recimo vrhunski sportista.
ZNACI :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #39 poslato: Mart 30, 2006, 10:32:48 pre podne »
Sta da kazem...slazem se sa Ogijem.Pazi,covek ima svoje misljenje,i sad znaci cim se ono razlikuje od tvog onda nije u redu,jel ?

Van mreže LDusan

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #40 poslato: Mart 30, 2006, 10:39:09 pre podne »
Mozda cu malo da odem u offtopic, ali primetio sam da na stranim forumima apsolutno svi (sigurno 95 %) ljudi zele da postanu ogromni i ucinice sve za to, a kod nas uglavnom kazu "Hocu da se malo zategnem, da skinem stomak, ali nista previse". Ne znam, mozda je to neki od indikatora stepena socijalnog razvoja ljudi.

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #41 poslato: Mart 30, 2006, 10:40:52 pre podne »
Citat: doktor83
Sta da kazem...slazem se sa Ogijem.Pazi,covek ima svoje misljenje,i sad znaci cim se ono razlikuje od tvog onda nije u redu,jel ?
DABOME :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #42 poslato: Mart 30, 2006, 10:49:07 pre podne »
Citat: doktor83
Citat: Big_Rasha
Citat: doktor83
Sta da kazem...slazem se sa Ogijem.Pazi,covek ima svoje misljenje,i sad znaci cim se ono razlikuje od tvog onda nije u redu,jel ?
DABOME :twisted:  :twisted:  :twisted:


 :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Pa cim se razlikuje od mog nije u redu!!! Znaci preso si na moju stranu? :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #43 poslato: Mart 30, 2006, 10:56:18 pre podne »
Jok ja :twisted:

Van mreže Ogi.

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 142
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #44 poslato: Mart 30, 2006, 11:00:19 pre podne »
Citat: Spartacus
Da je meni bilo trenirati vaterpolo, to mi je zivotna zelja a ostat ce najvjerovatnije ne ispunjena :cry:


Ubedljivo najbolji sport koji postoji, najzdraviji i najbolje razvija telo. Pogledajte kakve su zivotinje vaterpolisti... po dimenzijama su dosta bliski bilderima... ali ne svi... u svakom slucaju, zene najvise svrsavaju upravo za ovim sportistima....