April 27, 2024, 01:18:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: BOL pri apliciranju  (Pročitano 3080 puta)

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
BOL pri apliciranju
« poslato: Jun 19, 2007, 11:45:42 posle podne »
Sesta nedelja mi je ciklusa, imam jos 6 pred sobom. Problem je sledeci-

 2 puta nedeljno primam po dve inekcije, jednu u jednu a drugu u drugu stranu gluteusa. Kad guram iglu u levi deo sve je super, nista ne osetim, igla prodje kao kroz puter. Ali kad guram kroz desni, uzasan bol, igla tesko ulazi, osecam neko krckanje, kao da probija neke barijere dok ne udje do kraja. I skoro uvek kad izvadim iglu iz desne strane izadje prilicno krvi, za razliku od leve gde nekad ne izadje ni kap.
 Od sledece nedelje rokanje ce biti ucestalije, EOD. Sta da radim, da menjam mesto rokanja ili da sve sunem u levi guz(najvise 3ml)?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: BOL pri apliciranju
« Odgovor #1 poslato: Jun 20, 2007, 12:48:57 pre podne »
Pa jel bas citava povrsina (gornja spoljna cetvrtina) za bodenje problematicna???Ocigledno se stvorio neki cvoric na jednom mestu...Odmori malko desni,pa probaj opet,sta da ti kazem...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: BOL pri apliciranju
« Odgovor #2 poslato: Jun 20, 2007, 12:56:49 pre podne »
da nisi slucajno lijevak, znaci desnom rukom slabo baratas?
ili to ili ti neka boleshtina spopala desni komad dupeta, lepra il tako neshto ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Sansei

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 683
Odg: BOL pri apliciranju
« Odgovor #3 poslato: Jun 20, 2007, 01:05:04 pre podne »
Hm..peobaj da nadjes nekog da te lepo usprica u tu stranu..mozda nemozes sam lepo da pogodis tu stranu..
A ako ne..bockaj se u tu sto ti odgovora..

Van mreže Marko BG

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 174
Odg: BOL pri apliciranju
« Odgovor #4 poslato: Jun 20, 2007, 07:03:56 posle podne »
Pa jel bas citava povrsina (gornja spoljna cetvrtina) za bodenje problematicna???Ocigledno se stvorio neki cvoric na jednom mestu...Odmori malko desni,pa probaj opet,sta da ti kazem...
Znas kako, kad probadam taj deo imam utisak kao da ima ispod neku krasticu. A i na pocetku mi je teze igla probijala koza u desnom delu, kao da je neko zadebljanje...
 Znaci da naredne 2-3 nedelje dajem sve u levi(3-4ml)?

Van mreže DingDong

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 699
Odg: BOL pri apliciranju
« Odgovor #5 poslato: Jun 20, 2007, 07:17:35 posle podne »
probaj sve ostalo u levi gluteus.Ako te ne boli naravno. Ja kad sam radio ciklus ja sam recimo sve u desni gluteus,2x nedeljno posto sam desnjak pa mi nikako nije leglo da bodem u levi.. A to sto kazes osetis da probija 'nesto' to se i meni desavalo.