Jun 12, 2024, 09:05:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.173 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere  (Pročitano 35000 puta)

Van mreže ant2ant

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #90 poslato: April 01, 2006, 02:31:08 posle podne »
Citat: IFBBPro
Kada smo vec kod drugih sportista i njihove gradje.. Mariusz Pudzianowski is the king. Nije daleko od bodybuilding gradje.


heh Mariusz Pudzianowski je strong man takmicar sto ti dodje skoro isto sto i bodybuilder.  :D znaci tretana je njegov dom ,kao sto je i za skoro sve ostale sportiste naravno sa nekim izuzecima sah, pikado... mada bi i njima dobro dosla  :P

Van mreže stole

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #91 poslato: April 01, 2006, 06:50:26 posle podne »
Moje skromno zivotno iskostvo me je naucilo sledecih par stvari u vezi vecnog pitanja sta zene vole.
1. Uspeh
2. Moc
3. Bogastvo
4. Lepota
5. Veliki ... jelte

1. Znaci popularnost to su muzicari, voditelji, glumci, uspesni spotristi,kurci palci koji se pojavljuju na TV. David Bekam predstavlja upravo to. On se zvanicno vodi kao preduzece David Bekam. Real ga je debelo platio ali je on realu zaradio stotine miliona evrica. Murinjo druze stari zivis u idealnom svetu koji vise ne postoji, sport/fudbal su pare i nista vise. Bekam je bog u aziji, sta mislis zbog cega je real imao van sezone turneju upravo u aziji. Marketing, brend, biznis, kesh, pa tek onda ta prokleta lopta. Pre neki dan sam sa neta skinuo film o fudbalu u Brazilu koji je snimio gle cuda Nike. Ali to nije sad bitno, film kako klinci pikaju balfu, covece ja koji genetski ne podnosim fudbal sam gledao ceo film otvorenih usta. Ti likovi tako igraju da svi ovi poznati slepci su sramotno smesni, deo kako Robinjo sa pet godina igra brate pa to nije zdravo. Nazalost te lepote nema, kod nas ako do jaja igras, driblas jednom, drugi put, treci put ti lome noge oni pajseri fizikalci.
2. Moc je do jaja stvar. Dzabe Karicu sve pare ovog sveta kada je sjebao Dinkic. Kao sto je bilo jednom u nekoj seriji kada zamenik gradonacelnika kaze nekoj ribi: JA mozda nemam para ali jednim telefenskim pozivom mogu da iskljucim struju celom gradu. Shvatate
3. Bogastvo zna se sta je, debeo ruzan i glup a moze mu se.
4. Lepota tela je tek sada momci, ribe se ne okrecu na plazi za onim sa do jaja trbusnjacima vec za onim koji voze jahtu od deset metara.  I zato je lepota tek cetvrta.
5. Veliki momci na plazi takodje imaju vise uspeha od onih sa trbusnjacima.
Zakljucak
najbolje je imati svih pet ako ne onda...
Ovo je moja najveca pisanija u zivotu, koja nema veze sa temom, al ajde barem malo da pametujem.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.315
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #92 poslato: April 01, 2006, 06:58:10 posle podne »
Citat: stole
Moje skromno zivotno iskostvo me je naucilo sledecih par stvari u vezi vecnog pitanja sta zene vole.
1. Uspeh
2. Moc
3. Bogastvo
4. Lepota
5. Veliki ... jelte

1. Znaci popularnost to su muzicari, voditelji, glumci, uspesni spotristi,kurci palci koji se pojavljuju na TV. David Bekam predstavlja upravo to. On se zvanicno vodi kao preduzece David Bekam. Real ga je debelo platio ali je on realu zaradio stotine miliona evrica. Murinjo druze stari zivis u idealnom svetu koji vise ne postoji, sport/fudbal su pare i nista vise. Bekam je bog u aziji, sta mislis zbog cega je real imao van sezone turneju upravo u aziji. Marketing, brend, biznis, kesh, pa tek onda ta prokleta lopta. Pre neki dan sam sa neta skinuo film o fudbalu u Brazilu koji je snimio gle cuda Nike. Ali to nije sad bitno, film kako klinci pikaju balfu, covece ja koji genetski ne podnosim fudbal sam gledao ceo film otvorenih usta. Ti likovi tako igraju da svi ovi poznati slepci su sramotno smesni, deo kako Robinjo sa pet godina igra brate pa to nije zdravo. Nazalost te lepote nema, kod nas ako do jaja igras, driblas jednom, drugi put, treci put ti lome noge oni pajseri fizikalci.
2. Moc je do jaja stvar. Dzabe Karicu sve pare ovog sveta kada je sjebao Dinkic. Kao sto je bilo jednom u nekoj seriji kada zamenik gradonacelnika kaze nekoj ribi: JA mozda nemam para ali jednim telefenskim pozivom mogu da iskljucim struju celom gradu. Shvatate
3. Bogastvo zna se sta je, debeo ruzan i glup a moze mu se.
4. Lepota tela je tek sada momci, ribe se ne okrecu na plazi za onim sa do jaja trbusnjacima vec za onim koji voze jahtu od deset metara.  I zato je lepota tek cetvrta.
5. Veliki momci na plazi takodje imaju vise uspeha od onih sa trbusnjacima.
Zakljucak
najbolje je imati svih pet ako ne onda...
Ovo je moja najveca pisanija u zivotu, koja nema veze sa temom, al ajde barem malo da pametujem.
.................AMEN..GOD BLESS YOU MY CHILD 8)

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #93 poslato: April 01, 2006, 07:37:58 posle podne »
Citat: ant2ant
Citat: IFBBPro
Kada smo vec kod drugih sportista i njihove gradje.. Mariusz Pudzianowski is the king. Nije daleko od bodybuilding gradje.


heh Mariusz Pudzianowski je strong man takmicar sto ti dodje skoro isto sto i bodybuilder.  :D znaci tretana je njegov dom ,kao sto je i za skoro sve ostale sportiste naravno sa nekim izuzecima sah, pikado... mada bi i njima dobro dosla  :P


Kako mislis da to dodje isto kao bodybuilding? Pa pogledaj ostale takmicare, nema sanse da bi se igdje mogli i plasirati na bilo koje takmicenje u bodybuildingu, a i oni vise u teretani.

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #94 poslato: April 01, 2006, 08:51:23 posle podne »
a dobro to je sto se zena tice i njihovog ukusa, a mene sad zanima kakve zene vi volite ? :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže ant2ant

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #95 poslato: April 01, 2006, 09:38:26 posle podne »
Citat: IFBBPro
Citat: ant2ant
Citat: IFBBPro
Kada smo vec kod drugih sportista i njihove gradje.. Mariusz Pudzianowski is the king. Nije daleko od bodybuilding gradje.


heh Mariusz Pudzianowski je strong man takmicar sto ti dodje skoro isto sto i bodybuilder.  :D znaci tretana je njegov dom ,kao sto je i za skoro sve ostale sportiste naravno sa nekim izuzecima sah, pikado... mada bi i njima dobro dosla  :P


Kako mislis da to dodje isto kao bodybuilding? Pa pogledaj ostale takmicare, nema sanse da bi se igdje mogli i plasirati na bilo koje takmicenje u bodybuildingu, a i oni vise u teretani.


Pa ako je neki sport usko vezan sa bodybuildingom a to su onda power lifting i Strongest man takmicenja e sad sto svim takmicarima definicija nije jaca strana,  :D  to su odlike sporta gde visak kalorija dobro dodje

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #96 poslato: April 02, 2006, 06:27:04 posle podne »
stole,lepo si ovo rekao,mogla bi dobra studija da se napravi na osnovu ovog texta :D :lol:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže MotornaTestera

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 190
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #97 poslato: April 02, 2006, 07:27:23 posle podne »
Ma ja bildujem samo zato sto sam iskompleksiran i hocu da budem veliki pa da ubijam ljude i zivotinje golim rukama kao Mas Oyama.

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #98 poslato: April 03, 2006, 07:15:27 pre podne »
Citat: MotornaTestera
Ma ja bildujem samo zato sto sam iskompleksiran i hocu da budem veliki pa da ubijam ljude i zivotinje golim rukama kao Mas Oyama.


Ovdje ima bolesnih tipova
 :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted: :twisted:  8)  :lol:  :wink:

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #99 poslato: April 03, 2006, 09:53:05 pre podne »
Citat: Markoni
Citat: witch
Ja se izvinjavam ... ali otkud prica o Bekamu na ovom forumu? ;)


pa i ti si ga pomenula  :wink:


Nece biti Markoni. Bilo bi pozeljno zaista da od sada pocnes malo pazljivije da citas ono sto se pise.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #100 poslato: April 03, 2006, 09:57:57 pre podne »
Citat: witch
Citat: PlazmaKeks
Citat: Ogi.
Citat: Spartacus
Da je meni bilo trenirati vaterpolo, to mi je zivotna zelja a ostat ce najvjerovatnije ne ispunjena :cry:


Ubedljivo najbolji sport koji postoji, najzdraviji i najbolje razvija telo. Pogledajte kakve su zivotinje vaterpolisti... po dimenzijama su dosta bliski bilderima... ali ne svi... u svakom slucaju, zene najvise svrsavaju upravo za ovim sportistima....

ako cemo vec o sportistima i gradji pricamo onda su ubedljivo,ali ubedljivo najbolje gradjeni sprinteri na 100m...
i koje to zene svrsavaju po vaterpolistima...ajde navedi mi jednog vaterposlistu na koga se zene vise loze nego na npr Bekama...


Woooow sprinteri na 100m!!!! veruj mi, njih kad gledam, dok se pripremaju za trku, samo se oblizujem ;) hahahhahahah. Stvarno su FENOMENALNO gradjeni, crnci pogotovo.
A sto se tice Bekama, eto ja sam jedna od onih (retkih) koja se ne lozi na tipove poput Bekama. Jednostavno, ne volim tipove koji provode vise vremena od mene u kupatilu i pred ogledalom. No, to je vec stvar ukusa.


kako nisi evo pomenula si ovde

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #101 poslato: April 03, 2006, 10:01:50 pre podne »
Pomenuo ga je neko PRE MENE.
MARKONI CITAAAAAAAAJ PAAAAZLJIIIIVOOOOO

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #102 poslato: April 03, 2006, 10:03:23 pre podne »
pa ti si rekla da ga nisi pomenula a ne da ga je neko pre tebe pomenuo

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #103 poslato: April 03, 2006, 10:05:28 pre podne »
Markoni, definitivno mi je ispod nivoa dalje se sa tobom raspravljati na ovu temu.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: Kako ljudi gledaju na profi bodibildere
« Odgovor #104 poslato: April 03, 2006, 10:14:14 pre podne »
pa sta ti je sada pomenula si bekama i ja sam to procitao i po meni je bilo u negativnom kontekstu i ja sam to prokomentarisao , i sada sta pricas o kakvim nivoima , sada zato sto sam ja pronasao da si ga pomenula ja sam ispod tvog nivoa , ne razumem

napisala si :
A sto se tice Bekama, eto ja sam jedna od onih (retkih) koja se ne lozi na tipove poput Bekama. Jednostavno, ne volim tipove koji provode vise vremena od mene u kupatilu i pred ogledalom. No, to je vec stvar ukusa.

a ti kazes da nisi pomenula , a to sto ga je neko drugi pomenuo to je druga prica , ja sam rekao da si ga ti pomenula a ti si rekla da nije tako i da pazljivije citam a ja sam nasao tvoj post gde tacno pise ime Bekam , znaci pomenula si ga .

i sada sam ja ispod tvog nivoa zato sto sam ja upravu i sto sam nasao mesto gde si ga pomenula , kako sada to odjednom