April 26, 2024, 12:52:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: scitec vitargo...  (Pročitano 17607 puta)

Spartak

  • Gost
scitec vitargo...
« poslato: Mart 20, 2007, 12:51:51 pre podne »
http://www.pansport.co.yu/new/catalog/index.php?id=SN354
ne vjerujem scitecu...da li ova cijena za 900g parira drugim markama?i ako je iko probao scitecovu "verziju" valja li cemu?tj kakav je kvalitet (usudjujem se i pitati :( )

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #1 poslato: Mart 22, 2007, 11:53:45 pre podne »
a ima li kod nas na trzistu vitargo od neke druge firme? posto je scitec bio i ostao sranje po meni...

Spartak

  • Gost
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #2 poslato: Mart 22, 2007, 01:06:59 posle podne »
nema,ali mozes da narucis,pedjos dobija od firme the nutrition vitargo,pa ako je on voljan ja mislim da mozes da kupis od njega

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #3 poslato: Mart 22, 2007, 02:57:43 posle podne »
skupo ko GH jbt
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Spartak

  • Gost
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #4 poslato: Mart 22, 2007, 11:09:22 posle podne »
a dje nije,ali vrijedno!

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #5 poslato: April 30, 2007, 04:44:51 posle podne »
Jer se isplati uzimati ga?Jeste da je scitec losa firma ali ovo je ipak samo secer,neverujem da su i njega zajebali.Jer se pije u istim kolicinama kao dekstroza?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #6 poslato: Maj 04, 2007, 05:18:56 posle podne »
a ima li kod nas na trzistu vitargo od neke druge firme? posto je scitec bio i ostao sranje po meni...
Wowww povuci rucnu buraz , otkud vam tolko za pravo da pljujete po svetskim renomiranim firmama ! Dali si ikad uradio neku analizu preparata sciteca? ili bilo kog drugog? znas li gde se rade analize i koliko kostaju? Vidis ja sam ih radio jer moram da znam sta drzim u svojoj prodaji i veruj mi na rec ti si pod uticajem raznih agresivnih propagandi firmi (ditributera) koji oce da sto bolje plasiraju svoje preparate ucinivsi ih zlatnim sadrzinama i srebrnim ambalazama ,nemam nista protiv nikog i moje misljenje je da mnogo gresite uvezi toga ali na vama ostaje dalje, i jos sto ti mogu reci provereno da sve vise i vise ponovo ima korisnika sciteca a zasto? Meni je svejedno sta prodajem iskreno receno nezaustavljam i nepreusmerujem musterije na njihove zacrte ubedjenja i opsednutosti vec odma dam sta traze ali rado kazem sva svoja misljenja bas kao sto i ovde pisem kad me pitaju !
ja znam da je scitec ranije bio los- pobao sam njegov glutamin jednom,moj brat je pio protein i nije bio zadovoljan s njime... sto ne znaci da sada nije dobar(Kolundzija je to objasnio)... nego gde si ti radio analize ako nije tajna? ako su te analize merodavne (nadam se) evo ja te pitam : jel bolje recimo po tebi uzeti ON ili novi Scitec-ov protein? kakav je odnos cena- kvalitet? i nemoj mi samo reci da su analize radjene na VMA...

Spartak

  • Gost
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #7 poslato: Maj 04, 2007, 08:52:51 posle podne »
eto i mene zanima jeli se scitec popravio da kazem

Van mreže dzope

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
    • Pansport
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #8 poslato: Maj 09, 2007, 03:33:16 posle podne »
 8) 8) 8)

Dobar je :)
Kao i svaki drugi,jer svi pakuju i distribuiraju jedan te isti vitargo :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #9 poslato: Maj 09, 2007, 06:14:46 posle podne »
8) 8) 8)

Dobar je :)
Kao i svaki drugi,jer svi pakuju i distribuiraju jedan te isti vitargo :)

al' si ti zapeo scitec pa scitec...jbt shvatili smo da ti je cilj reklamiranje ovog proizvodjaca i Pansporta...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Proday

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #10 poslato: Maj 13, 2007, 03:40:38 pre podne »
Ajde da nepisem ponovo, kopiracu svoje utiske koje sam vec izneo na jednom drugom forumu!!!

"Nisam citao svih 5 strana, ali samo da napisem i ja nesto, posto sam probao Vitargo, a ranije sam uzimao IsoTech. Naime ustanovio sam (kao i vecina drugih sa kojima sam delio mišljenje), da se nikako neisplati za njega dati gotovo duplo veću cenu. Naime, em je prilično ružnijeg ukusa (od pomenutog isoteka), em je gušći i dosta se teže pije, a uz to mogu da kažem, da me isotech nekako više regeneriše u toku treninga (možda je to do moje psihe i šta sam sebi utripovao u glavu, ali je nažalost tako). Sve u svemu, daleko da je Vitargo loš, ali se za tu cenu, po meni, može napraviti bolja kombinacija.

Da nespominjem sto sam jedno veče ostavio malo vitarga u šhakeru, te sam ga ujutro jedva oprao (malo falilo nožem da ga gulim, bio tvrd ko kamen)!!!!"

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #11 poslato: Maj 13, 2007, 03:52:02 pre podne »
STETA STO ODREDUJUJES KVALITET PREMA CENI..

PO TOME..ONDA I BIOTECH MOZE DA IDE UMESTO MUSKLETECHA RECIMO...

SAMO ZATO STO SE NE LEPI ZA SEJKER I ZATO JER JE TEBI DOPSTUPAN PO CENI..

DAKLE..

PTIANJE ZA TEBE..

ZAR MISLIS DA JE KO ZNA KOLIKO MILIONA LJUDI GLUPO,A DA SI TI JEDINI ILI VAS NEKOLIKO PAMETNIH PA DA ZAKLJCUIS DA JE ISTI KURAC.BIO ISOTECH KOJI JE BDW OBICNA GLUKOZA SAMO TESKO JE TO OBJASITI ONIMA KOJI NEZNAJU...TAKO DA TI U SUSUITNI PLACAS VECU CENU ZA ONO STO MOZES DA KUPIS U SVAKOJ PORDAVNICI ZA 100 DINARA..ALI JEBIGA..
ZVUCI MOCO...WOW...ISOTECH.....


PROBAJ MALO DA RAZMISLIS

Spartak

  • Gost
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #12 poslato: Maj 13, 2007, 02:12:54 posle podne »
ja samo neznam sto to moze biti bolje od vitarga??????to se jos nije napravilo.A to za neisplativost,slazem se,ako ga kupis jedanput i onda cao djaci!To se koristi na duge staze pa se onda uporedjuju rezultati,pa se NA OSNOVU NJIH zakljucuju dali je isplativ ili ne.Sto naravno nema sumnje jer je masu zadovoljnih korisnika to potvrdilo.Nadam se da se ostali slazu

Van mreže Proday

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #13 poslato: Maj 13, 2007, 05:24:25 posle podne »
PEDJA IZVINJAVAM SE STO SAM JAVNO IZNEO SVOJE UTISKE

Spartak

  • Gost
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #14 poslato: Maj 13, 2007, 11:03:04 posle podne »
ma pazi niko ovdje nikome ne brani da iznese utiske,ali nemozes ti da izvedes utisak da je nesto neisplativo a koristio si ga svega par puta (mozda samo jednom??)
mnogo tu faktora igra ulogu
« Poslednja izmena: Maj 13, 2007, 11:05:00 posle podne Spartak »