April 24, 2024, 03:28:28 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: scitec vitargo...  (Pročitano 17597 puta)

Van mreže Proday

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #15 poslato: Maj 13, 2007, 11:08:31 posle podne »
ma pazi niko ovdje nikome ne brani da iznese utiske,ali nemozes ti da izvedes utisak da je nesto neisplativo a koristio si ga svega par puta (mozda samo jednom??)
mnogo tu faktora igra ulogu

Da verovatno sam se lose izrazio, ali ono sto sam hteo reci je da jednostavno neodgovara svima. Recimo ima ljudi koji nevijaju samo masu i ona im nije primarna! Evo, daj nekom biciklisti Vitargo i Isotech da proba pa vidi sta ce mu vise odgovarati.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #16 poslato: Maj 15, 2007, 05:13:37 pre podne »
PEDJA IZVINJAVAM SE STO SAM JAVNO IZNEO SVOJE UTISKE
..

MOZES TI PRIAJTELJU DA POVECASVAS SLOVA KOLIKO HOCES,A JOS VISE DA BUDES CINICAN

ZAKLJUCAK O KVLAITETU NEKOG PROZVODA SE DONOSI NAKON DUGOTRJANE UPOTREBE..

POGTOVO KADA SU U PITANJU OVE STVARI GDE REZULATATE MOZES DA VIDIS NAKON DUGO VREMENA..

OVDE NE PRICAM O SKOKOVIMA SECERA JER TO MOZE DA TI SE DESI I OD COKOLADE..

PRICAM O ULOZI VITARGA U PRICI KOJA JE BINTA ZA NAS.

DAKLE...TI SI SPOMENUO ULOGU VITARGA U PWM I POREDIO GA SA ISOTECOM KOJI JE BDW OBICNO SMECE I OFARBAN SECER SA DODATKOM RAZNO RAZNIH UKUSA..KADA ME VEC VUCES ZA JEZIK...

A STO SE TICE BICIKLISTA...PA TU SE VIDI TVOJE ZNANJE O SVEMU OVOME....

JEL RECENICOM..NE VIJAJU SVI MASU...PA KAZES DA BICIKLISTAM ISTECH UMESTO VITARGA..

POD 1...KOJIM BICIKLISTIMA..ONIMA KOJE SPONOZIRISE .........FIRMA.. JEL__

ILI NEKOM OZBILJNOM BICIKLISTI..

POD 2....JA PRVI PUT CUJEM DA SE OD VITARGA MOZE DA DOBIJE MASA!!!!!

E SADA CU DA NAVALIM NA 400 GR DNEVNO

Van mreže Proday

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 130
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #17 poslato: Maj 15, 2007, 02:53:55 posle podne »
Citat
MOZES TI PRIAJTELJU DA POVECASVAS SLOVA KOLIKO HOCES,A JOS VISE DA BUDES CINICAN

Bez ljutnje Pedja ali prvi si krenuo upravo sa tim, ili ako tako (velikim slovima) stalno pises onda se iskreno izvinjavam.

Citat
ZAKLJUCAK O KVLAITETU NEKOG PROZVODA SE DONOSI NAKON DUGOTRJANE UPOTREBE..

POGTOVO KADA SU U PITANJU OVE STVARI GDE REZULATATE MOZES DA VIDIS NAKON DUGO VREMENA..

Apsolutno tacno.

Citat
DAKLE...TI SI SPOMENUO ULOGU VITARGA U PWM I POREDIO GA SA ISOTECOM KOJI JE BDW OBICNO SMECE I OFARBAN SECER SA DODATKOM RAZNO RAZNIH UKUSA..KADA ME VEC VUCES ZA JEZIK...

Nesecam se da sam bilo gde pominjao ulogu u PWM, vec bas naprotiv pominjao sam ulogu u toku samog treninga.

Citat
A STO SE TICE BICIKLISTA...PA TU SE VIDI TVOJE ZNANJE O SVEMU OVOME....

Da imam neko znanje nebih ni bio najverovatnije na ovom forumu  (ovde sam se i priključio iz želje da naučim nešto od Vas iskusnijih, da se družimo i pomažemo koliko možemo), jednostavno iznosim nesto subjektivno (bas kao sto se i gomila ljudi kune u Xpand kako razbija i to vec posle nedelju dana, a ja ni posle 2 meseca nisam postigao nikakav pomak, osim da mi vene poiskacu tokom treninga). Btw jel moguce da je neko imun na kreatin ?

Citat
POD 1...KOJIM BICIKLISTIMA..ONIMA KOJE SPONOZIRISE .........FIRMA.. JEL__

ILI NEKOM OZBILJNOM BICIKLISTI..

Nekim slucajem poznajem i par ozbiljnijih.

Citat
POD 2....JA PRVI PUT CUJEM DA SE OD VITARGA MOZE DA DOBIJE MASA!!!!!

E SADA CU DA NAVALIM NA 400 GR DNEVNO

Pa sto da ne, generalno od svega sto uneses u organizam dobijes neku manju ili vecu kolicinu mase (e sad koje to je vec diskutabilno).

Nezaboravi da častiš ako upali recept :o)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #18 poslato: Maj 16, 2007, 05:10:40 posle podne »
SUPER...OD SUTRA...ONDA SVI NA SLANINU..JER ..GERNERALNO...OD OD SVINJE SE MOZE URADITI JAKO LEPEA MASA...POGOTVO AKO SI KAOMIONDZIJA......

ENIVEJ.......

U TOKU TRENIGGA..ISOTECH...HM,MMMMMM....AJ SACEKAJ JOS MALO...JOS SAMO MALO.....

A STO SE TICE MOJIH VELIKIH SLOVA..

JBG BRATE...AKO TO NEZNAS....ONDA STVARNOOO

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.543
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #19 poslato: Maj 18, 2007, 12:59:30 posle podne »
a ima li kod nas na trzistu vitargo od neke druge firme? posto je scitec bio i ostao sranje po meni...
Wowww povuci rucnu buraz , otkud vam tolko za pravo da pljujete po svetskim renomiranim firmama ! Dali si ikad uradio neku analizu preparata sciteca? ili bilo kog drugog? znas li gde se rade analize i koliko kostaju? Vidis ja sam ih radio jer moram da znam sta drzim u svojoj prodaji i veruj mi na rec ti si pod uticajem raznih agresivnih propagandi firmi (ditributera) koji oce da sto bolje plasiraju svoje preparate ucinivsi ih zlatnim sadrzinama i srebrnim ambalazama ,nemam nista protiv nikog i moje misljenje je da mnogo gresite uvezi toga ali na vama ostaje dalje, i jos sto ti mogu reci provereno da sve vise i vise ponovo ima korisnika sciteca a zasto? Meni je svejedno sta prodajem iskreno receno nezaustavljam i nepreusmerujem musterije na njihove zacrte ubedjenja i opsednutosti vec odma dam sta traze ali rado kazem sva svoja misljenja bas kao sto i ovde pisem kad me pitaju !

ja znam da je scitec ranije bio los- pobao sam njegov glutamin jednom,moj brat je pio protein i nije bio zadovoljan s njime... sto ne znaci da sada nije dobar(Kolundzija je to objasnio)... nego gde si ti radio analize ako nije tajna? ako su te analize merodavne (nadam se) evo ja te pitam : jel bolje recimo po tebi uzeti ON ili novi Scitec-ov protein? kakav je odnos cena- kvalitet? i nemoj mi samo reci da su analize radjene na VMA...
Zao mi je sto toliko zaostajem u diskusijama!
Prvo nemoj mi pricati da je scitec ranije bio los jer i da je to tacno svi su kad je on uvezen pricali kako je ta firma svemirski brod , sve dok na nase treziste nisu uvezene bolje stvari (kvalitetnije firme) i onda je propaganda ponovo uradila svoje i pogurala na dno jednu sasvim prosecnu firmu , necu dalje da komentarisem sve je jasno kao dan , Pitas me dalje kakav je odnos cena ON i SCITEC , recimowhey SCITEC kosta 3300 dok ON kosta 3950 ,nekazem da nije kvalitetniji , toje dalje tvoj izbor ,dali ces da vozis mercedesa ili fijata, nike patikeili adidas , tako je i sa proteinom ako razum,es sta ocu reci , poenta svega ako si razumeo po meni da nista neces pogresiti ni ti niti bilo ko drugi ako nekad kupi nesto od SCITEC ! Trece stosi me pitao jesu analize ! Sta reci tebi , dodji pokazacu ti sve sto te interesuje, analize se rade na VMA a ja ih ovde radim u SOJA PROTEIN
hvala pre svega na odgovoru!
a sto se tice sciteca -pa sam si rekao, hvalili su ga dok nisu uvezene bolje stvari...to sto su ga neki od pocetka hvalili ne mora da znaci da je bio dobar... ima i danas nekih koji su ostali odani scitecu i koji govore da je no1...
ne znam sta da ti kazem moj izbor je ON, Prolab..i ja sam stim zadovoljan...jedino oko cega se ne slazem u ovom tvom postu je to sto poredis kvalitet proteina sa markama automobila i patika , ja mogu da kupim i da nosim lose patike....ali kad je u pitanju nesto sto cu da unosim u sebe u svoj organizam, tu bih radije izabrao kvalitet...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #20 poslato: Maj 19, 2007, 03:03:06 posle podne »
kioliko ja znam,...analaize na vma vrse samo DIREKTNI UVOZNICI boro..a ti to nisi...dakle..ti si samo diler ili distributer robe koju je vec neko uvezao i uradio potrebne analize....

tako da.....

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #21 poslato: Septembar 30, 2007, 11:20:26 posle podne »
Pitao bih sve vas i Pedju kao najiskusnijeg u vezi vitarga. Posto ga nikada nisam probao, da li je dobar da se uzima u punjenju na dan takmicenja, pred nastup i koliko grama? Da li nadima stomak?
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže manfree

  • Član
  • *
  • Poruke: 47
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #22 poslato: Septembar 30, 2007, 11:35:05 posle podne »
Ja mislim da je dobar za punjenje ali ipak zavrsnu rec ostavljam da napise neko kompetetniji od mene, prvenstveno mislim na Pedju.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 01, 2007, 06:30:24 pre podne »
pa ne da je dobar.....nego je exttra..

nema nadimnja stomaka od vitarga..u tome i jeste fora nejga kao odlicnog prozivoda....
u stvari..ako si me vidjao po tkamicenjima onda si mogao da vidis da stalno vucem kesice vitarga sa sobm..
« Poslednja izmena: Oktobar 01, 2007, 06:38:00 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 01, 2007, 07:11:54 pre podne »
Hvala ti Pedja, to mi je dovoljno i sasvim jasno.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 01, 2007, 09:42:44 pre podne »
ma nema na cemu da hvalis.

samo ukoliko bues radio punjenje sa vitargom moras da budes oprezan sa kolicinom unete tecnosti u organizam na punjenju...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.543
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 01, 2007, 10:44:17 pre podne »
ima li THE NUTRITION vitargo i koliko kosta ako ima?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 01, 2007, 11:38:45 pre podne »
ima li THE NUTRITION vitargo i koliko kosta ako ima?

nema....vitargo kao vitargo i pod tim imenom postoji samo jedan..i to je swe frima.....mmmmmmmm..sweden.....

a u mnogim prozivodma se moze naci vitargo kao dodatak..recimo kns linija u svakom proizovdu mislim da ima vitargo....

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 02, 2007, 12:00:11 pre podne »

samo ukoliko bues radio punjenje sa vitargom moras da budes oprezan sa kolicinom unete tecnosti u organizam na punjenju...

Ok, minimum tecnosti. A koliko onda grama je dovoljno ako si ful prazan? Jel ga celog dana po malo uzimati ili par sati pred nastup ili..., mislim na dan takmicenja?
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: scitec vitargo...
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 02, 2007, 06:26:58 pre podne »
treba da se punis sa njim u subotu na sam dan takmicenja od ranog jutra po malo...napravis kasu od vitarga sto ti nece biti tesko....jer je jako gust.....i na svakih 1 sat..kasikom prasnes