Maj 01, 2024, 02:19:21 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.951 članova - Poslednji član: summarGot
X3MShop banner

Autor Tema: AKTUELNI SCG CHAMPIONS  (Pročitano 34803 puta)

Van mreže eXeR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 332
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #60 poslato: Mart 09, 2006, 10:10:29 pre podne »
GEJEVI! :P

Van mreže tyson

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #61 poslato: Mart 25, 2006, 05:16:08 posle podne »
zasto nema slika Bojana Djurovica? ipak je on sampion

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #62 poslato: Mart 25, 2006, 07:28:09 posle podne »
Citat: tyson
zasto nema slika Bojana Djurovica? ipak je on sampion
..AKO IMAS ..SOBODNO STAVI DJURINE SLIKE..JA NEMAM..SAMO IH SAMNJI..

Van mreže VelikiNESKO

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #63 poslato: April 04, 2006, 09:09:14 pre podne »
pa onaj tip ima 21 godinu taj sampion junjiora pa taj je moro da pocne sa sokom za 19 godina, ali dobar akomplishment

Van mreže Apolon

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
  • pwr
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #64 poslato: April 17, 2006, 10:31:13 posle podne »
nema nigde MARKA PETROVICA iz KRALJEVA
momak koji je slika i prilika Miska Sarceva od pre 10-tak god
steta je da su ga sudije uvek krale i ostale oloshi iz saveza
Marko je bio VRH

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #65 poslato: April 18, 2006, 05:33:10 pre podne »
marko je moj veliki drugar...i da ..u pravu si..izvinjavam se i njemu is vima koji ga znaju..gleati cu da to sto pre ispravim..

i anravno..marko je fantastican takmciar i neverovatan kolega...jako malo takvih ljudi ima u ovom sportu..

evo jos danas cu gledati da ipravim tu stvar..

hvala na upozorenju..

btw..marko se sprema na jesen i mislim da mozete ockivati CUDOVISTE...ustvari......ZNAM......hihihiihi

Van mreže MARKO DIMITRIJEVIC

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 392
    • http://www.delgu.de/bbpraesentation/markodimitrijevic/markodimitrijevic.html
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #66 poslato: April 18, 2006, 11:07:07 pre podne »
Marko se definitivno sprema za jesen.Nije ga bilo tri godine na sceni zbog porodicnih i poslovnih obaveza.Vraca nam se jos jedan teskas!

Van mreže benchpress

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #67 poslato: April 18, 2006, 09:33:21 posle podne »
Zasto niste postavili slike Slobe Vukica ????

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #68 poslato: April 18, 2006, 09:45:16 posle podne »
Citat: Milos_Sarcev
Stvarno sjajni takmicari.
Ukoliko se svima da potpuna podrska - siguran sam da cemo poceti da postavljamo znacajnije rezultate na Internacionalnoj sceni.

Veoma mi je drago da vidim ovako visok nivo...


Mozda malo glupo pitanje, ali moram da te pitam , da li je tebi nekad palo na pamet da uzmesh nekog od njih pod svoje ???  

Tj, da budesh zaduzen za sve sto jednom takmicaru treba. Recimo uzmesh pedjosa ili igora pod svoje i koristish ih kao zamorcice...  eat,sleep, lift and repeat  :)

Svi znamo da si ti jako uspesan i jako cenjen u ovom sportu.Znamo i da si bio trener mnogim takmicarima.  Da li si ti u mogucnosti da progurash nekoga od njih na svetsku scenu ?  

I sam si rekao da momci imaju super potencijal..  ali ovo je jako skup sport za njihove uslove...    

Bash bi bilo super kad bih mogao da pomognesh nekoga od njih i da ih progurash u svet ! Ko ce kog, ako nece svoj svog !

Bash bih voleo da odgovorish na ovu poruku... nemoj ovo da shvatish kao neku vrstu provokacije...      Jednostavno me zanima..      jer vidim da je i tebi stalo do nasih takmicara, pa me zanima da li imash takve namere.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #69 poslato: April 19, 2006, 06:40:32 pre podne »
Citat: Kekka
Citat: Milos_Sarcev
Stvarno sjajni takmicari.
Ukoliko se svima da potpuna podrska - siguran sam da cemo poceti da postavljamo znacajnije rezultate na Internacionalnoj sceni.

Veoma mi je drago da vidim ovako visok nivo...


Mozda malo glupo pitanje, ali moram da te pitam , da li je tebi nekad palo na pamet da uzmesh nekog od njih pod svoje ???  

Tj, da budesh zaduzen za sve sto jednom takmicaru treba. Recimo uzmesh pedjosa ili igora pod svoje i koristish ih kao zamorcice...  eat,sleep, lift and repeat  :)

Svi znamo da si ti jako uspesan i jako cenjen u ovom sportu.Znamo i da si bio trener mnogim takmicarima.  Da li si ti u mogucnosti da progurash nekoga od njih na svetsku scenu ?  

I sam si rekao da momci imaju super potencijal..  ali ovo je jako skup sport za njihove uslove...    

Bash bi bilo super kad bih mogao da pomognesh nekoga od njih i da ih progurash u svet ! Ko ce kog, ako nece svoj svog !

Bash bih voleo da odgovorish na ovu poruku... nemoj ovo da shvatish kao neku vrstu provokacije...      Jednostavno me zanima..      jer vidim da je i tebi stalo do nasih takmicara, pa me zanima da li imash takve namere.
..kekka nisi dovljno upoznat sa celom pricom i situacijom....milos je pomogao na ovaj ili onaj nacin mnogima i to ne samo sa nasih prostora nego naravno i vrhunskim profesionalcima....

da ja ne tupim mnogo o tome,nadam se da ce milos da ti odgovri na celu tu pricu,a sto se tice konkretno mene..pa jel ti ne citas moje postove itd....??...milos JESTE meni pomogao u pripremama za proslu godinu.!!!...i mislim da je promena i vise nego ocigledna.

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #70 poslato: April 19, 2006, 08:34:45 posle podne »
Ma procitao sam da ti je milosh pomogao, i ovde i na tvome sajtu.
Procitao sam i postove nekih drugih takmicara i jasno mi je u kakvom su odnosu sa miloshem. Daleko od toga da sam rekao da vam milosh ne pomaze...   vec sam mislio na nesto mnogo mnogo konkretnije..  mozda je malo vishe nerealno ali to mi je u tom trenutku proslo kroz glavu..  

Moj neki trip..   :)

Bash bi gotivio da milosh bude trener nekom nasem takmicaru, da ga trenira i finansira i da od njega napravi pravog profesionalca..   mislim da milosh to moze da uradi..    

Opet kazem, moj trip..   :)

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #71 poslato: April 20, 2006, 01:28:18 pre podne »
Zasto bi Milos nekog finansirao! :roll:

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #72 poslato: April 20, 2006, 05:15:20 pre podne »
Citat: BORIS
Zasto bi Milos nekog finansirao! :roll:


i ja se pitam  8O  :?

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #73 poslato: April 20, 2006, 05:20:54 pre podne »
Citat: pedjos
dalibor stesevic-junior koji je postavio neke nove standarde kada su u pitanju klinci do 21 godine starosti.....the kid dacha :P  :P  8O


da li dacha planira da se vraca.
Svaka mu cast.
Decko je neverovatan potencijal.
Znam da je odmah posle takmicenja zapalio u vojsku, i nema ga vec koju godinu da se vrati.

Pedjo, imas li neke informacije.?

Poz

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #74 poslato: April 20, 2006, 05:24:22 pre podne »
Citat: Buki
Citat: BORIS
Zasto bi Milos nekog finansirao! :roll:


i ja se pitam  8O  :?



Ja ne znam sta vama dvojici nije jasno ? ? ?  Ja sam u prvom postu sve lepo naveo..  i lepo pitao coveka.

Milosh je par puta pomenuo da momci imaju potencijala i da kad bi se to iskoristilo mogli bi da budu svetska klasa, a posto oni to sami ne mogu da izvedu zbog finansijskih uslova...  ja sam pitao milosha , da li je njemu nekad palo na pamet da uzme nekoga od njih pod svoje... i da od njega napravi legendu..    Mislim da milosh to sa svojim znanjem i svojim uslovima moze..

Normalno da milosh nema obavezu  nikoga da finansira, nije im on mama.. nego me je cisto zanimalo posto je nash covek a i sam je pomenuo da bi voleo da ih vidi na svetskoj sceni.

Ako vama opet nishta nije jasno.. onda jebiga..  preskocite temu..