April 29, 2024, 01:20:55 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: AKTUELNI SCG CHAMPIONS  (Pročitano 34789 puta)

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #45 poslato: Decembar 29, 2005, 10:54:04 pre podne »
milivoje ...varikina...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #46 poslato: Decembar 29, 2005, 11:44:36 pre podne »
Citat: marko
milivoje ...varikina...
:?:  :?:  :?:  :?:

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #47 poslato: Decembar 29, 2005, 12:12:43 posle podne »
to je najnovija stvar za doping kontrolu

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #48 poslato: Decembar 29, 2005, 12:27:06 posle podne »
Citat: marko
to je najnovija stvar za doping kontrolu
...da naravno...i mora da se uzme intra venozno 8O  8O  8O

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #49 poslato: Decembar 29, 2005, 01:26:04 posle podne »
milivoje preporucuje da se utrljava....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #50 poslato: Decembar 29, 2005, 01:27:46 posle podne »
Citat: marko
milivoje preporucuje da se utrljava....
...po patki ili :?:  :?:  :?:

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #51 poslato: Mart 08, 2006, 01:49:28 posle podne »
Citat: pedjos
hahhaha...pa da....devojko ako imas viska 200-300 gr samo skini grudnjak i sve je reseno....hahahhah..sto je najveca fora ona mala je to i uradila.....


Hahahaha, momci nemojte da se zezate :) ovo se zaista desilo? :) Ne mogu da verujem hahahahha. No ok, da nije ovakvih stvari, pa kako bismo se nasmejali ;)

A sto se tice vase ideje da se pokusa NAPOKON nesto pokrenuti ali od strane osoba koje zaista jesu u ovom sportu i stalo im je do svega ovoga, podrzavam vas 10001%. Znam da je malo glupo da ja ista govorim po tom pitanju, ipak ste vi svi ovde mnoooogoooo duze od mene, ali to ne umanjuje moju zaljubljenost i zaslepljenost bb-om ;)
Imam i par predloga ... ako savez jednog dana (nadam se) zaista pocne da radi kako treba, trebalo bi se posvetiti i promovisanju ovog sporta malo vise na ovim nasim prostorima (dok se god to ne pocne odradjivati, i dalje cemo imati mozda 2, 3 ok takmicarke u odredjenoj kategoriji pa da onda one same podele medalje medju sobom). Ne reklamirati bb samo mesec dana pred neko takmicenje. To sto mi znamo sta se, gde i kad desava, to ne znaci da i sav ostali svet to zna. Zatim, malo hodati po teretanama u potrazi za talentima. Ne zezam se uopste. Koliko ima zestoko talentovanih cura i momaka po kojekakvim supama od klubova, koji bi mozda mogli ostvariti i neke zaista super rezultate, ali nema ko da im ukaze na to, a kamoli da im pomogne. Ja sam konkretan primer za tako nesto. Da nisam "zalutala" u teretanu u kojoj je tad radila Milka Sudarevic, nikad ne bih razmisljala o takmicenjima. A kamoli o tome da ja zaista imam talenat. No, u 35-oj godini malo je tesko (i glupo) zapocinjati karijeru :)
Danas sutra, kad vasi razgovori predju u dela, i savez zaista bude savez :) ja nudim svoju (profesionalnu) pomoc oko same organizacije nekog dogadjaja. Radim taj posao vec godinama, veliki sam detaljista, i ne volim nista da prepustim slucaju :) Jednostavno, volim dobro i detaljno organizovan dogadjaj kad se uvek i tacno zna sta je sledece na redu, da nikad nista ne kasni ... i naravno, da je sve na nivou, a ne ...
Pozdrav svima

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #52 poslato: Mart 08, 2006, 05:31:30 posle podne »
Citat: witch
Citat: pedjos
hahhaha...pa da....devojko ako imas viska 200-300 gr samo skini grudnjak i sve je reseno....hahahhah..sto je najveca fora ona mala je to i uradila.....


Hahahaha, momci nemojte da se zezate :) ovo se zaista desilo? :) Ne mogu da verujem hahahahha. No ok, da nije ovakvih stvari, pa kako bismo se nasmejali ;)

A sto se tice vase ideje da se pokusa NAPOKON nesto pokrenuti ali od strane osoba koje zaista jesu u ovom sportu i stalo im je do svega ovoga, podrzavam vas 10001%. Znam da je malo glupo da ja ista govorim po tom pitanju, ipak ste vi svi ovde mnoooogoooo duze od mene, ali to ne umanjuje moju zaljubljenost i zaslepljenost bb-om ;)
Imam i par predloga ... ako savez jednog dana (nadam se) zaista pocne da radi kako treba, trebalo bi se posvetiti i promovisanju ovog sporta malo vise na ovim nasim prostorima (dok se god to ne pocne odradjivati, i dalje cemo imati mozda 2, 3 ok takmicarke u odredjenoj kategoriji pa da onda one same podele medalje medju sobom). Ne reklamirati bb samo mesec dana pred neko takmicenje. To sto mi znamo sta se, gde i kad desava, to ne znaci da i sav ostali svet to zna. Zatim, malo hodati po teretanama u potrazi za talentima. Ne zezam se uopste. Koliko ima zestoko talentovanih cura i momaka po kojekakvim supama od klubova, koji bi mozda mogli ostvariti i neke zaista super rezultate, ali nema ko da im ukaze na to, a kamoli da im pomogne. Ja sam konkretan primer za tako nesto. Da nisam "zalutala" u teretanu u kojoj je tad radila Milka Sudarevic, nikad ne bih razmisljala o takmicenjima. A kamoli o tome da ja zaista imam talenat. No, u 35-oj godini malo je tesko (i glupo) zapocinjati karijeru :)
Danas sutra, kad vasi razgovori predju u dela, i savez zaista bude savez :) ja nudim svoju (profesionalnu) pomoc oko same organizacije nekog dogadjaja. Radim taj posao vec godinama, veliki sam detaljista, i ne volim nista da prepustim slucaju :) Jednostavno, volim dobro i detaljno organizovan dogadjaj kad se uvek i tacno zna sta je sledece na redu, da nikad nista ne kasni ... i naravno, da je sve na nivou, a ne ...
Pozdrav svima
...hehehehheh...da to se odista dogodilo...

u svakom slucaju misdlim da svoju lepu glavicu i svoje zivce treba da trosis negde drugde a trenutno nikako na savez i ekipu koja je u njemu....

anyway...DANAS MI JE PTICICIA DOJAVILA PAR ZNAIMLJVIH INFO ALI NISTA NECU DA OBAJVLJUJEM DOK NE PROVERIM..ALI BLIZU SAM TOGA..

U SVAKOM SLUCAJU MENE TAJ INFO NIJE IZNENADIO ALI CE MNOGE BOGAMI PONOVO I PO KO ZNA KOJI PUT DA KAZU..PA JEBOTE..KO BI REKAO...HAHAHAHHAHHAHAH

JUST WAIT AND SEE

Van mreže eXeR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 332
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #53 poslato: Mart 08, 2006, 06:21:53 posle podne »
Citat: pedjos
:lol:  :lol: moja malenkost :twisted:  :twisted:


ko je ovaj?

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #54 poslato: Mart 08, 2006, 07:28:49 posle podne »
Citat: eXeR
Citat: pedjos
:lol:  :lol: moja malenkost :twisted:  :twisted:


ko je ovaj?


 :?:    Pedjos wrote : moja malenkost  :arrow:   :?:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #55 poslato: Mart 08, 2006, 07:41:29 posle podne »
Citat: gaudi
Citat: eXeR
Citat: pedjos
:lol:  :lol: moja malenkost :twisted:  :twisted:


ko je ovaj?


 :?:    Pedjos wrote : moja malenkost  :arrow:   :?:
:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #56 poslato: Mart 09, 2006, 08:02:59 pre podne »
/quote]...hehehehheh...da to se odista dogodilo...

u svakom slucaju misdlim da svoju lepu glavicu i svoje zivce treba da trosis negde drugde a trenutno nikako na savez i ekipu koja je u njemu....

anyway...DANAS MI JE PTICICIA DOJAVILA PAR ZNAIMLJVIH INFO ALI NISTA NECU DA OBAJVLJUJEM DOK NE PROVERIM..ALI BLIZU SAM TOGA..

U SVAKOM SLUCAJU MENE TAJ INFO NIJE IZNENADIO ALI CE MNOGE BOGAMI PONOVO I PO KO ZNA KOJI PUT DA KAZU..PA JEBOTE..KO BI REKAO...HAHAHAHHAHHAHAH

JUST WAIT AND SEE[/quote]

Ne brini ti za moju glavicu i zivce, Pedja :) Znam gde i kad to treba da trosim, ne brini ;) Zato sam i rekla "ok, ideja je odlicna, a jednog dana kad bude u fazi realizacije, sa ekipom koja zna sta radi, i to odradjuje kvalitetno, nudim pomoc u blablabla". Do tada, kuliram. I treniram ;)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #57 poslato: Mart 09, 2006, 08:18:39 pre podne »
Citat: witch
/quote]...hehehehheh...da to se odista dogodilo...

u svakom slucaju misdlim da svoju lepu glavicu i svoje zivce treba da trosis negde drugde a trenutno nikako na savez i ekipu koja je u njemu....

anyway...DANAS MI JE PTICICIA DOJAVILA PAR ZNAIMLJVIH INFO ALI NISTA NECU DA OBAJVLJUJEM DOK NE PROVERIM..ALI BLIZU SAM TOGA..

U SVAKOM SLUCAJU MENE TAJ INFO NIJE IZNENADIO ALI CE MNOGE BOGAMI PONOVO I PO KO ZNA KOJI PUT DA KAZU..PA JEBOTE..KO BI REKAO...HAHAHAHHAHHAHAH

JUST WAIT AND SEE


Ne brini ti za moju glavicu i zivce, Pedja :) Znam gde i kad to treba da trosim, ne brini ;) Zato sam i rekla "ok, ideja je odlicna, a jednog dana kad bude u fazi realizacije, sa ekipom koja zna sta radi, i to odradjuje kvalitetno, nudim pomoc u blablabla". Do tada, kuliram. I treniram ;)[/quote]...ok....nema problema...ali iskreno ti akzem...saa nemas potrebe jer bi samo izludela..ali akda dodje vreme,narano da si uvek dobro dosal..naravno..i svi ljudi koji su istog razmislajnja kao ti..

bravo...

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #58 poslato: Mart 09, 2006, 08:37:05 pre podne »
Da, u pravu si. Na zalost, i sama znam da bih sigurno izludela. I ovo malo vremena koliko imam kontakt sa Savezom, i organizacijom dogadjaja, uverilo me je da je bolje da se ne petljam u sve to. Bar za sada. No, bitno je da ti i ostali koji radite na toj ideji, znate da mozete na mene da racunate. Pusa

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #59 poslato: Mart 09, 2006, 09:46:16 pre podne »
Citat: witch
Da, u pravu si. Na zalost, i sama znam da bih sigurno izludela. I ovo malo vremena koliko imam kontakt sa Savezom, i organizacijom dogadjaja, uverilo me je da je bolje da se ne petljam u sve to. Bar za sada. No, bitno je da ti i ostali koji radite na toj ideji, znate da mozete na mene da racunate. Pusa
...na zalost,imam malu podrsku za sada...imao sam veliku al znas kako to ide.....da se ne ponavljam hiljadu puta jel glupo je....u svakom slucaju....cuti ce se!!!

pusa i tebi..