April 18, 2024, 07:23:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: AKTUELNI SCG CHAMPIONS  (Pročitano 34738 puta)

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #90 poslato: Jun 05, 2006, 11:15:19 posle podne »
Totalno si upravu, znam sta mi pricash.
Samnom je ipak bila neka drugacija situacija o kojoj necemo ovaj put.
Sve je bilo spontano..  tako da se neke stvari ne odnose na mene..  bar ne za ovu situaciju a inache sto se tiche zivota i nekog buduceg rada, sigurno da se nalazim u tome !

Slazem se sto se tiche Milosa...  Stvarno je pojam.. i sto se tiche znanja i sto se tiche psiholoskog pristupa..

Ma daleko sam ja od sampiona.. ovo nije bilo tako daleko jer bi izasao kao junior....  a sa ovim seniorima ne vredi se juriti ! Mnogo su veliki ! :)
Povlacim se na 5 godina da napravim kvalitet i onda cu da im pomrsim racune :) :) :)

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #91 poslato: Jun 10, 2006, 10:24:54 posle podne »
Nego kekka sad ide jedna debela primedba direktno upucena tebi.
Zasto ne izadjes na sto vise takmicenja koliko mozes, dok ne napravis pravu masu, ili sta ti je vec cilj.
Zasto? Uktatko:
Zato sto dosta tipova izlazi na nasa takmicenja koji nisu u zivotu digli tega.
Zato sto telo najbolje napreduje posle takmicenja jer je metabolizam uzasno brz i zeljan svih kvalitetnih nutrienata - Rekao sam kralj Milos S 1000 puta
I zadnji i glavni: Ne moras osvojiti nesto posebno, ali iskustvo koje ces steci ce ti biti od ogromne pomoci kad u sebe srukas 2000 eur ili vise, i zagospodaris binom. Razumes. Zato ne vidim razloga zasto cekas velike korake. Ti i sad izgledas odlicno, malo se izbaci vode i fett-a i opali. Necec biti prvi, ali ces steci iskustvo koje te niko ne moze nauciti. POzdrav
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #92 poslato: Jun 10, 2006, 10:39:08 posle podne »
Pre nego sto ti odgovorim..  moram da te pitam nesto ! Otkud ti sada na ovoj temi i otkud ovo pitanje upuceno meni ? :) :) :)

Planiram to sto si rekao..  nadam se da cu u septembru krenuti na masu, i da cu izaci na neko takmicenje u maju ili junu..    :)

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #93 poslato: Jun 10, 2006, 10:42:46 posle podne »
Citat: Kekka
Pre nego sto ti odgovorim..  moram da te pitam nesto ! Otkud ti sada na ovoj temi i otkud ovo pitanje upuceno meni ? :) :) :)


Sta, hoces reci da sam se previse skoncentrisao na 'izmisljanje tople vode' u offtopicu, pa sam zaboravio na ovo. :D
Jok nego sam kontao bil´ il' nebil' ti to rekao, jel mi nije bilo jasno zasto novac treba da bude razlog odustanka. Ti samo sibaj, uci, ,uci i uci, kad kane lova, eto nam novog IGOR-a ;)
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #94 poslato: Jun 10, 2006, 11:05:55 posle podne »
Ne bi ja bash isao toliko daleko, ali definitivno cu pre ili kasnije izaci na neko takmicenje :)

To mi je zelja... i planiram da sebi priustim to zadovoljstvo :)

Ja najvishe volim offtopic  :)

Van mreže California

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 644
    • Arandjelovcani
Odg: AKTUELNI SCG CHAMPIONS
« Odgovor #95 poslato: Maj 04, 2007, 10:40:04 posle podne »
denis mali......prezime koje mu nikako ne stoji :lol:  :lol:  :lol: ....veliki sampion,najvio je povratak za 2006.....good luck big bro denis 8)

Sta za njega reci... Covek koji je uveo nove standarde kod nas (bar sto se dimenzija tice) i koji je zaista ostavio veliki trag.

Ne pisem u ovoj temi posle toliko vremena bez razloga vec mogu reci novost: (nezvanicno).

Danas je u teretanu u koju ja idem dosao Denis i posle godinu i po dana uzeo tegove u ruke.
Rekao je da ima planove za povratak na scenu.
Neka mu je sa srecom...  :D
« Poslednja izmena: Maj 04, 2007, 10:46:39 posle podne California »
,,Savremenici vide ljude koji su na velikim polozajima, no retko ili nikad ne vide ljude, koji su i bez polozaja veliki.''


Sveti vladika Nikolaj Velimirovic