April 25, 2024, 04:28:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: CELULIT 1  (Pročitano 32715 puta)

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: CELULIT
« Odgovor #30 poslato: Septembar 18, 2007, 02:08:22 posle podne »
Surovo ali istinito ....  :)

da dodam:
anticelulit krema mora biti ( ili: preporučljivo je ) na bazi bršljena i nevena .... radi pobošljanja cirkulacije ... ;)

još bolje: pomešajte gel i kremu na bazi bršljena i sa time se masirajte ...
(nekada sam koristila Natura Bell ... ali sada ne znam zamenu, čula sam da se ne proizvode više)
I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: CELULIT
« Odgovor #31 poslato: Septembar 18, 2007, 02:58:43 posle podne »
Ja sam cuo da su LPG tretmani najefikasniji u borbi protiv celulita. Ne kazem da ne treba trenirati, vec da su mnogo efikasniji od kojekakvih krema, masti i korenja jabuke breskve kruske sljive patlidzana itd
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: CELULIT
« Odgovor #32 poslato: Septembar 18, 2007, 03:17:52 posle podne »

Evo nešto malo činjenica o LPG tretmanu:

Tretman traje 35 minuta
Glavni fokus je problematično područje, ali se mora tretirati celo telo kako bi se pospešila celokupna cirkulacija u cilju eliminacije toksina
Rezultati variraju od osobe do osobe, u proseku su vidljivi nakon 6-8 tretmana
Neophodna je serija od 15 tretmana kako bi se postigli evidentni rezultati. Prvih 6 tretmana se moraju obaviti unutar 2 nedelje, a potom se ostatak tretmana obavlja 2 puta nedeljeno do željenih rezultata. Nakon toga sledi mesečno održavanje
Neophodna je promena ishrane (kao i kod drugih vidova borbe protiv celulita) i periodično ponavljanje tretmana
Kontraindikovan kod trudnica, poremećaja koagulacije krvi, vaskularnih oboljenja, aktivne maligne bolesti, infektivnih oboljenja i AIDS-a
Neželjena dejstva - modrice
Za gubitak kilograma neophodno je dodatno vežbati i držati dijetu
Neophodne su ogromne količine vode u toku tretmana




Da li je neophodan ? Ne, nije .... ali ko ima para,nek' izvoli - nije štetan !!!
I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: CELULIT
« Odgovor #33 poslato: Septembar 18, 2007, 03:34:09 posle podne »
Da li je neophodno skidanje celulita? Da li je nepohodno treniranje uopste? Ne, nije... Moze se preziveti i bez.

Ali ko zeli da se oslobodi celulita (iako to nije neophodno da bi se prezivelo) svakako je ovo preporucljivo i mnogo efikasnije od nivea kreme, garnier kreme i ostalih cuda. :D
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: CELULIT
« Odgovor #34 poslato: Septembar 18, 2007, 03:41:28 posle podne »


Znaš ili si čuo?
I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže dr_Jelena

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 692
    • More ...
Odg: CELULIT
« Odgovor #35 poslato: Septembar 18, 2007, 03:43:56 posle podne »
 
Pričamo li o eliminaciji celulita ili o preživljavanju ???

Ta ironija ti uopšte nije potrebna ... ovde se razmenjuju iskustva ....
I'm strong enough to hold you on my shoulders ... again and again ...

Van mreže Ajs_Krejatin

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 463
  • GRUDI+BICEPS
Odg: CELULIT
« Odgovor #36 poslato: Septembar 18, 2007, 04:41:05 posle podne »
Ja pricam o eliminaciji celulita.
LPG provereno pomaze u tome. poz
CHUCK NORRIS MOZE DA IZD*** NA MARIJU SERIFOVIC!!!

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: CELULIT
« Odgovor #37 poslato: Septembar 18, 2007, 08:48:48 posle podne »
Samo kratkorocno.
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže butterfly

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: CELULIT
« Odgovor #38 poslato: Septembar 27, 2007, 12:30:36 pre podne »
Nakratko sam razgovarala sa dr.med. D.K. koji je specijalizirao dermatovenerologiju i ujedno je jedna od najvecih faca u Zg kad je u pitanju eliminacija celilita. On tvrdi da celulit nije samo estetski problem. Definira ga kao potencijalno JAKO OPASAN ZDRAVSTVENI PROBLEM (!!!!).  :? Kaze da je celulit preduvjet za nastanak prosirenih vena -> krvni ugrusaka -> u konacnici srcanog ili mozdanog udara !!!! ( Ja se ispricavam ako sam nesto krivo shvatila. Slobodno me ispravite ako grijesim. To nije moja profesija, pa...)
Njegov savjet u borbi protiv celulita glasi:
1) zdrava prehrana
2) fizicka aktivnost
3) kozmeticki tretmani.

Primjetila sam da su se koplja uglavnom lomila na br. 3, tako  da cu ja napisat svoja saznanja o tome...
Pod pojmom kozmeticki tretman ja podrazumjevam:
a) k.t. u vlastitoj izvedbi  i
b) k.t. u profesionalnoj izvedbi

Ad a) Vec sam u jednom od svojih prethodnih postova napisala sta ja znam o tome i kako ja to radim, tako da je nepotrebno ponavljati.

Ad b) Znam da postoje raznovrsni.
Naime, jedno vrijeme sam i ja bila zainteresirana  iskljucivo za taj nacin eliminacije celulita tako da sa krenula u istrazivanje: sta se sve na trzistu nudi, po kojoj cijeni, kakve rezultate mogu ocekivati... Dosla sam do otkrica da tih TRETMANA IMA NA STOTINE!!! I iz dana u dan nicu novi kao gljive posli kise. Cijene su uglavnom ASTRONOMSKE... Ocekivanja: pa u konacnici ce ti uglavnom svi reci da je to u biti samo KRATKOROCNO RJESENJE!!!  :(
Pojam kratkorocno rjesenje zelim ilustrirati primjerom:
Jednog ljepog i suncanog proljetnog dana stati ces pred svoje ogledalce i to sta ces vidjeti NECE BITI NAJLJEPSA GUZA NA SVIJETU...  :cry:  :cry:  :cry:  Biti ces razocarana al svejedno jaaako odlucna u tome da pobjedis zlog neprijatelja!!!!..... Od prija ces saznati za nekog cudotvorca koji ga moze unistiti...  Dogovorit ces posjet. Ljubazni covjek ce ti reci da ce smanjiti njegovu vidljivost nakon 4-5 tretmana. To ce biti poveca financijska investicija u guzu, al jbg!!! Sta se mora nije tesko!!!!.... I zaista... Nakon tretmana biti ce gotovo nevidljiv!!!!  Ti ces biti jako happy!!!  8)  :D Paradirat ces plazom ponosna na svoje slatke bomboncie...  8)   :wink: Ljeto ce proci. Tvoje prehrambene navike ce ostati iste. Sklonost fizickoj aktivnosti takodjer. Doci ce zima. Ta tema uopce vise nece biti aktualna... A ti se neces ni okrenuti i ljeto ce ponovno  biti tu!!!... Top tema u gradu ce biti - KAKO GA SE RJESITI???!!!!....  :?  :(  Panika ce zavladati medju zenskim rodom! obavezno se naruci 2 mj. prije za tretman, jer tesko da ces na brzaka dobit termin... Situacija ce najvjerovatnije zahtjevati veze i poznanstva..  :?:I  :!: Ok. sredit ces ti i to. Na kraju ce najveci problem biti to sta ce ti ove god. trebat 10-ak tretmana da bi ga se  rjesila....
Mislim da su vec svi shvatili da se tu u biti radi o zacaranom krugu koji se moze slomiti jedino na nacin da se usvoji zdraviji i discipliniraniji nacin zivota.
 
@ ajs_krejatin
Mislim da nitko ne pokusava negirati  cinjenicu da LPG zaista pomaze u eliminaciji celulita. Problem je u tome sta nisi uzeo u obzir cijelu situaciju, vec samo njen jedan dio. Ti nisi naveo cijenu tog tretmana,ali npr. tretman na koji je isla jedna moja prija ju je u konacnici kostao 8.000,00 kn (!!!!!). Meni osobno to je preskupo, vecini mojih prijateljica takodjer. Ja takvu investiciju ne  smatram ekonomski opravdanom. Taj tretman je i vise nego efikasan! U idealnim uvjetima  ja bi ucinila ovako: treniraka bi 3x / tj. relatvno bi pazila na prehranu i svako 2 mj. bi posjetila f

Van mreže butterfly

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: CELULIT
« Odgovor #39 poslato: Septembar 27, 2007, 12:38:34 pre podne »
nastavak: (  :oops:  :oops:  :oops: )
... famoznog doktora i sve bi bilo savrseno!!!! Ali svi znamo da zivot nije savrsen...  :wink:  Ja sam za sebe nasla nacin drzanja celulita pod kontrolom i zadovoljna sam.  Ne samo time sta VISE NEMAM CELULITA, vec i zdravijim i kvalitetnijim zivotom koji sada vodim...  :P
p.s.ispricavam se zbog iscronosti svojih postova, al sta cu kas sam jaaako temeljita u svemu sta radim ...
pozzzzz

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CELULIT
« Odgovor #40 poslato: Septembar 27, 2007, 06:21:39 pre podne »
samo ti budi temeljita...mi to volimo

Van mreže butterfly

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Odg: CELULIT
« Odgovor #41 poslato: Septembar 27, 2007, 11:50:55 posle podne »
Pedja ti si jedina osoba na forumu za koju se usudim reci da favorizira moje postove....  :wink:  :) Dobro ti je sve sta napisem....  :D  :roll:
Tnx....
« Poslednja izmena: Septembar 27, 2007, 11:55:21 posle podne butterfly »

Van mreže queen_m_

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 39
Odg: CELULIT
« Odgovor #42 poslato: Decembar 03, 2007, 09:21:51 posle podne »
jedna drugarica mi je rekla koji je njen "recept" za celulit i toliko banalno djeluje da mi je tesko povjerovati ali ona kaze da je potpuno djelovalo kod nje. odlucila sam da je poslusam i prenijecu vam svoje iskustvo a nije loshe da proba i neka od vas (kojoj to treba naravno) jer od toga nista lose ne moze biti. (nijedan sastojak nije sumnjiv u svakom slucaju)

-treba svaki dan (ili sto cesce) piti oko 1dl jogurta (s malo masti) sa cimetom (moze se u to dodati i laneno sjeme a i ne mora)....

vjezbanje, pravilna ishrana, i ostalo ne moram ni napominjati naravno  hehee (jos sta ja radim - uvijek malo jace masiram kriticne zone dok se tusiram nikakvih posebnim preparatom)

eto - ako se koja odluci probati nek javlja rezultate.... pozz zhene ;)
:D

Van mreže marija

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
E pa ovako, ja vezbam tri puta nedeljno po dva sata, krecem se, i opet imam celu
« Odgovor #43 poslato: Februar 17, 2008, 12:45:48 posle podne »
Time sam htela da kazem da, iako mi je telo poprilicno zategnuto i ako na visinu 171cm imam 57 kg, opet imam dosta celulita I kako ja sad sebi da pomognem? Tecnosti unosim preko dva litra, ne mogu da kazem da se hranim potpuno zdravo ali ja verujte mnogo vodim racuna i vec godinu dana nista posle sest ne jedem!

Van mreže nellle

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.172
  • Just duet!!!
Odg: CELULIT 1
« Odgovor #44 poslato: Februar 17, 2008, 12:57:05 posle podne »
ali ja verujte mnogo vodim racuna i vec godinu dana nista posle sest ne jedem!

to su te babske diete....
ne jedi posle 6,pa sledeci dan prezivi na 3 rotkvice....ne razumem uopste te diete...
meso...znaci meso od jutra do mraka,do 6 ubaci i neki uh a posle 6 umesto da prestanes da jedes jedi samo meso (belo),
ako prestanes da jedes u 6 pa onda pretpostavljam da jedes tek sl dana oko 7-8-9h,to je 12-15h bez icega i onda misici opadaju a celulit ostaje...