Jun 01, 2024, 07:34:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Rasprava sa Dijanove teme...  (Pročitano 16813 puta)

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #30 poslato: Mart 30, 2007, 07:25:21 posle podne »
hello, evo me, radila sam sve do maloprije, i jednostavno nemam više snage za ić u teretanu. Što se tiče pitanja, jesam li imala trenera, jesam i stvarno je pazio na moju prehranu i na moje treniranje, stvarno za nekog tko je mislio da sve zna (npr. ja  :lol:) ali u biti nema pojma. Najlakše je doć u teretanu i odradit cardio, a ostale sprave nisam ni bila svjesna koliko je važan njihov redoslijed i koliko su značajne. Moj prvi trener je doslovce pazio na mene i moju prehranu i mogu ti reć da me je stvarno dovea u red. Skidam mu kapu jer je momak čista petica, radi u Dijana. A ovaj moj drugi trener je tolika suprotnost bio od ovog prvog da to nisu istine, po njemu sam mogla jest šta god me volja, mogla sam zabušavat što se tiče treniranja dok on nije gledao :lol:

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #31 poslato: Mart 30, 2007, 07:28:15 posle podne »
hello!!! :o Ima li koga? Ja sam tu!!!!!! Helllo :shock:

Van mreže bunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #32 poslato: Mart 30, 2007, 07:30:11 posle podne »
Da,točno.J a sam krenila od 9 miseca prošle godine i neprekidno idem.Sad je odjednom panika,svi upisuju,hoće perfektno tilo u misec,dva...a šta ćeš!!Ja sam laik za sport ali dosta je jedan misec u teretani da vidiš otprilike šta je dobro i šta nije i da sam sebi organiziraš trening, tu nema neke filozofije. Nemožeš virovat koliko ljudi,načešće žena, ima osobnog trenera kraj sebe koji samo stoji kraj njih i eventulano ih ispravi držanje. To sve isto mogu i sama,ali šta ćeš,triba bit viđen SA OSOBNIM TRENEROM I HVALIT SE OKOLO DA GA IMAŠ,BOŽE MOJ!!

Van mreže bunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #33 poslato: Mart 30, 2007, 07:33:52 posle podne »
To je moje mišljenje za većinu takvih ljudi, ali naravno nije pravilo, da se ne uvridi Soksy recimo, vjerovatno si ti tila da ti neko pokazuje pravilno vježbe ali u Dijana to rade i bez da ih dodatno platiš, stalno te neko gleda i motri, ka da imam osobnog trenera. Ko te trenira u Dijana ako nije tajna?

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #34 poslato: Mart 30, 2007, 07:40:06 posle podne »
Nešto sam zabrljala sad dok sam ti pisala! Slažem se u potpunosti sa tobom, ja ti više nemam trenera, ali zato sam ti lipo tražila da mi daju program i ja ti lipo sama odradim svoje šta imam i idem kući. Šta će ti trener?  :lol: Najviše ti se ražestim kad vidim u ponediljak kad dođem punu teretanu ljudi i to najviše nepoznatih žena koje nikad prije nisu zakoračile u tu teretanu i onda ti lipo zauzmu sve sprave i kokodaću. Mrzim to!! Ja dolazim samo trenirat!

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #35 poslato: Mart 30, 2007, 07:42:08 posle podne »
Ma Dijan je daleko po mom osobnom mišljenju najbolja teretana što se tiče i osoblja i svega! (ja ti to ka
žem i u svojoj teretani! A tko te zanima Bunny? :D

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #36 poslato: Mart 30, 2007, 07:47:44 posle podne »
Ja sam stvarno tila da me neko dovede u red, i to je učinio jedan momak, i hvala Bogu važno je koliko to osoba želi, jer ako nisi spreman za odricanja i malo muke, onda k vragu sve! jedva čekam ponedjeljak da mogu opet u teretanu, sad stvarno nemam snage. Inače idem svaki dan ali od ponedjeljka počinjem pazit opet na prehranu (svoju :lol:, ali isto ću prije potaracat ove čokolade šta su mi ostale u torbi). to su ti dani, znamo mi žene! :P

Van mreže bunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #37 poslato: Mart 30, 2007, 07:48:28 posle podne »
Ma skroz si u pravu, i ja radim po programu, uvik dođem sama i radim, ne obadajem nikog! A to za te žene, užasss!!! Sidnu na sprave i tri ure tračaju, ali ja bez pardona dođem i pitam mogu li napravit vježbu, još najbolje da ću čekat!  Iskreno, nisam mislila da ću to ikad prije reć ali mi je draže vidit muške u teretani, oni rade svoj trening i nikog ne obadaju, obućeni u staru robu za trening i oznojni, a one...ka da se nebi slučajno malo oznojile i pokvarile ten..
Neznam kako ti ali ja se dosta na cardiu znojim, majica mi se natopi. A valjda je to ok, ka priča se da se tribaš oznojit dobro!

Van mreže bunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #38 poslato: Mart 30, 2007, 07:52:44 posle podne »
Ma ja ti se čokolade ne odričem, ne jedem previše, ali zašto ne uzet malo, ne triba pretjerat! Ona je i dobra u malim količinama! Prija mi je baš u Dijana slušala predavanje o prehrani, i rečeno jew puno zanimljivih stvari, upravo da treba jest češće pomalo i raznoliko, ali ništa ne triba izbacit samo smanjit.
A znam da se nekoliko trenera bavi privatnim treninzima u Dijan gyma, vidila bi ih s nekim da rade ali neznm , da biram,kogabi angažirala jer su mi stvarno svi momci odlični i profesionalni

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #39 poslato: Mart 30, 2007, 07:53:01 posle podne »
Vidim ja da ću se dobro slagat s tobom! Ja ti obožavam traku za trčanje, zadnji put sam ti 55 min bila na njoj i bila mokra samo tako! Ali meni to nekad ovisi, nekad ti radim uru i pol, a uopće se ne oznojim kao moja prija, ona ti bude mokra samo tako, bez obzira koliko radila! Ja ti isto njima upadnem i obrusim, ne boj se, već imam neprijatelje  :D, ne dam im gušta, ne šutim ja materi svojoj a kamoli kokoškama s tonu šminke!!! 8)

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #40 poslato: Mart 30, 2007, 07:54:39 posle podne »
A ja ti stvarno ne znam koga da tražiš? Pa pitaj, nemaš šta izgubit! Ma oni su ti svi super, nema šta

Van mreže Soksy

  • Član
  • *
  • Poruke: 31
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #41 poslato: Mart 30, 2007, 07:55:35 posle podne »
A čekaj, koliko se sićam ti si pitala za Antu ili se varam?

Van mreže bunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #42 poslato: Mart 30, 2007, 07:57:44 posle podne »
Bravooo, super si, tako triba!!! Super šta možeš toliko izdržat na traci, ja kombiniram trčanje i hodanje jer, iskreno, nisam baš u formi i brzo se umaram, moram poradit na tome podhitno:)). Živim odma kraj Marjana i jedva čekam lipe dane da kombiniram trčanje i teretanu. Volila bi malo pojačat kondiciju. Od cardio sprava ti volim steper, tu znam bit po 40 minuta, dobro je za noge i stražnjicu za učvrstit :D

Van mreže bunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #43 poslato: Mart 30, 2007, 07:58:45 posle podne »
Ne, nisam?!!! Kad?

Van mreže bunny

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Rasprava sa Dijanove teme...
« Odgovor #44 poslato: Mart 30, 2007, 08:01:37 posle podne »
Možda si me s nekim pobrkala:))