Mart 29, 2024, 02:26:47 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: AKTUELNI SCG CHAMPIONS  (Pročitano 34647 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #15 poslato: Decembar 04, 2005, 04:26:38 posle podne »
predrag pedja stojnic....momak koji je ima strahovito znanje iz oblasti trening ai nutricionizma...psada zivi u kanadi i upsesno se bavi sa poslom personalnog trenera

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #16 poslato: Decembar 04, 2005, 04:28:36 posle podne »
veliki deo ovih sampiona,a i nase reprezentacije su sastavni deo extreme gym teama i njihove biografije kao i takmicarske uspehe i vise slika mozete videti na..


EXTREME GYM-a www.x3mgym.com

Van mreže Milos Sarcev

  • VIP
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 177
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #17 poslato: Decembar 24, 2005, 11:22:45 posle podne »
Stvarno sjajni takmicari.
Ukoliko se svima da potpuna podrska - siguran sam da cemo poceti da postavljamo znacajnije rezultate na Internacionalnoj sceni.

Veoma mi je drago da vidim ovako visok nivo...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #18 poslato: Decembar 25, 2005, 08:25:58 pre podne »
Da Milose, samo su se kod nas izdesavale nazalost mnoge stvari koje ce samo da UNAZADE ovaj sport za ko zna koliko... steta...

Evo samo jedan primer....

Juce sam se cuo sa GORANOM NIKOLICEM-ovogdisnjim prvakom srbije u teskoj kategoriji,Momak je sam seo na avion i otisao na svetsko u sangaj,pretpostavljam da svi znaju iz kog ralozga je isao SAM.

Pre njegovog odlaska cuo se sa ljudima iz "saveza",koji su mu obecali da ce da ga prijave putem faksa itd itd itd...

Kada je dosao tamo,ne da nije bio prijavljen nego je sam morao da plati sve...ma bas sve...od aviona,kotizacije,boravka u hotelu itd itd itd...tako da ga je taj izlet kostao preko 1300 us dollara.....

I sto je najtuznije,uospte mu ne bi dozvolili da se takmici da nije bilo francuskih delegata koji su sa svojim bukvalno molbama njemu pomogli da ga puste da se takmici... strasno... strasno...

Ali obecao mi je da ce da se loguje,pa ce svi da cuju iz njegovih usta tacno sta se sve dogodilo.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #19 poslato: Decembar 25, 2005, 03:58:45 posle podne »
Bruka i sramota  :evil:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #20 poslato: Decembar 25, 2005, 05:03:46 posle podne »
mala rec je to my frend...mala....ali kazem..videti ces kada goran nadje vremena da se loguje pa da sve isprica

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #21 poslato: Decembar 25, 2005, 06:21:48 posle podne »
Pa odavno nas savez vode ljudi koji se na takmicenjima pojavljuju u skupim koznim jaknama ( da ne spominjem imena, ali po jaknama sam ih zapamtio jer mi se cinilo da ih nikad ne skidaju) i pistoljima ispod njih, dok su takmicari u trenerkama od 300 dinara. To mi se stvarno nikad nije dopadalo i nisam takav tip i to je jedan od razloga da iako sam vise od 10 godina u ovom poslu ne saradjujem sa njima. To me je mozda kostalo u smislu da bi mi mozda posao u teretani isao bolje da sam mozda pravio neko takmicenje u Kuli uz njihovu pomoc, ali licemere i kojekave tipove ne mogu da gledam. Na jednom takmicenju sam sedeo odmah iza sudijskog stola i naravno pricam malko s ljudima, kad ono bre skoro sve debili koji nikad teg u zivotu nisu digli.
Pa onda organizovanje takmicenja po nekim vukojebinama umesto da se rade u velikim centrima, N.Sad, Beograd, .... ono bre neko mesto koje ni na karti ne mozes da nadjes, i tu naravno mali broj posetilaca, aonda pricaju kako svim srcem rade na sirenju naseg sporta!
Po neki od tih glavonja su nekad davno uvozili preparate i iskoristavali neinformisanost ljudi pa ste tako u nekom kao "original" preparatu mogli naci casu od jogurta kao dozer!!!

I onda procitas ovo sto je Pedja napisao i pitas se "gde ja zivim"???
Uzas i sramota!

Zbog takvih tipova kod nas jos uvek ljudi misle da se od bodi bildinga ostaje mali, da zenama rastu brkovi itd...
U USA ce svaka domacica poslusati savet naprimer Sarceva , ali kod nas pre veruju nekim tipovima koji im sa TVa dele savete o mrsavljenju a imaju ili 150 kg sala ili 60 kg kostiju!!
 UZASSSSS!!!!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #22 poslato: Decembar 25, 2005, 07:52:21 posle podne »
bravo MR BIG...bravo.....ali neznam dali znas recimo moju pricu tj dali si cuo pricu kada sam trebao na svetsko da idem uegipat 2003....

pa kada su naas kao reprezentaciju izbacili kao kerove iz carinske zone kod nas na aerodromu.....i to zog cega......zamiSLI.....KRENULI SMO U EGIPAT ,PREKO GRCKE BEZ I JEDNE JEDINE VIZE!!!!!!!!!!.......ZATO STO JE TO NEKO REKAO...KOJI CE NAMA KURAC VIXE....MA NE TREBAJU..IDMEO OVAKO....I STA.....GODINU DANA SE SPREMAS ZA NEKO TAKMICENJE I ONDA SE VRATIS SA AERODROMA KAKO USRAN GOLUB...ZBOG CEGA ILI ZBOG KOGA....

znam na koga se tvoj post odnosi ali svi smo se nadali da ce nesto da se desi kada ti ljudi odu...OTISLI SU....I STA.....SADA NAS NEMA NIGDE....ZABRANJENO NAM JE KAO REPREZENTACIJI DA IDEMO NA TAKMICENJA DOK SE NE PLATI KAZNA OD 4000US DOLLARA KOJE SAVEZ NEMA I SADA SMO TAKMICARI PREPUSTENI SAMI SEBI...TJ...iovako nismo imali podrsku od saveza itd itd...mislim na takmicenjima...a sta sada....????

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #23 poslato: Decembar 25, 2005, 09:03:32 posle podne »
Teska situacija prijatelju, stvarno..... treba se organizovati, ajde svi jednom da se nadjemo negde u nekoj kafanici pa lepo pojedemo i popijemo i vidimo sta nam je ciniti : )
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Vojislav

  • Gost
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #24 poslato: Decembar 25, 2005, 09:25:30 posle podne »
I ja se slazem da bi trebali da se nadjemo negde i da popricamo i uzivo, kao sto smo Marko i ja danas u teretani, ali sacekajte da prodje ovaj Docek Nove Godine i Bozic, pa cemo onda da se okupimo svi negde u kafanici ili na nekom drugom mestu.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #25 poslato: Decembar 26, 2005, 07:05:29 pre podne »
predlog je vise nego odlican....vise nego odlican....ja sam uvek za....mogu da pomognem i u organizaciji a mogu da dodjem samo da ucestvujem u razogovru....kako god ovde olducimo neka tako bude.....samo dajte nesto da pokrecemo

Van mreže SoberEgg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #26 poslato: Decembar 26, 2005, 10:16:34 pre podne »
...njah,nadam se da cete postovati neke svoje dijaloge iz kafanice...;)

Nisam imao ideju da je savez bas u tolikom rasulu!.Tuzno ljudi tuzno :(
I Would fuck myself if I could

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #27 poslato: Decembar 26, 2005, 10:17:24 pre podne »
Goran je nas veliki drugar i izuzetan covek...Poslao sam mu mail da nam se prikljuci

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #28 poslato: Decembar 26, 2005, 12:22:56 posle podne »
kazem,ja sam se cuo sa njim u petak..rekao je cim uhvati vremena..jebiga,on tamo zivi i radi kao crnac....po 20 sati je bukvalno u gymu,personalni treninzi itd....ali najbolje ce on sve objasniti..

sto se tice ovoga sto je sobber rekao...

pa da se nas pita..SVE BI BILO DRUGACIJE..VERUJ

Van mreže Grom

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #29 poslato: Decembar 26, 2005, 12:26:30 posle podne »
Vidim da je slično kao kod nas. Potpuno nezadovoljstvo. Samo da je kod nas zbog toga jer je sve u rukama jedne osobe koji odlučuje sve. Čak ko če pobjediti.